Zábavné parfémové příhody

15. srpna 2014 15:25
Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 11. října 2014 14:44
Reakce na Nahema:

Tak to musela být opravdu síla. Insolenci jsem cítila na několik metrů jenom z testovacího papírku, což potom takové jezírko v tašce...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. října 2014 18:16

Prodavačka v Sephoře mi vnucovala ten nový Addict, že je nejvíce podobný původnímu.

Mno, zkusila jsem ho, uááááá neeee, a ptala se jí, zda zná původní. ne nezná, ale na školení jim to říkali.

Hm, ono je to spíš k pláči, než zábavné

Offline ntiti
Avatar
364 příspěvků moje polička 12. října 2014 19:32

Byla jsem v pátek v Douglasu na Václaváku, Okamžitě přiběhla slečna, jaké že mám přání, a já říkám: chtěla jsem vyzkoušet Fille de Berlin a tady máte rozbitý testr u toho Lutense...a ona na to, "jujky, to jsem si vůbec nevšimla"....přemýšlela jsem, jestli mám dodat: - "nevšimla?.... já si toho všimla už v červenci".... avšak ona položila rozbitý testr zpět na polici a šla postávat ke kolegyním...

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 13. října 2014 12:47
Reakce na derad:

Derad, rada ťa tu vidím. Tvoje prirovnanie mi pripomenulo spomienky člena nemenovanej hudobnej skupiny.  Prvý koncert organizovali v podchode, ktorý roky slúžil o.i. aj ako WC, aj po dôkladnom uprataní tam zostala pachová stopa, čo sa snažili prehlušiť vonnými tyčinkami. Nepodarilo sa, návštevník koncertu to okomentoval, že "jak posratý bezdomovec v etnošope". 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. října 2014 09:36

Od rána zlitá 24 Faubourg, potkala jsem kolegyni, pyšnící se rozsáhlými znalostmi zejména v obasti kosmetiky a krásy vůbec. Změřila si mě od hlavy k patě a s naprostou jistotou mi oznámila: Už vím, co to nosíš za voňavku! To je Nina Ricci!

Poněkud potměšile jsem se otázala, kterou má vlastně na mysli... a nezklamala: No přece tu s tím holubem!

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 17. října 2014 10:11
Reakce na barbucha:

 Hehe, fuj, kdyz si predstavim ty nechutny vyzrany prazsky holuby.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 09:56

nevím, zda zábavné, ale rozhodně potěšující.

včera v Ingredients se nás Jakub ptal, jestli nás nenapadají nějaké další značky, že plánují xxx... tak jsme se jen tak mezi sebou  dohadovaly, že by bylo dobré se zeptat Wendulky a Jakub nám do toho skočil, že s Vendulou už to probírali.

je hezké chodit do obchodu, kde vás znají a znají vaše známé.

 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 12:51
Reakce na náťa66:

To už jsem tak provařená?

Jj, ptal se mě ve čtvrtek, co si upřímně myslím o vůních Montale obecně, že prý už na ně dostali pár dotazů, tak jsem mu to řekla, upřímně no.

Offline Miru
Avatar
13857 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 13:47
Reakce na náťa66:

Offline Miru
Avatar
13857 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 13:47
Reakce na wendulka:

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 13:54
Reakce na wendulka:

A ještě se ptal, zda si myslíme, že by se mohla prodávat Lutensova dekorativka.

No upřímně jsme mu také odpověděly.  4 tisíce za makeup, tak dva do roka.

ty svíčky jsou ale krásné, prý " Vendulka si kupovala tuto "

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 19:19
Reakce na wendulka:

No a cos mu teda poradila?!

Offline RoSa
Avatar
8215 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 19:50
Reakce na wendulka:

Já bych mu poradila Xerjoff  ... no a pak třeba Linari... - ty tady nikdo nemá, ani el-nino

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 21:24

Xerjoff rozhodně, tu tam rovnou vidím. Když jsme v té Itálii, já jsem zase Jakubovi navrhovala značky Sigilli a Cechi nell´Acqua.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 21:38

Anebo Tiziana Terenzi a Ramón Béjar

Offline RoSa
Avatar
8215 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 21:43
Reakce na domenica:

Tu značku Sigilli jsem neznala, tak jsem se podívala na A. v databázi, jestli to někdo má... nemá, ale skoro u každé jejich vůně ji "chce zkusit" Dadinka - čímž se z OT vracím zpět do tématu  (už jsem na ni úplně zapomněla - kdepak jí je asi konec?)

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 21:47
Reakce na domenica:

Mně by se Xerjoff sice taky líbil, ale problém je v tom, že jemu se nelíbí jejich flakony a snad kromě Ibitiry ani ty vůně.

On je to s výběrem další značky docela oříšek, protože jednak je třeba, aby to tam zapadalo designově, jednak cenově, aby měl odbyt (fakt je Xerjoff je už vysoká cenová kategorie) a jednak, aby ta značka měla v sortimentu i nějaké dobře pochopitelné vůně pro ty, co se vůním nevěnují nějak hlouběji.

Jakkoliv se to nám zdá neuvěřitelné, tak přesně tahle kritéria splňuje By Kilian.

Takhle se mu stal nechtěný Černý Petr z Mony di Orio a dokonce i z Aedes de Venustas  (to mi dokonce osobně přiznal) a myslím, že i z Boadicea the Victorious.

Jistou naději bych osobně viděla snad ve vůních Profumum Roma. Cenově jsou pod 200 euro, jsou to čisté parfémy, mají v nabídce jak zajímavé, tak i líbivé vůně, jednoduchý, ale pěkný design, i balení flakonu a nově začali vyrábět i poznávací 20 ml kabelková balení.

Offline RoSa
Avatar
8215 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 22:02
Reakce na wendulka:

co třeba Ineke?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 22:03
Reakce na wendulka:

Oblibu Kiliana naprosto chápu. To je trefa do černého. 

S tím sladěním s interiérem, ono to je těžké. Ne všechny značky mají ultra minimalistický flakóny jako Byredo. Ale když je tam zdobná a "zlatá" Amouage, a je to v pohodě, tak mně třeba by nerušily ani flakóny Xerjoff. Základní pocit by pořád ještě zůstal bílo-černo vzdušný.

No jo, Mona di Orio, to chce fakt znalce. Když si představíš, že tam vstoupí zákazník, který si právě nakoupil u Gucciho, o vůních toho moc neví a chce něco extra... líbí se mu Mona, libí se mu Kilian... koupí si Monu?

Offline Miru
Avatar
13857 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 22:05

...ideální by byla značka Profumi del Forte

Luxus

Kvalita

Originální a velmi vkusný design