Zábavné parfémové příhody

15. srpna 2014 15:25
Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 09:32
Reakce na náťa66:

Výborna historka.

Offline Magda
Avatar
161 příspěvků moje polička 25. listopadu 2014 13:17

Včera jsem pro kolegyni donesla z parfumerie dva papírky s vůněmi, které chtěla vyzkoušet. Dnes je dávala čichat kolegovi, o kterém jsem si myslela, že ač používá vodu, mýdlo i deodorant, parfémy mu vůbec nic neříkají (amatérský horolezec). Při prvním papírku říká - to je Magda!!! (já a můj parfém, který jsem používala naposledy před loňskými Vánocemi) u druhého říká - to neznám.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. listopadu 2014 23:50
Reakce na náťa66:

Páteční příběh kamárádky z Rossmanna .

šla se podívat, zda mají Od E. Arden Zelený čaj, vůně tam mají za pultem a sklem, tak oslovila prodavačku, zda mají zelený čaj od E. Arden. prodavačka se vzdálila opačným směrem, než jsou parfémy, tak po chvíli šla kamarádka za ní a přistihla ji u regálu s čajem, kde zmateně prohlížela krabičky.

Co na to říct ? Fakt radši nic, ale je to vlastně docela dobrá historka.

Hele a víš, že mě to ani moc nepřekvapuje.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 27. listopadu 2014 11:06
Reakce na barbucha:

No, já bych se k tomu "egyptskému princi" raději nepřibližovali kvůli případným zdravotním rizikům...

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 04. prosince 2014 09:16

Právě jsem našla voňavku pro naši guru! 

http://www.dshperfumes.com/shop/prana/

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 11:51

Nevím, do jakého tématu s tím... Co říkáte na tohle tričko? 

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 12:04
Reakce na Evanilla:

...kdyby bylo vypasované, resp. kopírovalo by postavu a končilo lehce nad boky, tak džínám a jehlám = šik.

Offline ellie86
Avatar
27 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 12:31
Reakce na Evanilla:

Vypadá jak z tržnice. Na mě působí dost kýčovitě, ale na domácí nošení bych si ho koupila.  

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 12:32
Reakce na ellie86:

Je z tržnice :-D Narazily jsme na něj náhodou s kolegyní a já nevěřila svým očím, že tam fakt je flakon SPI. No ale nekoupila jsem 

Offline ellie86
Avatar
27 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 12:34
Reakce na Evanilla:

A kde? V Praze? 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 12:42
Reakce na ellie86:

V České Lípě...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 16:19
Reakce na Evanilla:

Ty jo, náhodou na doma, nebo jako recese dost dobrý.

Asi bychom ho mohli nosit na srazy, ne ?

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 25. ledna 2015 16:39
Reakce na náťa66:

Na srazy, jako uniformu 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 26. ledna 2015 18:51

Spíš než do komplimentů to asi patří sem...dneska v jeslích v šatně kvůli mně jedna holčička dostala chuť na Brumíka. Že prý ho tam cejtí...

...v šatně nebylo cejtit nic kromě Ambre Narguilé...

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 27. ledna 2015 21:00

Dnes jsem zažila takovou pro mě úsměvnou příhodu, když jsem přišla do prodejny parfums ve Florentinu, kde začala ta jejich nichetour. U pultu s nikovkami stály již dvě dámy, z toho jedna v čilém rozhovoru s mladíkem, který vybrané nikovky prezentoval. Dokonce si vybrala a koupila jednu vůni, jíž ji následně poslal zaplatit k pokladně. a dotaz ohledně vzorků jí řekl, že ano, že jí mezitím připraví nějaké ke zkoušení

Napřed jsem nechtěla moc poslouchat a vlastně ani neposlouchala, ale bylo vidět, že se v nikovkách hodně vyzná a pochopitelně neopomněla zmínit pana Radka. Mladík zřejmě věděl, kdo dáme je, protože mě zaujalo, když řekl, že pokud na některou z těch vůní (pravděpodobně myslel ze vzorků, které jí dal) napíše recenzi na blog, určitě jí pak pan Radek poskytne nějakou tu extra slevu na nákup plus ještě samozřejmě dostala jako všichni ten slevový kód na vybrané nikovky.

No a nakonec si neopomněla pult s vystavenými nikovkami a regál za tím vyfotit, předpokládám tedy, že šlo o nějakou bloggerku a hodlá z návštěvy vytěžit asi i nějaký ten článek. Tak teď jen čekám, jestli jsem se trefila. Svůj tajný tip mám.

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 27. ledna 2015 21:38
Reakce na wendulka:

Vím o jedné blogerce, která se dneska do Florentina chystala....uvidíme, jestli jsme se trefily.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 27. ledna 2015 21:50

Vím hned o několika blogerkách, které se tam dnes chystaly. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 27. ledna 2015 22:20

Budu si muset taky založit nějakej ten blog. To víte, sleva je sleva!  

A koukám, že tam byla i Náťa - že by to tam byla sockovat ona? S blogem se teda ještě nepochlubila 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 08:15
Reakce na barbucha:

Hele, nech Náťu být, Náťa tam byla s Guru, popsala to a to je vše.

U vytržení jsem nebyla.

navíc já jsem vraceč a ne lovec slev za každou cenu.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 28. ledna 2015 09:44
Reakce na wendulka:

Nevím, jestli ses trefila, nicméně marně v tvém příspěvku hledám obvinění ze spolupráce s Parfums. Asi čte každý mezi řádky to, co tam číst chce... Škoda, ta hysterická reakce na konci ten jinak dobrý článek trochu hyzdí.