Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 06. května 2020 20:47

Já teď mám LPRN období. Podle nálady a počasí střídám celkem 4 verze, nejvíc asi LPRN Hippie Chic.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. května 2020 11:48

Nemůžu tomu uvěřit. Už týden nosím 190 ANS. Nelíbila se mi, chtěla jsem jí prodat, což se mi nepodařilo. Minulý týden jsem si ji vzala omylem a od té doby pořád.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 11:56

Renusatko Mám ji doma už snad rok, i trochu extraitu, a ještě jsem ji na sobě neměla. Tak jsi mě navnadila.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. května 2020 12:34

Dalia 

...a proč jsi si ji teda koupila.?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:00

Renusatko No, vidíš. A já ji zas na chvíli opustila. Ale návrat bude 

Já teď střídám květinovky - růže a iris:) a vrátila jsem se k Blossom Love

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:02

Miru Co Ti na to mám odpovědět?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:04

Korsičanka Pro Blossom Love je ideální období. Jaro v láhvi.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:04

Dalia 

co chceš

Zajímalo mě, proč si koupíš vůni a nenosíš ji. To je celé

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:08

Dalia  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:09

Miru Medvědila se, lákala mě. A pak jsem na ni nějak pozapomněla. Během chema, což je půl roku, mě ani nenapadlo ji vytáhnout. Každopádně to napravím, nákupu nelituji - je krásná! V této komunitě to, myslím, není ojedinělý jev, že se na nějaký ten odstřik v šuplíku občas zapomene.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:11

Dalia  To máš recht!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:12
Reakce na Dalia:

Miru Medvědila se, lákala mě. A pak jsem na ni nějak pozapomněla. Během chema, což je půl roku, mě ani nenapadlo ji vytáhnout. Každopádně to napravím, nákupu nelituji - je krásná! V této komunitě to, myslím, není ojedinělý jev, že se na nějaký ten odstřik v šuplíku občas zapomene.

​přesně tak

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:17

Dalia Korsičanka alibi 

...tak jasné, při Vašem množství určitě

Mně se to stát nemůže

Ale stejně, byla období, kdy jsem měla víc vůni, i kolem dvaceti. A to už mě znervozňovalo. Stejně jsem točila vždycky tak 3 - 7 max. Tak proč by mi měly stárnout na polici, když si pak můžu koupit "čerstvou", až na ni dostanu chuť.?

Ale to mám z toho, že já obecně nesnáším hromadění čehokoliv

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:21

Miru To jsi šťastná žena - jako Babička Boženy Němcové

A myslíš nové - jako reformulované? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:22

Miru Mně se Tvoje množství líbí a chápu Tvůj přístup. Na tři čtyři vůně to jistě nestáhnu, ale přece jenom mi během letoška polička zhubla o víc jak deset kousků. A jsem za to ráda. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:27

Korsičanka 

Ne, prostě obecně.

Jednak se mi za dobu Parfumanie(a předtím arome) dost mění, vyvíjí chutě, potřeby, mění se mi i chemie a druhak - jak mám strohou parfémovou poličku, tak zrovna tak i šatník. Prostě vadí kvanta něčeho, co nepoužívám, zbytečně zastavěný prostor jako...

Jo, jasný, mít zlatou kreditku, mám lepší/dražší kousky, ale zase tak fakt do deseti kusů.

Protože jo, člověk má různé nálady, rozpoložení, potřeby, ale ne zase - teda já - na x desítek poloh, resp. to jádro je, s odchylkami, stejné.

No, a pak tady furt prudím, jak hledám tu jednu jedinou, že jo. Narvat do jednoho flakonu celou "barevnou" osobnost

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:27

Miru mám to tak - exkluzivky přes Moniku jen tak nekoupíš, takže občas odstřik kupuju naslepo a pak buď třeba leží a čeká na tu správnou náladu. nebo se jím chodím jen tak čichově kochat a nenosím ho.

nebo musí z domu, jako 190 ANS, která mi děsně houpla žaludkem :)

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:28

Dalia 

...jako jo, já to chápu, někdo to má prostě rád - mít své miláčky pořád u sebe...

Ale zase, vem si, kdyby jsi měla těch flakonů deset, máš tu kabelku Chanel...

(i když, něco dělám blbě, já ji taky nemám. I při svým množství)

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:31

alibi 

...jo, je to různé, jak to každý má.

Na občasné přivonění si mi bohatě stačí vzorek.

Nákup naslepo - to je u mě téměř sázka na jistotu, resp. musím si být hodně jistá, že by to mohlo klapnout, abych vůni koupila a mohla s požitkem nosit.

Když mi jednou za sto let slepák nevyjde, jsem z toho otrávená - prodej nebo vrácení, odesílání, čekání na peníze. Blééé, nic pro mě

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:33

Miru Jsi prostě minimalistka.

Mně se zase líbí ta různorodost vůní - podobných se časem zbavuji (a někdy si je zase pořídím) A k některým chodím jen čichat jako alibi  Kdyby se tady točil víc prodej a výměny, taky jich mám asi méně Proto se poohlížím na jiných evropských prodejních/výměnných portálech.