Zábavné parfémové příhody

15. srpna 2014 15:25
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 19:04
Reakce na barbucha:

A cos jí na to řekla?

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 19:06
Reakce na Hoolinkah:

Nic. Vypadalo to, že se hotoví mě pocákat, takže jsem potupně zdrhla.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 14:28

Při dnešní přestávce ve městě na obědě jsem myslela, že padnu smíchy. Dvě prodavačky vcházely do hodinářství po polední pauze a jedna povídá té druhé: "Jsem se nechala navonět voňavkou. Ta má grády." A strkala jí ruku pod nos. No jo, ale sranda byla v tom, že ta madam se mnou byla jen o pár minut dřív ve vietnamském krámku nedaleko a tou voňavkou byla jakási vůně Noble, flakonem nápadně kopírujícím Gucci by Guccia byla to teda síla.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 19:13
Reakce na wendulka:

Noble v guči flakonu už jsem někde viděla...možná Votočvohoz?

...a já má taky jednu parfémovou "anekdotu". Už týden jsem se nenavoněla!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 19:16
Reakce na Hoolinkah:

Co? Nebude to nějakej virus?

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 19:37
Reakce na Hoolinkah:

Noble v guči flakonu už jsem někde viděla...možná Votočvohoz?

...a já má taky jednu parfémovou "anekdotu". Už týden jsem se nenavoněla!

Těhotná?

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 19:51

Šišimarja, nestraš! Dneska mi oficiálně končí rodičovská dovolená.

...ne, nastydlá, ušmudlaná a zavřená doma, protože Kukadelník bere antibiotika...a jelikož venku je jako na potvoru hezky, je potřeba vynaložit o to větší úsilí, aby zapomněl na plastovou motorku v chodbě. Takže jak jsem se tak prodírala záplavou angličáků, leporel, voskovek a číčovinek z kindervajíček, prostě jsem usoudila, že se mi vonět snad ani nechce... :)

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 20:23

Právě jsem zjistila, proč se těma voňavkama tak polejvám! Mám to po dědovi! Jenže zatímco já teď testuju Habanitu L´Esprit a Tabac Rouge (díky, wendulko, obě se mi líbí čím dál víc), děda se strašně napajcoval snad zvětralým Diplomatem, nebo bůhví jakým pitralonem. Právě jsem to půl hodiny větrala... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 01. října 2014 20:23

Pobavil mě mail od ProdejParfemu.cz (co mají všichni s těma tajnostma, prokristapána?!):

"Tuto tajnou nabídku Vám zasíláme jako poděkování za to, že jste u nás dříve nakoupil/a produkt CHANEL Coco EDT. Nyní Vám ho nabízíme s mimořádnou slevou, za kterou ho můžete zakoupit jen vy prostřednictvím tohoto emailu."

Ta tajná, mimořádně výhodná nabídka sestává ze slevy 74 (slovy sedmdesátičtyř) korun, takže za padesátku Coco bych - po tý slevě - zaplatila jenom zanedbatelných 1616 Kč. 

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 01. října 2014 20:56

Rozesmála mě moje dvouletá dcera, která mi zabavila prázdné flakónky a s blaženým ááách přičichávala k rozprašovačům. Potom se snažila nastříkat si "vůni" na ručičky a krčík a navoněla i všechny kolem . Ještě, že ji neviděl tatínek. I když byla myška tak roztomilá, že by se nechal postříkat i on .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. října 2014 22:12
Reakce na kinoma:

No to je vidět dobrá škola od maminky.

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 02. října 2014 08:36
Reakce na wendulka:

To ano. A taky je to malá opička nejtěžšího kalibru . Má svůj vlastní malý flakónek (prázdný samozřejmě), kterým se opět právě navoněla (až se třásla, jak se snažila vytáhnout rukávky) a nakonec dávala do skříně se slovy, že "už to můžeme vrátit" (je hotovo) . Naštěstí jsou zatím vůně v bezpečí, protože tam ještě nedosáhne...

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 03. října 2014 08:41

Ja vcera deti v podstate "nakrmila" parfemem. Plastovou lzicku jsem si v tasce ulozila hned vedle papirku ze Sephory (Omnia Indian Garnet), mladsi dite se pak na presnidavku jen krenilo, ale jedlo, starsi dcera uz prskala se slovy "ten parfem sice pekne voni, ale blbe chutna". Kdyz jsem to ochutnala ja, taky jsem to pekne citila, jako bych jedla Light Blue.

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 03. října 2014 08:55
Reakce na Henri:

chudáci děti 

Tak už víme jak to chutná. Ale jak to voní? 

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 03. října 2014 10:00
Reakce na MirkaU:

Prave ze to skoro vubec nevonelo! Vic to chutnalo, nez vonelo. Slaboucky ovocno-drevity, fuc vune.

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 03. října 2014 10:36
Reakce na Henri:

Tak je příště nakrm aspoň něčím pořádným 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 03. října 2014 11:18
Reakce na MirkaU:

Radši ne, nedoporučuju. Předevčírem se mi podařilo stříknout si do pusy Shalimar a je to teda pěkně hnusný!

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 03. října 2014 11:39

Já vím, dovedu si to představit. Občas se mi podaří nadechnout se zrovna při nástřiku a to je taky hnus :)

Offline Nahema
Avatar
21 příspěvků moje polička 04. října 2014 19:42

Tak mě se podařilo otrávit pafémem celou tramvaj. Během nákupů se mi v tašce vylil odstřik Insolence EDP. Při cestě domů si v tramvaji sednu, otevřu tašku,lovím mobil...je vám jasné, jak se tvářili spolucestující? Hodila jsem na kabelu bundu, a rudá jak záře nad Kladnem jsem dojela domů. Kožená taška pěkně prosákla a- Insolece je zabiják- máme zamořený celý barák,bylo toho skoro 20ml.....

Offline derad
Avatar
40 příspěvků moje polička 11. října 2014 13:29

teď jsem si dal na ruku Oscar de la Renta Oscar a vylezl z toho apartní kozí chlívek vystříkaný extraitem L'Heure Bleue