Zábavné parfémové příhody

15. srpna 2014 15:25
Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 21:56

Koupila jsem si čaj a nemůžu si pomoct, chutná úplně jako bych pila Gris Clair od Lutense

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 21. zaří 2017 07:24
Reakce na ISON:

Ten sj musim koupit! Gris clair totiz mivam chut vypit :D

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 26. zaří 2017 21:54

Dnes, ovoněna Feminite d.B., jsem byla ve školce obejmuta mrnětem, které mi láskyplně sdělilo: "Maminko, stuašně smudíš". Tak úplně nevím, jak to mám brát .

Online Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 09:21
Reakce na Gellnerova:

Fňuk. To je rána. Soucítím. Feminité du Bois jsem si teď dost oblíbila a bývá i chválena. Ale mláděti by matka vonět chtěla. Obecně mi FdB přijde oproti jiným Lutensům celkem nekonfliktní.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 09:33
Reakce na Gellnerova:

zeby ta

 čerstvě natřená fošna, do které se někdo trefil shnilou broskví!"

?

:-))

broskve mi dosti nevoni, ale od ditka bych zkusila vymamit jestli to bylo vazne parfemem, treba citilo lak na vlasy, neebo to byl od nej kompliment?;-))

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 14:31
Reakce na Gellnerova:

Já myslím, že tvoje mládě chtělo jen říci: "Přehnalas to dnes s navoněním, mami."

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 21:32
Reakce na Korsičanka:

Sweet Potato  a viktorka_od splavu   Jsou jí necelé čtyři, beru to s humorem. Navíc - tuhle jí voněl prasečák, respektive měla úvahu, že buď smudí pvasátka nebo voní vajíčka (). Dva střiky na krk, no, snad to není mnoho, sama sebe za chvíli necítím a okolí taky prý ne ...
Já jsem po předchozí zamítavé reakci poměrně překvapená, že přes den je ta shnilá broskev na fošně celkem příjemná a nevtíravá, kromě toho je to krásnej flakon teda. 

Online Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 22:09
Reakce na Gellnerova:

Houby shnilá broskev, švestičky! Procházíš voňavým jehličnatým lesem, vyjdeš na kraj a tam voňavý sad v plné zralosti. Aaach! 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 27. zaří 2017 22:15
Reakce na Sweet Potato:

Švestičky...necítím . Ale můžu trochu pomoci slivovičkou .

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 08:39
Reakce na Gellnerova:

Proboha, slivovici do toho neplést! Když už, tak jsou to švestky naložené v brandy či koňaku. Ale švestky jsou to zaručeně .

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 06. října 2017 23:32

Nevím, kam to napsat, protože než zábavné mi to připadá spíš smutné.

Včera v Douglasu (Chodov) mi slečna u svého prezentačního stolku s vůněmi od Sisley vysvětlovala, že toaletní vody se na kůži moc aplikovat nemají, hlavně na oblečení. Zato až parfémové vody jsou určené k aplikaci na kůži i oblečení.

To jim vtloukají do hlavy na školeních?

To jen tak, kdyby někdo nevěděl, jak zacházet s toaletní a jak s parfémovou vodou.

Online Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 07. října 2017 08:10
Reakce na janejane:

A kam si lít kolínskou, neříkala?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 07. října 2017 09:14
Reakce na Sweet Potato:

do bot?:-))

Offline Silvie
Avatar
98 příspěvků moje polička 07. října 2017 10:16
Reakce na janejane:

Njn,  já jsem si třeba troufla dát parfém na oblečení až po pár letech ,co jsem četla Arome a následně tady ( a mnoha desetiletích používání všeho voňavého). Jsem hodně starej člověk a  měla jsem zažito, že  parfém na oblečení je nedopatření a katastrofa, dělá to skvrny, oblečení zničeno atd.  Cokoliv voňavého se v minulém století  doporučovalo jedině na kůži, popřípadě do vlasů. Odvážila jsem se to změnit až když jsem četla recenze " na kůži, na oblečení , na papírku ". Teď jsem zmatená, jak to vlastně je. Taky jsem někde četla, že ženy by měly parfm testovat na hřbetu ruky, nikoliv na zápěstí , to taky nevím jak to je správně.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 07. října 2017 10:59
Reakce na Silvie:

No, až dorazíš na nejaký parfémový zraz, tak zistíš, že parfémy sa správne testujú na predlaktí, na chrbte ruky, na zápästí, na ramenách, na prstoch, na po celej dĺžke ruky a kto je ohybnejší, tak aj na nohách.

Kedysi to mohlo byť s parfémami a oblečením oprávnené a dodnes by som bola opatrná s parfémovými olejmi, lebo to naozaj môže byť problém vyprať, ale bežný dnešný parfém som už roky nezažila, že by robil škrvny.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 07. října 2017 11:03
Reakce na janejane:

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 07. října 2017 11:29
Reakce na slniecko:

"kto je ohybnejší, tak aj na nohách"

nee to bych chtěla fakt vidět!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 07. října 2017 11:37

Prisámšpagát. A teraz si to celé skús predstaviť skupinovo, vo verejnej reštaurácii/kaviarni, v peknom počasí pri vonkajšo stolíku na korze. A k tomu vzájomné ovoiavanie sa za účelom zistiť, na kom sa čo ako inak rozkladá. Fakt odporúčam ísť si to zažiť:).

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 07. října 2017 11:49
Reakce na Sweet Potato:

Neříkala, tou si jen asi vyzdobit koupelnu...

Pamatuji si, že naše známá si pro povzbuzení ráno potírala kolínskou 4711 téměř celé tělo. 

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 07. října 2017 11:55

Kdyz jsem byla v lete na srazu, tak jsem si nakonec skutecne strikla jeden parfem i na vnitrni stranu kolene . Na pazich uz proste nebylo misto