Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 12:23
Reakce na Ellen:

Dalia 

EdP

Skoro všechno mám ve variantě EdP, akorát Champs-Elysées jsem měla EdT, a pak Coco Mademoiselle jsem měla kdysi EdT i EdP.

​Edp chci také. Mám Edt.

Champs Elysées v koncentraci Edt, myslím, neznám. Pokud jsem ji někdy zkoušela, tak si ji nepamatuju. Mám ji však jako Edp a čistý parfém.

Coco Mademoiselle se mi líbí v obou koncentracích. Jako parfém ji neznám.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 13:44
Reakce na Korsičanka:

milacka Tak až toho malinového Lubina pořídíš, zamlouvám si odstřik, co říkáš, Dari?

 

​Dohodnuté, včera po harašení s meraním, keď si správne podotkla, aby sme sa vrátili k voňavým témam, som ťa poslúchla. Ťupla som si Upper Ten for Her, pustila relaxačnú hudbu a malinovo som sa zasnívala.....

sisa.b Mňa zaujal až po viacerých aplikáciách, po prvej to nevyzeralo vôbec na zaláskovanie sa.

Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 13:50

milacka Já už mám vzorek od Fleur dlouho - napoprvé jsem vzala Kismet, což také není chyba Ale nad tou Malinovou už dlouho rozvažuji. Odstřik by mi vytrhl trn z paty Tak jak se rozmyslíš:) A těším se na ten vzoreček, jsi zlato - vďaka!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 14:56

Korsičanka Flamenco je málo malinová?

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 14:56

Korsičanka 

Prej začátečnice! 

To ses teda rychle vypracovala.  

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 14:58

Dalia 

Ty čisté parfémy neznám. Ale mě celkem vyhovuje, když o sobě vůně dává vědět, což ty EdP většinou zvládají lépe... 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 15:01

Ellen Je pravda, že parfém mnohdy bývá intimnější. Ovšem ta jeho hebkost!  Ale Samsara Edp je nádherná! Chybu jsi neudělala. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 15:19

Dalia 

Tak hebkost... 

Nu, není všem dnům konec.

Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 15:23

Ellen Prý rychle vypracovala - dle slov parfémové matadorky:)

sisa.b Upper ten for her je něco úplně jiného, než řádivé Flamenco - s ním popravdě dost bojuju

Psala jsem k Upper komentář...

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 15:40

Korsičanka 

No jako při pohledu na tvou polici jsem jenom zamžikala - slovo "začátečník" bych úplně vyřadila ze slovníku.  I když se ten stav údajně  týkal doby před dvěma lety. 

Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 15:50

Ellen Věř nebo nevěř, ale já se - nejdříve o Arome - dozvěděla na jaře 2016 a v dubnu tam vstoupila. Po tamějším zemětřesení a prostudování zdejšího prostředí jsem se stala parfumaniačkou loni - jak se lze snadno přesvědčit Do té doby jsem o niche vůních netušila ani ň! Zato od té doby se kromě práce a rodiny ničím jiným nezabývám - což je někdy opravdu "na palici". A taky mi můj nový koníček totálně zlikvidoval účet - též patrno z mé poličky

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 15:58

Tak to je ovšem kůň, co? 

Ale ta police je skvostná!

Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 16:07

Ellen Jo, pořádná kobyla Ještě by bylo fajn, kdyby na ní čas od času chtěly zkusit jezdit i další zájemkyně

To abych se mohla někam dále rozvíjet Jinak odejdu do důchodu a vůně si pomalu spotřebuju sama se svými nejbližšími...a šmytec!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 16:14

To je na mě moc zašifrovaný. 

Míníš tím potomky nebo zdejší osazenstvo?  Tady jsou náhodou docela šikovný jezdkyně. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 16:15

Korsičanka  ty jo, to jsem myslela, že taková police se buduje postupně několik let. Miluješ všechny vůně, které na ní máš, nebo je to taková vlažnější láska?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 16:21

Korsičanka Taky jsem překvapená, že jsi takové parfémové mládě. To je prostě vidět, že ses do toho vrhla po hlavě

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 16:23

Korsičanka viem, že sú iné, len si kedysi písala, že ti ju Flamenco čiastočne nahrádza  Ja som na Upper Ten hneď po prvej aplikácii chytila kompliment. Len neviem, či by ma časom jej malinovosť nezačala otravovať.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 16:30
Reakce na Korsičanka:

Ellen Věř nebo nevěř, ale já se - nejdříve o Arome - dozvěděla na jaře 2016 a v dubnu tam vstoupila. Po tamějším zemětřesení a prostudování zdejšího prostředí jsem se stala parfumaniačkou loni - jak se lze snadno přesvědčit Do té doby jsem o niche vůních netušila ani ň! Zato od té doby se kromě práce a rodiny ničím jiným nezabývám - což je někdy opravdu "na palici". A taky mi můj nový koníček totálně zlikvidoval účet - též patrno z mé poličky

​Jako kdyby tento příspěvek psalo mé parfémové já v roce 2013, ale fakt.

Offline Korsičanka
Avatar
12837 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 16:42

wendulka Začnu reagovat odzadu: Vůbec se tomu nedivím, sestro

sisa.b Ty máš ale paměť, Sisi! Flamenco je děsná vichřice a já už přeci jen stařenka nad hrobem A z malinového otravování já zas podezřívám French Kiss - ač bych ho toužila vlastnit

Renusatko Ne po hlavě , peněženkou je správný výraz

Krehutka Miluju - proto je má police z pohledu vyznavaček jednoho typu vůní tak ztřeštěná:))

Ellen O šikovnosti zdejších jezdkyň naprosto nepochybuju. Jen málokterá touží po odstřicích a rozpoužívaných vůních:( Což třeba po delší době zde pochopím

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 16:46

Korsičanka 

Už rozumím. 

Tak zrovna já pár flakonů z druhé ruky od zdejších uživatelek mám... Musím si víc všímat inzerce. ;-)