Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 00:24

woman27 to ja mám furt, preto som začala uprednostňovať odstreky.

Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 08:55
Reakce na slniecko:

Korsičanka s tou inzerciou cítim s Tebou.....ja som odhodlaná dopoužívať zbytky skôr, ako sa pustím do ďalšíc výmen, ale čo z toho odhodlania, keď mi napriek tomu furt nejaké pribúdajú ...a ja vôbec nemám poňatia, ako sa to deje ...a  to pritom od určitého bodu dávam výrazne prednosť odstrekom pred flakónmi.

Ale už dávam dohromady zoznam na predaj...tak snáď až sa niečoho zbavím, budem mať lepší pocit pri pribúdaní nových (a že teda u Teba by som si vybrala)...

.ja som odhodlaná dopoužívať zbytky skôr, ako sa pustím do ďalšíc výmen, ale čo z toho odhodlania, keď mi napriek tomu furt nejaké pribúdajú ...a ja vôbec nemám poňatia, ako sa to deje .

To jsou ty věci mezi nebem a zemí.....

To je pořád něco

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. února 2018 16:58

Ráda bych Miss Dior, jen nevím kterou.  Edp, Edt, Le Parfum, Blooming ... ? 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 28. února 2018 17:05

Dalia 

Všechny, postupně.

Ale hlavně Miss Dior Original (v koncentraci edt - edp - extrait, pokud najdeš). Tam je to spojení s původní, klasickou Miss Dior nejužší. Ostatní verze Miss Dior jsou jiné vůně. Zajímavé, méně zajímavé, každopádně jiné.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. února 2018 17:20

domenica Koukala jsem na složení té "Original" a ta je tedy hlavně o jasmínu? A pravda, lákají mě všechny. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 28. února 2018 22:50

Dalia Ne, Miss Dior Eau de Toilette Originale určitě není hlavně o jasmínu. Složením v databázi se neřiď. Tedy jasmín je tam cítit, ale je spíš doprovodem hřebíčkového karafiátu, který se objeví po galbanovém úvodu se svěžím bergamotem a lehce houbičkující gardénií v pozadí. Především je zde ale dobře zapracované pačuli, takže vůně v kombinaci s kořenitým santalem v základu stále působí jako velice slušná chypre.

No a když už jsem tady ve vlákně, tak konečně sem taky můžu po delší době zase něčím přispět. Nutně budu potřebovat Baque (Slumberhouse), takže mi nezbývá doufat, že se na lulua ještě znovu objeví.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. března 2018 07:22

wendulka Originale momentálně stejně není v nabídce Elnina nebo Notina. Jinde jsem se tedy nekoukala. 

Hodně mě láká Le parfum nebo Edp. V podstatě se rozmýšlím mezi těmito dvěma.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. března 2018 08:38

Otevřela jsem knihu, kterou jsem držela v ruce naposledy v listopadu 2017, a vypadl z ní papírek, na němž jsem zkoušela Galop. Je to neuvěřitelné, ale nejenže ještě voní, stačil provonět i zhruba padesát stran. Vzhledem k ceně to nebude nejbližší parfémový nákup, ale přání to je...

Vůně sama přitom není vyzněním nic převratně originálního - jenom se mi moc líbí to propojení svěžího ovoce s jemnou kůží.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 04. března 2018 08:43

wendulka Od té doby, co sis pořídila Kiste, taky Baque studuju. A to ty máš určitě vzorek, že?

Edit: A už dokonce i recenzi!

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. března 2018 10:14

Korsičanka Jo, Baque jsi na mě pro změnu přivolala Ty.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 04. března 2018 11:43

wendulka Nevím, co to je, a překladač nespolupracuje

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 04. března 2018 12:21

Shalimar souffle intense až ho seženu někde za nějakou normální cenu (ne skoro 3tis za 50ml v sephoře) a pravděpodobně od jardins d'escrivains orlando a/nebo george, to asi až někam vyjedu, kde to budou mít

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. března 2018 12:58

Korsičanka Tak to taky netuším. Ale tak hlavně, že vůně je dobrá 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. března 2018 14:44
Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 04. března 2018 15:40

Fleur veledíky!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. března 2018 21:49

Po zadání inzerátu na A se mi rozšíří sbírka Amouage zatím o tři 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. března 2018 11:35

Při zkoušení mě tak moc zaujal Knot od Bottegy, že nad ním vážně uvažuji. A to jsem čekala pravý opak, protože před lety mě ničím nezaujal.

Nemá někdo, prosím, vyzkoušený ten nový Absolue? Je původnímu podobný?

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 14. března 2018 01:34

Ja som práve zistila, že Casamorati začal robiť 30ml balenia a neviem, či sa mám tešiť, alebo to brať ako podraz .

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 14. března 2018 20:02

Dalia 

Le Parfum mě chytil za srdce, ale nevnímám ji jako vůni na jaro. Já po reformulacích s Diorem moc nekamarádím, ale odstřik Miss Dior Blooming Bouquet jsem vnímala jako radostnou, jemně tělovou, originální a přitom nekonfliktní vůni. Svého času mě na krátkou chvíli nadchla J´adore L´or, ale asi na mně opravdu nevyzní hezky, okolí mi to dávalo najevo a já jsem taky měla pocit, že ta vůně vede mě a to je vždy špatně.

Jinak já chci letos na léto Shalimar, teď jen nevím - EdT, EdP nebo rovnou č. p.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. března 2018 20:19

woman27 Pořídila jsem Le Parfum. Teď se ještě nosit dá a až se oteplí, tak počká do babího léta a podzimu. Pak přijde jeho čas. 

Shalimar je krásný ve všech koncentracích, alespoň pro mě. Tam je těžká volba. Nejlépe mít všechny.  Edt jsem měla a Edp mám teď. Čistý parfém si přeji, tak snad se ho někdy dočkám. Nový medvěd se zatím, bohužel, neplní.