Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 11:48
Reakce na wendulka:

diky:-) no v horku byla dost divoka, ale na ted je skvela

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 11:49
Reakce na sisa.b:

No tak to je důvod k oslavě. Navíc to načasování - podzim = Oriental Brulant nejvíc! 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 12:32

Renusatko wendulka jerry domenica ďakujem vám dievčatá

domenica nie nie, sľúbila som si, že to bude vianočná, tak si na ňu počkám. Veď už som tak dlho čakala, to už vydržím

viktorka_od splavu tiež blahoželám ku kúpe Škoda, že si moja pokožka s touto kráskou nerozumie.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 16:32
Reakce na sisa.b:

Sisa, ešte raz gratulujem aj ja 

A vydržíš až do Vianoc? Ja ako sa poznám, tak by som ju vybalila, pokochala sa, navoňala, pohladila flakón a.....

Zabalila? Nooo, neviem, či by som to dokázala. Ale ak je to skutočne vianočný darček, tak by si ho mala odložiť hlboko do komody, nech ťa neláka. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 17:23
Reakce na sisa.b:

Podařený nákup. A jestli to vydržíš až do Vánoc, tak máš můj neskonalý obdiv, protože tohle pošmourné počasí si o nějaké voňavé projasnění přímo říká!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 18:29
Reakce na sisa.b:

Fíha! Tak táto to bola Gratulace, Sisi, a...vítej do klubu. Mám Vánoce vždy, když se jí přestříknu. Dokonce i "neznalci" tvrdí, že krásně voním!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 20:44

milacka Fleur Korsičanka ďakujem dievčatá  A ja vydržím, sľub je sľub, aj keď len sebe daný. Nie je to prvý raz, čo som si v predstihu kúpila vianočný parfum. Horšie je to s druhou časťou sľubu - že už tento rok žiadny ďalší, maximálne vzorky a nejaký odstrek  Takže som OB pekne rozbalila, aby som skontrolovala, či som dostala čo som kúpila a v akej je kondícii, strekla na ruku a naspäť zabalila. Jeden strek na zápästie prebil Stilettos, ktorým som bola dnes hojne navoňaná, tak som si ho vlastne dosť užila.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. října 2017 23:43

Tak nakonec jsem se rozhodla, že nebudu čekat až do prosince a pořídila jsem Monegalovo Flamenco už teď. To balení vážně nemá chybu. Teď už si jenom zoufale přeju, aby mi zase začal fungovat čich, abych na ni nemusela jenom obdivně koukat.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. října 2017 03:08
Reakce na wendulka:

Gratulujuuu! Chudáčku, když necítíš ani takovou pecku, to musí bylt děsná rýma-ale víš, že trvá max. 7 dní? Nepodceňuj ji, aby nevlezla do dutin!

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 02. října 2017 06:11
Reakce na Korsičanka:

Gratulujuuu! Chudáčku, když necítíš ani takovou pecku, to musí bylt děsná rýma-ale víš, že trvá max. 7 dní? Nepodceňuj ji, aby nevlezla do dutin!

wendulka: Ano ano, a smrkat vždy jen jednou dírkou

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 02. října 2017 09:22
Reakce na wendulka:

Blahoželám a rýchle uzdravenie prajem.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. října 2017 12:19
Reakce na Korsičanka:

Díky, dala jsem na tvou dobrou radu.

Ne, že bych ji necítila. Nos už je volnější, i když ho mám už odřený jak struhadlo , ale jak ještě nemám úplně dobrý čichový odhad, tak bych nerada okolí porazila, proto jsem teď raději používala nekonfliktní toaletku Nivea. Jenže bohužel už je fuč. Tak teď nevím co místo ní, než se srovnám na úplně původní stav.

sisa.b Díky.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 06. října 2017 20:54

Dnes mi na poličku pribudol MFK Baccarat Rouge 540  Zatiaľ len travel verzia na zoznámenie 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 06. října 2017 21:30
Reakce na sisa.b:

VELKÁ GRATULACE, Sisi

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. října 2017 21:57
Reakce na sisa.b:

Sisa, ty si pekne plníš svoje parfumové sny, gratulujem. Ktorý ďalší je na rade?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. října 2017 22:54
Reakce na sisa.b:

Haha, takhle taky svoje závazky obcházím, když si vyhlásím stop-stav, že cestovní balení není vlastně normální flakon a sama sobě si tak zdůvodním, že vlastně nic neporušuju.

Jinak taky moc gratuluju.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 06. října 2017 23:19

Ďakujem vám dievčatá 

milacka toto nebol môj parfumový sen. Mala som vzorku, z ktorej som nejak nevedela zistiť, či sa mi páči alebo nie. Tak som plánovala odstrek a som rada, že sa nakoniec ku mne dostalo toto balenie  A ďalší podľa okolností, ale nový flakón asi konečne vytúžený Sunshine (ak sa neprestane Stilettos so mnou hrať na skrývačku, ktorú nejak neviem vyhrať).

wendulka predala som nečakane dva odstreky, tak som si hovorila, že tie peniaze predsa neprežerieme  (čo by v našom rozpočte hrozilo). Takže to bola v podstate výmena  Odstreky mám od seba odobrené, tak si dovolím Iris Ganache, ak sa skutočne objaví 

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 07. října 2017 07:52
Reakce na wendulka:

Haha, takhle taky svoje závazky obcházím, když si vyhlásím stop-stav, že cestovní balení není vlastně normální flakon a sama sobě si tak zdůvodním, že vlastně nic neporušuju.

Jinak taky moc gratuluju.

To dá rozum, že cestovní balení se nepočítá. Cestovní balení + odstřiky + miniatury + vzorky všech velikostí = studijní materiál

sisa.b Sisa, moc gratuluji ke krásnému přírůstku.

Online jerry
Avatar
9013 příspěvků moje polička 07. října 2017 08:02
Reakce na wendulka:

Samozřejmě - taková třicítka je přece klasické cestovní balení

Cervanek
Avatar
07. října 2017 10:13
Reakce na sisa.b:

Dnes mi na poličku pribudol MFK Baccarat Rouge 540  Zatiaľ len travel verzia na zoznámenie 

gratuluji k úlovku a přeji hezké zážitky se sbližováním se. Tento proces je nesmírně důležitý, aby měl člověk jasno v tom, co dál!