Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Cervanek
Avatar
07. října 2017 10:16
Reakce na Martula:

To dá rozum, že cestovní balení se nepočítá. Cestovní balení + odstřiky + miniatury + vzorky všech velikostí = studijní materiál

sisa.b Sisa, moc gratuluji ke krásnému přírůstku.

Ano, ano, je to tak cestovní balení + odstřiky + miniatury + vzorky  + testry slouží jen k testování a ke sbližování se s vůní, aby člověk věděl co a jak dál.

wendulka - to je velmi správně řečeno - také to tak obcházím a někdy i s nákupem plného flakónu

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. října 2017 10:21
Reakce na sisa.b:

"predala som nečakane dva odstreky, tak som si hovorila, že tie peniaze predsa neprežerieme  (čo by v našom rozpočte hrozilo). Takže to bola v podstate výmena  Odstreky mám od seba odobrené, tak si dovolím Iris Ganache, ak sa skutočne objaví "

Říkám, že jsi děvče podle mého gusta.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 07. října 2017 10:30
Reakce na Cervanek:

No jo, zapomněla jsem na testery 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. října 2017 10:36
Reakce na jerry:

No jak se to vezme. Je-li to cestovní balení třeba 4 + 7,5 ml, jako má Kilian, tak se samozřejmě nic neporušuje, ale 30 ml flakon už teda já osobně poctivě přiznávám.

Ovšem dvactíka čistého parfému Caron nebo Jul et Mad, to jo, to je jasné cestovní balení a jde do odstřiků, neb na ně se stop stav nevztahuje.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. října 2017 11:32

Ja som si teda zakázala nákupy do konca roka, aby som netýrala rodinný rozpočet a keďže som mala peniaze z predaja vôní, tak ich proste investujem zas do vône. Žiadne výhovorky, či ospravedlňovanie, bola to len prostá výmena, na rozpočet som nesiahla  Ale skúška môjho odhodlania príde asi o mesiac v Košiciach 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. října 2017 12:51
Reakce na sisa.b:

Jsi normální zodpovědná vzorňačka, Sisi, a je vidět, že tvůj mozek pracuje racionálně jako PC - "na rozpočet jsem nesáhla"

Tudíž žádné výčitky ani ospravedlňování nejsou na místě!To u mě jako humanisty je to naprosto jiné

Ale já zas nemám rodinný rozpočet, jen svůj, takže si můžu chodit stěžovat leda tak do sklepa regálům:)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. října 2017 15:25
Reakce na Korsičanka:

To si vystihla 

Ja sa po včerajšej skúške obávam, že tvoj miláčik sa uhniezdi natrvalo aj na mojej poličke 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. října 2017 15:29
Reakce na sisa.b:

A to jsi nezkoušela extrait Nebo ano? Zavoněl, pak jsem ho jakoby necítila, ale pak...voněl a voní, skříň je provoněná, polštář...:) No, musím s ním šetřit, ale je mňam!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. října 2017 15:37
Reakce na Korsičanka:

Neskúšala, nechávam si ho na december, keď má prísť aj s Wendulkou  

Teším sa na plný nástrek z tohto môjho. Dnes opäť testujem Divine L'inspiratrice, že či som ju náhodou neprávom nevyhodila z túžobníka a je to tam  Aspoň to malé balenie by sa mi páčilo na poličke.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. října 2017 15:58
Reakce na sisa.b:

Složení vypadá zajímavě

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 09. října 2017 20:00

velký odstřik Eau du Soir/Sisley než se mu podívám na dno tak už si budu jistá jestli potřebuju flakon:-)

a na cestě mám malý Fugit Amor, nemůžu vydržet do Vánoc:-))

a ještě jsem si dnes zkoušela Champs-Elysées a neřekla bych že se mi budou tak líbit tyhle "starosvětské" vůně, ale líbí, moc

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 09. října 2017 20:31

Ať se dobře nosí.  Hlavně ten Fugit Amor bych brala taky, kde jsi ho sehnala?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 09. října 2017 20:32
Reakce na Renusatko:

u sousedů odstřik, malý flakon bohužel (snad zatím?) ve vavavoom nemají:-(

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 09. října 2017 20:34

Aha, já myslela, že máš miniaturku nebo menší flakon. Já na velký nemám odvahu .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 09. října 2017 20:34
Reakce na Renusatko:

a děkuju. já teď nosila pár týdnů jen vůně co mě "hladily po srsti" až mi začly trochu lézt na nervy.. tak jsem si musela pořídit něco trochu "divnýho":-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 09. října 2017 20:35
Reakce na Renusatko:

oho, odvahu to já bych měla

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 09. října 2017 21:03
Reakce na Renusatko:

koukám že naskladnili miniaturky, akorát pro mě je teda bez rozprašovače docela nanic, a na nějaký přelívání su levá:-(

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 09. října 2017 21:08

Trychtýřek a kabelkový flakón by to třeba zachránily!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 09. října 2017 21:09
Reakce na Fleur:

koukám že si nakonec budu muset pořídit nejen parfémy...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 09. října 2017 21:13

Díky, miniaturka mi bude asi pro začátek stačit, potom uvidím.