Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 21. května 2018 22:00

Korsičanka tak zrovna jasmín tam moc necítím. hledala jsem usilovně lilii.. no tak možná že jo, no:-)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 21. května 2018 22:52

Fleur Korsičanka wendulka alibi Luna Cervanek cinkja 

Tak jsem zpět, akce l´Atelier Vintage byla skvělá a předčila má - už tak dost velká - očekávání. 

Na místě jsem zjistila, že kromě nás (byla jsem s mladým pánem) má být přítomná ještě jedna dvojice... ta se ale nedostavila. Takže jsme měli šarmantní a milou Françoise jen sami pro sebe.

Akce je plánovaná na dvě a půl hodiny, od tří do půl šesté. Stává se ale někdy, že se konec trochu natáhne, nikdo tam nestojí se stopkami v ruce... v našem případě se to protáhlo na neuvěřitelné čtyři hodiny... !  Když ale bylo pořád o čem mluvit.

Françoise miluje nejen parfémy (a nejen ty od Guerlainu), ale dějiny obecně. Obzvláště balet, výtvarné umění, literaturu... všechno souvisí se vším a je to tak poutavé.

Připravuji článek na blog...

_____________________________________________________

A poznámka pod čarou... když jsem tady před pár dny, před cestou do Paříže, reagovala příspěvek Korsičanky, která se mě ptala, jestli si budu dělat na akci poznámky takto:

Budu se snažit zapamatovat si co nejvíc - a příjít v nejlepší formě - vyspalá, zrelaxovaná, vyklidněná...  Pokusím se vnímat všemi smysly, k tomu si budu dělat průběžně poznámky a fotit, co bude možné... takový je plán. No, uvidíme. 

.... netušila jsem, že to nebude úplně tak samozřejmé. 

Atelier Vintage byl milým pohlazením a balzámem na ještě trochu neklidnou duši po předchozím večeru. 

Tehdy totiž, poblíž opery Garnier,  s odstupem pár minut a pár desítek metrů od nás, a po obligátním výkřiku Allahu Akbar, začal jistý - údajně po nějakou dobu už policejními složkami sledovaný - mladík bodat do kolemjdoucích. Jednoho mladého muže zabil, několik lidí vážne zranil....  policie regovalal naštěstí obdivuhodně rychle a teroristu zastřelila.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 21. května 2018 23:06

Moc se na reportáž těším. První dojmy jsou

_______________________________________________________________

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 21. května 2018 23:13

domenica 

"Françoise miluje nejen parfémy (a nejen ty od Guerlainu), ale dějiny obecně. Obzvláště balet, výtvarné umění, literaturu... všechno souvisí se vším a je to tak poutavé."

Jo, to by se mi taky líbilo! Nejlepší, když se spojej všechny pěkný věci  a když můžeš místo traktátů o silné a nezávislé ženě milující výzvy poslouchat konečně něco zajímavýho 

A aspoň že ten balzám zafungoval po příšerným zážitku. 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 21. května 2018 23:26

domenica prvni dojmy zní moc dobře i dobrodružně, moc se těším na článek 

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. května 2018 14:02

domenica Právě dnes ráno jsem si říkala, že ti musím napsat, co tvé poznámky z guerlainovského workshopu....

S odstupem času se uloží do paměti snad jen to krásné 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 22. května 2018 20:07

Korsičanka 

Určitě, už se těším na příště. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 22. května 2018 20:10
Reakce na barbucha:

Jo, to by se mi taky líbilo! Nejlepší, když se spojej všechny pěkný věci  a když můžeš místo traktátů o silné a nezávislé ženě milující výzvy poslouchat konečně něco zajímavýho 

​No přesně! 

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. května 2018 19:20

Dnes mi udělala velkou radost domenica flakonem Météorites Le Parfum. Tímto ti ještě jednou moc děkuji,Moni

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 23. května 2018 19:59

Korsičanka Jaký je? Jsem děsně zvědavá?

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. května 2018 20:08

Renusatko Jsem ve vlaku-rozbalím doma:) Ale z odstřiku toto: “Krásně jemně zelené fialky s bonbónkovou příchutí. Mňam!”  Rychle ze mě však vyprchaly:( Šetřila jsem - uvidím z flakonu:)

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 23. května 2018 21:45

Korsičanka gratuluju, taky jsem zvědavá, jak voní. 

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. května 2018 21:51

alibi Jedu na víkend do ČH, příští týden mohou 3 Brňandy navštívit prodejnu Audigo:)

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 24. května 2018 07:21

Korsičanka děkuju za nabídku  

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 24. května 2018 10:04

Korsičanka a ja vymenim za kousek Vegy, jo?:-)

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. května 2018 11:47

viktorka_od splavu Ano, dík. Písneme si.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. května 2018 13:46
Reakce na Korsičanka:

alibi Jedu na víkend do ČH, příští týden mohou 3 Brňandy navštívit prodejnu Audigo:)

Korsičanka Jé, moc nás tady není, tak jestli jsem ta vyvolená třetí, tak moc děkuji. 

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. května 2018 13:50

Renusatko Trefa - č. 3 žije:) Audigo to jistí

(Ale koukala jsem, že někdo vedle prodával 60 ml, takže vůně bude pomalu a jistě mezi milovnicemi vůní kolovat:))

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. května 2018 13:52

Korsičanka Já se do slepáka určitě pouštět nebudu. Tužebník už tak začínám mít zase nějak plný. Ale  složení a tvůj popis mě zajímají. 

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. května 2018 14:05

Renusatko No, já na ty popisy moc nejsem, tady jsou jiní kádři Ale domenica už o ní něco psala a wendulka  se příští týden určitě přidá. Počítám však, že v út už by tam mohl vzorek být