Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. května 2018 22:49

domenica Četla jsem už v jiném vlákně, že tentokrát jsi to měla dost dobrodružné. Uf. Já naštěstí nejsem fatalista podobně jako ty  snad proto jsem svou úplně první cestu letadlem absolvovala 11. září 2002 - ne, to byla samozřejmě náhoda, jen pokus o odlehčení situace.

Na reportáž se těším o to víc, když jste s mladým pánem měli Francoise sami pro sebe.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 25. května 2018 10:47

domenica Taky se hrozne tesim na zazitky z cesty, ovsem ten tvuj zazitek je vazne hruza, bohuzel, pokud k tomu clovek nebude pristupovat stejne jako ty, uz by do smrti nikam nemohl...Jsem strasne rada, ze se vam nic nestalo!

A jeste musim zminit, ze me dnes strasne moc potesila krasna zasilka od Dalia  Moc dekuju!!!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. května 2018 10:53

Luna Rádo se stalo.  Užij si ji! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:28
Reakce na Renusatko:

Korsičanka Já se do slepáka určitě pouštět nebudu. Tužebník už tak začínám mít zase nějak plný. Ale  složení a tvůj popis mě zajímají. 

​Já myslím, že by se ti mohla líbit. Pro mě sice není, ale v podstatě nemůžu říct, že by na ní bylo cokoliv špatně. Jak už někde napsala domenica, je to bezpečné. Mně se na ní kupodivu nejvíc líbí ten úvod. Málokdy na mně vůně s jablkem vyzní dobře, dost často jako čistič koupelen, ale tady je to opravdu jak zakousnout se do šťavnatého zeleného jablka. Potom začne přecházet do fialkového pudru podobně jako v původní Meteorites, jestli znáš a končí jako bytová Meteorites, tj. jako odlehčená Insolence.

Tohle se bude v tom krásném flakonu určitě dobře prodávat.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. května 2018 11:34

wendulka To jsi mě moc nepotěšila. No uvidím...Mija posílá vzorek, ale zatím budu případně jen cpát do tužebníku. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 30. května 2018 19:35

Dnes mi udělala radost Luna flakónem Bronze Godnes (Estee Lauder).

Nemám v ní kokos ani nevoní jako krém na opalování, voní tropicky po mých oblíbených bílých květinách.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 31. května 2018 07:25

janejane Zdá se, že jsi objevila klíčovou složku! To by ti mohla vonět i Terracotta (tu jsem nakonec začala používat jedině jako parfemaci osušky na koupaliště ).

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 31. května 2018 13:36

Fleur No ale pokud si na Bronze Goddess pamatuješ, tak pro mě naprosto obyčejný opalovák. A na Jane krásná tropická květinovka, spíš do LEHCE do stylu Songes nebo AA Lys Soleia, ale jemnější.  Naprosto nechápu, ale kokos nikde.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 31. května 2018 15:30

Luna Ano, dobře si to pamatuji. Tak alespoň flakón našel uplatnění.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 31. května 2018 17:08

Fleur vidím, že jsem naprostý amatér..parfemace osušek.., to neznám a Terracotta na mně voněla dost uměle, uvidím, jak dopadne ta nová.

Offline alibi blogger
Avatar
3956 příspěvků moje polička 31. května 2018 18:09

janejane hehe, teď parfémuju závěsy v koupelně, když jdu do vany  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. května 2018 19:55

alibi koupelnový závěs, to je nápad!:-)

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 26. června 2018 12:48

Ráno mě potěšil odstřik Rose d'Arabie od jerry  Jsem moc ráda, že jsem si ji konečně pořídila, už byla v tužebníku nervózní.

Offline alibi blogger
Avatar
3956 příspěvků moje polička 26. června 2018 13:09

mě o víkendu potěšil můj muž, protože na příští šermířskou sezónu hodlá napsat amatérské vystoupení, ve kterém bude figurovat kromě šermu a Johanky z Arku i parfém :D

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 26. června 2018 13:47

Luna Já mám trochu od jedné slovenské sestry (děkuji ještě 1x, milacka ) a taky přemýšlím, zda ji neposílím

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 26. června 2018 15:11

Korsičanka Rado sa stalo, moja, až tak ťa očarila, že chceš priživiť poličku? Ja mám teraz také obdobie, že neviem, s akým parfumom by som si spravila radosť, možno mi niečo crnkne do nosa v BA.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 26. června 2018 17:08

milacka Na to jsem tedy zvědavá

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 04. července 2018 13:38

Velkou radost mi, jako už tradičně, udělala michaela, která mi na naše (bohužel krátké) setkání přinesla extrait 24 Faubourg!!! 

Už se kochám, děkuju!   Na druhou stranu - už teď je nad slunce jasnější, že je to nejlepší koncentrace, a co z toho vyplývá... 

Online michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 04. července 2018 14:33

barbucha 

že máš vycibrený vkus

i ja ďakujem 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 04. července 2018 19:23
Reakce na barbucha:

Velkou radost mi, jako už tradičně, udělala michaela, která mi na naše (bohužel krátké) setkání přinesla extrait 24 Faubourg!!! 

Už se kochám, děkuju!   Na druhou stranu - už teď je nad slunce jasnější, že je to nejlepší koncentrace, a co z toho vyplývá... 

​Že by z toho vyplývalo, že se budeš zbavovat koncentrace EdT a EdP ?