Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 09. října 2017 21:34

To je takové základní nádobíčko; ještě se občas hodí pipeta, injekční stříkačka ...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 09. října 2017 21:34
Reakce na Fleur:

zapalovač, alobal, lžíce..?

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 09. října 2017 21:38

No, zdálky to tak může na nezasvěceného působit, zvlášť když si vyhrnujeme rukávy na předloktí. A závislost je to regulérní.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:19

závislost

těším se z odstřiku Fugit amor a k tomu vzorek Secrets du Paradis Rouge, nejdřív jsem fakt vylítla nadšením, ale díkybohu tuhle růži nebudu uplně nutně potřebovat... i když to jsem si o Terasse a Aqua sextius myslela původně taky:P

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 11. října 2017 12:24

Já taky A na obě si stále brousím zuby. AS je naštěstí až na léto a Tajemství Červeného ráje stále odkládám, ale jednou nevydržím:)! Další 3 už od nich mám-a nedám!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 11. října 2017 12:55
Reakce na Korsičanka:

njn, na me je nastesti Nea prilis sladka a v ruzovym raji zbytecne mnoho pomerancovych kvetu:-) ovsem vyzkouset je budu muset vsechny;-)

Offline razorblade
Avatar
8197 příspěvků moje polička 11. října 2017 13:18

uz zadny novy vune nezkousej, nebo prijdes na mizinu ja mam totiz potrebu vlastnit kazdou vuni, kterou vyzkousim, a ktera se mi libi :D uz mam na ceste ambre sultan :D a az se po novym roce zlepsi moje financi situace, mam vyhlidnuty jeste dve vune  z kategorie 3 000+ :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 11. října 2017 14:05
Reakce na razorblade:

ja vim ja vim

ale dosahla jsem dilcich uspechu! mam 2 flakony uspesne nalezene nove "polivacky", jednu sladce rumove uspavaci, na ceste druhou "seriozni damu" do prace a ted teda i jednu nasiraci, coz bych snesla vic-je v planu;-) a jeste jedna pro radost. vecerni mam tez dve a vic nepotrebuju. teda chtit urcite budu ale zamer byla saturace vunemi pro ruzne prilezitosti a to se blizim:-)) hlavne jsem objevila kouzlo odstriku, na flakonech mi nastesti nejak nesejde (este to by mi chybelo:-)

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 11. října 2017 14:14

Koupila jsem si z inzerce na spřáteleném webu vůni, po které jsem pár let toužila a nikdy to nedotáhla do konce.

X for Woman, to je taková krása, variace na Gucci Rush, ale luxusní, hlaďoučká, vrstevnatá. Nakonec se rozvoní jinak, s Gucci Rush má společnou jen špičku.

Vendulko, X for Man také nebyla špatná, když jsi mi ji dávala zkoušet, ale X for Woman je samičí non plus ultra

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. října 2017 14:15

Len skúšajte dievčatá, uvidíte ako sa vám časom pomení polička (Ako Micuska napísala - niché je cesta do pekla )

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. října 2017 15:11

"ale dosahla jsem dilcich uspechu! mam 2 flakony uspesne nalezene nove "polivacky", jednu sladce rumove uspavaci, na ceste druhou "seriozni damu" do prace a ted teda i jednu nasiraci, coz bych snesla vic-je v planu;-) a jeste jedna pro radost. vecerni mam tez dve a vic nepotrebuju. teda chtit urcite budu ale zamer byla saturace vunemi pro ruzne prilezitosti a to se blizim:-)) hlavne jsem objevila kouzlo odstriku, na flakonech mi nastesti nejak nesejde (este to by mi chybelo:-)"

Jj, to je asi ten nejlepší možnej způsob, jak tuhle závislost uspokojit a nezbankrovat. I když i to se může nakonec kapku zvrhnout, když se třeba podíváš na poličku slniecko .

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. října 2017 15:22
Reakce na zdensy:

Máš štěstí, no. Mě v ní bohužel zlobí broskev s cedrem.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 11. října 2017 16:06

Vypadá to, ze jsem ještě sehnala par kapek Mon Parfum Cheri Annick Goutal 

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 11. října 2017 18:28
Reakce na wendulka:

+ viktorka_od splavu 

helehelehelehelehele !!!!

ale zas...viete si predstaviť mať to všetko vo flakónoch? Veď ja som vlastne stelesnením sebadisciplíny !

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 11. října 2017 19:04
Reakce na slniecko:

To mi vysvětli - sebedisciplína ve stovce flakonů???

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 11. října 2017 19:27
Reakce na Korsičanka:

To musíš vidieť v perspektíve . Keby som mala aj všetky odstreky vo veľkosti flkónov, bolo by ich cez 260.

Čo je proti tomu púha stovka ?

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 11. října 2017 19:28
Reakce na slniecko:

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. října 2017 19:49
Reakce na slniecko:

Ano, podíváme-li se na to čistě z tohohle úhlu, tak jsi vyloženej parfémovej asketa.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 11. října 2017 20:57
Reakce na slniecko:

na druhou stranu, jsi dobrá že se v tom vyznáš, když to není ve flakonech! já bych se neorientovala:-)