Zábavné parfémové příhody

15. srpna 2014 15:25
Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 04. prosince 2018 15:29

Sweet Potato Ano, Značka  je to, co lidé znají z reklamy. Teta nakupující takto parfém v Tetě opravdu není k smíchu, ale vlastně ani ne k pláči - ostatně i kdyby vůni vyzkoušela (takovým tím sekundovým testem, kdy o sebe ošudlá navoněná zápěstí), stejně by nic moc nezjistila.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. prosince 2018 16:07

Fleur kdy o sebe ošudlá navoněná zápěstí)

Tomu se ale musím 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 04. prosince 2018 21:13
Reakce na Fleur:

takovým tím sekundovým testem, kdy o sebe ošudlá navoněná zápěstí

​Já jsem na to strašně alergická, snažím se dělat osvětu, ale je to děs. Nedávno mi to pradila i prodavačka v parfumérii

Sweet Potato  Značka je prostě značka

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 23:59
Reakce na Sweet Potato:

Dnes v Teta drogerii u vitríny s vůněmi. Paní chtěla po pokladní “toho pánskýho Bosse” “No to jsou ale obě dámské vůně.” “Aha, já myslela, že růžová bude dámská a zlatá pánská. No a máte teda nějakou jinou Značku?” (Věděly jste,  že jde vyslovit velké Z?) Jen to co vidíte, zkuste třeba Douglas nebo Sephoru”

“Chtěla bych nějakou úžasnou vůni za úžasnou cenu!”(Boss byl za 50%)

”Bohužel jen to, co je vystavené, je tu třeba Beckham, Bvlgari..” No to ne, chápejte, já chci Značku. Chápejte, Boss je Boss.

Ono to vlastně snad ani není k smíchu. Chápu, že někdo chce/potřebuje nakoupit levně. Ale ta umanutost, že tahle vůně, o které ani netušila, jaká je, je ta jediná pravá, protože je správné Značky, ta mne dostala.

​No, já bych se tomu ani nedivila. Prostě pro ni byl ten Boss značka luxusu, protože ve (fialovejch) Boss oblekách přece choděj všichni VIP! 

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 10:42

barbucha Oblečení ale na rozdíl od parfémů má Boss kvalitní (nebo měl, mám pár starších kousků).

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 20:32

Tak jsem dnes navštívila Vavavoom s manželem. Já už mám tak nějak vše vyzkoušené a tak paní Lucie dala vzorky manželovi. Ten tady teď chodí, na každé ruce jednu vůni a pořád mi dává přivonět a neustále to studuje . U nás se to dnes úplně otočilo. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 21:15

Renusatko To jsem zvědavá, co si vybere Má favority??

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 21:58

Asi zatím Anvers

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 22:12

Renusatko Jednička nebo dvojka Anvers?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 22:18

Korsičanka  taky jsem na to koukala, ale jelikož na vzorku 2 není, tak asi 1.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 22:21

Renusatko tjo neni to nebezpecny? aby misto pro tebe nenakupoval parfemy manzel pro sebe:-))

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 22:28

Renusatko super!!!

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 22:32
Reakce na barbucha:

​No, já bych se tomu ani nedivila. Prostě pro ni byl ten Boss značka luxusu, protože ve (fialovejch) Boss oblekách přece choděj všichni VIP! 

​Ale ne, to s tím nemá co dělat. "Boss je Boss." Chápej.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 22:33

viktorka_od splavu To sem klidná.  Už viděl cenu a konstatoval, že to pro něj není. Ale já budu mít dárek k narozeninám. No ale děsí mě, že vytahuje další vzorky. Roky se tady ty pánské hromadí a teď toto.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 17. prosince 2018 22:33

Renusatko Hmmm, ta se líbila prvně i mně 

viktorka_od splavu Koupí sobě i Renče, přeci

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 13:21

Renusatko Přeorientuj se na unisexové vůně, ať manželův probuzený zájem o vůně náležitě zúročíš !

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 14:04
Reakce na Fleur:

Renusatko Přeorientuj se na unisexové vůně, ať manželův probuzený zájem o vůně náležitě zúročíš !

​Správne! A keď bude vidieť, ako rýchlo sa mu to míňa, bude častejšie kupovať tebe!

Online andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 18. prosince 2018 19:55

...ten pocit, když ku každé příležitosti vybíráte jinou superextra krásnou vůni ze svého repertoáru, čekaje konečně kýžený kompliment, a ona je vám nakonec pochválena vůně krému na ruce 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 09:22

Do prace dosli dva rusky mluvici chlapci, oba typ najemny vrah, kazdy mel dva metry, vystrihanou lebku a jizvu pres pul cela. Prisli az ke mne a jeden rika: Muzu si-koupit-tady-parfem? Rusky jsem se ucila, takze jsem postrehla, ze ten druhy mu rika, ze ten co chce fakt uz neseszene! Nacez prvni z nich vytahl telefon a strcil mi pred oblicej obri fotku Shalimaru. Nasmerovala jsem je do nejblizsi prodejny s tim, ze ho tam urcite maji.  Nasledoval vyraz jako kdyz dite dostane pod stromecek vysnenou kolobezku a pry: To je pro maminku.  

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 11:15

Luna  To jsem se pobavila! Je vidět, že i (pomyslní) zločinci mají srdce

andry Máš si ruce mazat indulonou:)))