Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:44

S tou nervozitou som sa rozhodla sa na to vybodnúť. Ako fakt nemám vážnejšie dôvody nanervozitu, akože sa mi tak nejako sami od seba množia flakóny? Kašlem na to...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 12. května 2020 21:56

slniecko To je dobrá myšlenka. Nebo radši měň než nakupuj

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 13. května 2020 06:04
Reakce na Fleur:

A od Velikonoc pořád Rose America, občas ji proložím nějakým Tauerem, včera L´Heure Bleue, já fakt nakonec skončím s tou jednou desítkou a bude mi to bohatě stačit. Jen tu Rose America budu muset brzy dokoupit .

​...náhodou - mně tohle přijde super...

Osobně to vnímám jako tak, že člověk, ví, co chce, co potřebuje a konečně něco,

něco, co mu po více stránkách vyhovuje, potažmo ho to uklidňuje,

našel...

Takže tím pádem je logický, že to nejspíš bude nosit delší dobu.

Což má výhodu minimálně tu, že nemá nerva, co koupit příště

(takhle jsem měla období Addictu, Allure Sensuelle, No.5 a jiných... No, teď, teď teda toho nerva lehce mám

Nicméně -  Shalimar mé  období nevědomosti a nevyhraněnosti zastupuje se ctí...)

Offline Očicháno blogger
Avatar
34 příspěvků moje polička 13. května 2020 13:56

Taky mi vyhovuje menší výběr. Dávám si na poličku dva flakony většinou podle ročního období. Teď třeba tam sedí Parfum de Therese a Myrrhe Eglantine. Ráda nosím několik dní po sobě to samé, líp se ve vůni zabydlím a taky mi drží na šálách a svetrech.

Jen si pak většinou vzpomenu na nějaký vzorek nebo odstřik, tak si ho na poličku přesunu, pak ještě několik a za měsíc už tam mám děsný chaos, tak to zase všechno nastěhuju zpátky do chladu.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. května 2020 14:32

Očicháno Takhle bych přesně dopadla já. Proto je mám radši v chladu na balkoně a ve sklepě:)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. května 2020 15:21

Já jsem před pár dny pro sebe znovuobjevila Sensuous Noir, kterou jsem dostala darem. Jednak je jednou z těch, které cítím kolem sebe i přes roušku a jednak jsem konečně přišla na to, co se mi na ní tak líbí. Sofistikovanější dřevitejsi variace na téma Midnight Poison .

Fakt škoda, že se už taky přestala vyrábět. 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 14. května 2020 16:19

wendulka Ta byla (je) opravdu krásná, hodně se mi teda líbí i Sensuous a Sensuous Nude

Mohli by udělat další odnože... ale nevypadá to, odnože přibývají spíš u Modern Muse...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. května 2020 17:22

daniela

Mně se z nich líbí jen tato. 

No každopádně by to chtělo zase něco aspoň trochu netuctoveho. To máš úplnou pravdu. 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 15. května 2020 08:32

wendulka Přitom k Sensuous by se daly dělat pěkné odnože, flakónky v různých barvách... líbila by se mi zelená nebo červená Ale pokud by to fakt sekali bez nápadu, tak je asi lepší, že odnože nevznikají. 

Myšlenka na červenou barvu mi připomněla Chanel No. 5 v limitované edici, jsem zvědavá, jestli u těch budou vznikat další verze...

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 29. května 2020 11:15

Přišel čas Promenade des Anglais... občas prostřídané Shalimarem Cologne a Izia.

Online Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. května 2020 13:21

Yvraine Ty dvě druhé bych také s chutí nosila, zrušení Shalimar Cologne velmi lituji a Iziu si jednou pořídím.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 29. května 2020 13:35

Yvraine Shalimar C. si vozím i v síťce v autě, to kdybych se náhodou zapomněla navonět doma ( mno ještě se mi to mnohokrát nestalo ) a Izii miluji v létě, na večerní procházky a posezení v kavárničce pod kaštany je nádherná.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 29. května 2020 13:38

Fleur 

Shalimar Cologne mi také bude hodně chybět, zatím mám ještě zásoby. Svým způsobem mi ho hodně připomíná nový Initial. Ten začátek je hodně podobný, citrusový, svěží, plný bergamotu, Initial se pak rozvíjí do růže, irisu a pudru... a hlavně je v něm klasická guerlainovská vanilka. Initial mi hodně S. Cologne připomněl, rozdíl je v tom, že Initial vyzvívá víc elegantně, je tam navíc karamel, kompozice je taková luxusnější, zaoblenější. Pokud se ti Cologne líbí, zkus Initial

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 29. května 2020 13:43

Poéma 

Shalimar Cologne je takový univerzální, ten také snesu kdykoliv. Když už nemám na nic náladu, s ním nešlápnu nikdy vedle.

Já mám Izia spojenou hlavně s brzkým, svěžím jarem, jiskřivá růži pokropená raní rosou. Teď už mi v ní začíná být přes den moc "teplo", ale ráno, zvlášť když třeba přes noc sprchne, mi sedí.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 29. května 2020 13:43

Yvraine Když už píšeš o Initial, je rozdíl v tom novém proti původnímu, nebo je jiný? Možná to už tady zaznělo, jen já nečtu všechno asi důkladně...

Izia se na mně rozvoní hodně citronovorůžově, takže ji v létě mám hodně ráda, je to jedna z vůní, které i přes tu svěžest voní dlouho, což se mnohým letničkám nepovede. 

Online Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. května 2020 13:44

Yvraine Initial si dobře pamatuji z doby, kdy byl v běžné nabídce. Tenkrát mě příliš neoslovil - u Cologne mi vyhovovala převaha té citrusové lehkosti a jiskřivosti.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 29. května 2020 13:46

Poéma 

V tomhle bohužel nemohu sloužit, já ten původní neznala. Jen co jsem pochytila, snad by měl být lehce upravený, ale opravdu nevím.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 29. května 2020 13:49

Yvraine Á, děkuji, tak to budu muset zkusit. Měla jsem ten původní a časem ( po několika flakonech ) jsem se zbylých zásob zbavila, asi to chtělo změnu.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. května 2020 12:34

Fleur Tak mne se Cologne libi, ale uz je tech citrusu na me moc, davala jsem mu velkou sanci, ale klasiku u me neprekonal...

Online Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 02. července 2020 13:37

Jak začaly ty tropické dny s teplotami kolem třicítky a vlahé noci, vytasila jsem Eau des Merveilles Bleue a je úžasná. Škoda, že ji letos nevyvezu někam k moři...