Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:38

Miru Jo, kabelku Chanel bych brala, ale naštěstí vůči kabelkám netrpím žádnou vášní. Ke štěstí nepotřebuju značkové. A to stejné oblečení, boty, kosmetika ... jen ty vůně. To je holt má slabost.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:39

Miru Já jsem v roce 2012 neměla ani jeden parfém a dnes toto. Máš to asi jednodušší v tom, že se voníš hodně a tím pádem ten parfém rychle spotřebuješ. To mi třeba vůbec nehrozí. Tak mám raději rozmanitost, každý den sáhnout po jiném. Pár dní, půl roku mě některý baví a potom zase klidně rok leží v poličce. Asi už si neumím představit mít jeden nebo dva a pořád je točit. To by mi za chvíli bylo otravné a asi to byl i důvod, proč jsem před A neměla nic, protože po pár dnech mi všechno lezlo na nervy . Kupodivu se mi nic nezkazilo, mají jen tmu, ale mám je v obýváku.  

Dalia 190 ANS jsem si také koupila v rámci porcování k vyzkoušení a nezaujal mě a najednou toto. Dokonce se strašně líbí manželovi, což se i divím. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:43

Renusatko A teplo jí nevadí? 

No právě - točit dvě tři vůně, dokud je nespotřebuji, by mě taky nebavilo. Ta rozmanitost ve vůních je pro mě něco jako terapie.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:55
Reakce na Renusatko:

Miru Já jsem v roce 2012 neměla ani jeden parfém a dnes toto. Máš to asi jednodušší v tom, že se voníš hodně a tím pádem ten parfém rychle spotřebuješ. To mi třeba vůbec nehrozí. Tak mám raději rozmanitost, každý den sáhnout po jiném. Pár dní, půl roku mě některý baví a potom zase klidně rok leží v poličce. Asi už si neumím představit mít jeden nebo dva a pořád je točit. To by mi za chvíli bylo otravné a asi to byl i důvod, proč jsem před A neměla nic, protože po pár dnech mi všechno lezlo na nervy

​já do 2016 jen jeden a teď jsem na tom podobně jako ty :D

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 12. května 2020 13:55

Dalia Já si neuvědomuju v kterém období jsem jí zkoušela poprvé, ale teď mi právě sedí v teple, což bych si vůbec nemyslela.

Korsičanka Jdu ke kamarádce na trvalou na řasy a beru si Lilac Love. Dobrý nápad.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 12. května 2020 14:02

Renusatko 

...rozumím.

Ale mně by právě vadilo mít doma "starou" vůni(rok!). Buď vůni používám, když ne, jde dál...(dárek, prodej, bytový osvěžovač...)

Rozmanitost je dobrá. Ale já chci ve vůni nějakou konstantu. A to mi hodně flakonů neudělá. Nejsem jenom kytičková nebo jen čoko, citrusová, kořeněná, atd. ..., potřebuju mít ve vůni co nejvíc charakteristiky mé osoby, ne jen malou část.

No, nic.

Je prostě zajímavé, baví mě číst, jak to mají jiní, a pořád dokola ty vůně "řešit"...

Popojedem.

Spotřebovala jsem padesátku Shalimar EdT.

(jak ji mám dlouho.?. Asi měsíc...)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 14:30

Renusatko Dala jsem si 190-ku na ruku a je to tedy krása veliká. Ted se opravdu raduji, že ji mám. A myslím, že ano, že teplo je pro ni fajn! 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 12. května 2020 18:05

Neviem, že či "nosím" je to správne pomenovanie, ale v kuse teraz používam Erawan. Mám ho nielen na sebe, ale aj nastriekaný na papieri a privoniavam k nemu, ako je to pre mňa totálne comfortning vôňa. Normálne rozmýšľam o niečom, ako mali dámy vonný ocot na prebratie pri "náhlom šoku" , alebo také niečo. Pričom v nej nie je nič domáckeho, nechápem.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 12. května 2020 19:11

Miru Spotřebovala jsem padesátku Shalimar EdT.

(jak ji mám dlouho.?. Asi měsíc...)

Ty vado, mám ji asi rok a pár střiků. Je fakt, že ji mám ráda, ale je uložená ve sklepě, no

slniecko Tak přesně jsem to v tuhé pandemii měla s Tauerovým Vzduchem švýcarských Alp

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 12. května 2020 19:17

Korsičanka 

...do sklepa patří akorát víno,

brambory a hračky po dětech.

Ne parfémy

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 12. května 2020 19:34

Miru Nene, tam je tma a ideální teplotaTakhle zakonzervovaná nejsem:)))

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 12. května 2020 20:39

Korsičanka normálne rozmýšľam, že niečo zmajstrujem zo starej pudrenky, s nejakým nasiakavým materiálom, ale ešte to nemám vymyslené.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 12. května 2020 20:42

slniecko Jako abys dostala šok? Spíš si kup celý flakon, bude to třeba tvá signaturní

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 12. května 2020 20:59

Korsičanka flakón sa chystám na Giardinodiercole

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:04

slniecko Kadidlo v létě?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:08

Korsičanka Proč ne kadidlo v létě, Josefínko? Přece třeba v Shalimaru je taky a jak je v létě krásný!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:11

Dalia Já vím To já Lucku jen tak popichuju...a ona taky ví

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:35
Reakce na Miru:

Dalia Korsičanka alibi 

...tak jasné, při Vašem množství určitě

Mně se to stát nemůže

Ale stejně, byla období, kdy jsem měla víc vůni, i kolem dvaceti. A to už mě znervozňovalo. Stejně jsem točila vždycky tak 3 - 7 max. Tak proč by mi měly stárnout na polici, když si pak můžu koupit "čerstvou", až na ni dostanu chuť.?

Ale to mám z toho, že já obecně nesnáším hromadění čehokoliv

​Mluvíš mi z duše, jen já to mám pořád na počtu kolem 30 flakónů, nervozita nastupovala až kolem padesátky (teď nemyslím věk, to by bylo mnohem dříve, ale ty flakóny ).

Offline Fleur blogger
Avatar
6071 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:37

A od Velikonoc pořád Rose America, občas ji proložím nějakým Tauerem, včera L´Heure Bleue, já fakt nakonec skončím s tou jednou desítkou a bude mi to bohatě stačit. Jen tu Rose America budu muset brzy dokoupit .

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:42
Reakce na Korsičanka:

slniecko Kadidlo v létě?

​si píš!!!! a to ešte aké kadidlo!!!