Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. května 2018 10:12

Martula Teoreticky by měla, žádná územní omezení nemá. Ale přímo jsem se neptala, jen na tu Imitation od Amouage. Teď mě teda mrzí, že jsem po tom flakonu před měsícem ve Vídni nechňapla rychleji, než ho přede mnou schovali. Bývala už bych ti mohla říct, kdyby s tím nedělali takový cavyky, že prej zatím tajemství.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 26. května 2018 10:58
Reakce na wendulka:

Martula Teoreticky by měla, žádná územní omezení nemá. Ale přímo jsem se neptala, jen na tu Imitation od Amouage. Teď mě teda mrzí, že jsem po tom flakonu před měsícem ve Vídni nechňapla rychleji, než ho přede mnou schovali. Bývala už bych ti mohla říct, kdyby s tím nedělali takový cavyky, že prej zatím tajemství.

​No já jsem to právě četla, jak ses zmiňovala, že před tebou flakon ve Vídni schovali. Vrhla bych se za pult a násilím se ho zmocnila A než by mě zneškodnila ochranka, tak bych stihla dva tři střiky na sebe

Je to velké pokušení. Když si dám dohromady složení (všechny složky mám ráda, jednu vedle druhé) + kvalitu a výdrž vůní Profumum Roma, tak by se mi mohla hodně líbit. Dám tomu čas do zítřka. Buď vzorek nebo flakon. Jedno z toho prostě musím..

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. května 2018 11:11
Reakce na Martula:

​Vrhla bych se za pult a násilím se ho zmocnila A než by mě zneškodnila ochranka, tak bych stihla dva tři střiky na sebe

Je to velké pokušení. Když si dám dohromady složení (všechny složky mám ráda, jednu vedle druhé) + kvalitu a výdrž vůní Profumum Roma, tak by se mi mohla hodně líbit. Dám tomu čas do zítřka. Buď vzorek nebo flakon. Jedno z toho prostě musím..

​S tvým velmi vřelým vztahem k tuberóze a bílým květinám to pokušení plně chápu. Já mám nejblíž asi k těm růžím, ale taky to není stoprocentní. zrovna Rosae Mundi od Profumum Roma mi nesedí vůbec.

Tak jsem zvědavá, jak dopadneš.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 26. května 2018 11:14

wendulka Taky jsem zvědavá, jak dopadnu Podělím se o své dojmy.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. června 2018 17:50
Reakce na Martula:

Zdá se, že všechny mé uvážlivé parfémové plány půjdou stranou vzhledem k tomu, co se objevilo na ALZD:

https://www.ausliebezumduft.de/pro-fumum-roma-sabbia-bianca-limited-summer-edition.html

Takovou chuť na nákup na slepo už jsem dlouho neměla (nesmíš podlehnout..nesmíš podlehnout..měj rozum, objednej jen vzorek..)

Tuší někdo, jestli se tato limitka objeví i v Ingredients?

​To zloženie !

Som zvedavá na dojmy!

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 03. června 2018 15:11

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 03. června 2018 15:22
Reakce na slniecko:

​To zloženie !

Som zvedavá na dojmy!

​Mám na cestě vzorek, tak hned jak vyzkouším, dám vědět

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. června 2018 23:57
Reakce na janejane:

Opět parádní fotka. A chápu volbu. Ta ti určitě bude moc slušet.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. června 2018 07:43

Rozhodla jsem se doplnit zásobu ...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 07. června 2018 19:08

Po měsíci mám pryč 100vku Tomo Her Annayake

(no, ok, na dně je asi deset ml).

...no, ale už mi jede další

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 24. června 2018 13:36

Tak Fleur des Fleurs na poličce nebude, v poslední fázi cítím jen jasmín a vanilku, no není to ono. 

A pořád hledám (a nenacházím) nějaké letní osvěžení ve flakónu... zakoupená Ivore, o které jsem myslela, že by to mohlo být ono,  je už z domu pryč. Po celkovém navonění se jsem zjistila, že jsem  na nějakou složku alergická a vůbec jsem se v ní necítila. A stejně nakonec skončím u vzorků vůní typu Gardénie Pétale a teď nově Noix de Tuberéuse, která je tak harmonická a přítulná...jo, tady bych si dala říct. 

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 28. června 2018 23:35

Miru Neznám,ale ty fotky podnítily mou zvědavost. Tak jsem si přečetla tvou recenzi a ááách, je to velmi lákavé.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 29. června 2018 00:00

janejane a stará dobrá Songes?

Offline Biely kvet
Avatar
4026 příspěvků moje polička 29. června 2018 11:45

Aktuálne túžim po Amouage Lyric Extrait a Encens Mythique d Orient. Rada by som skúsila aj Eau de Soir Sisley. Tú zakúpim asi na jeseň. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. června 2018 15:22

janejane Co přesně očekáváš od pojmu letní osvěžení? Jaké složky hledáš a tak...třeba tady nějakou radu dostaneš.

Já momentálně mám v plánu Marockou poušť a ještě Forda. Asi to nakonec vypadá na Soleil Blanc . Na ostatní plány potřebuju dneska vyhrát v Eurojackpotu

Online Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. června 2018 15:32

Mým nejbližším nákupem bude také Andy Tauer - Orange Star. A potom budu nutně potřebovat set minibalení klasické řady od Jul et Mad.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. června 2018 15:41

Renusatko tak to držím palce :D

Fleur nevíš prosím, jestli budou ty 7ml s rozprašovačem dostupné jen v sadě, nebo i samostatně?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. června 2018 15:53

alibi Jestli vyhraju ty dvě miliardy, tak vám něco malého taky koupím 

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 29. června 2018 15:55
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. června 2018 15:56

Renusatko  to budeš moc hodná :D