Zábavné parfémové příhody

15. srpna 2014 15:25
Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 10:07
Reakce na dusty:

 Kolik je ji? Ze uz se ji libi Chanel 5? A ma tebe tedy dobre paky, prej nejvetsi flakon, co maji.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 11:15

Hele, to je jako normální, že v Douglasu ty Armani Privé obsluhuje podavačka v bílých rukavicích??

Sem se málem potento, když jsem viděla její vražedný pohled poté, co mě uzřela, jak rukou špinavou se polívám Cuir Noir!  Pak mi dala už jenom čuchat do těch skleněných zvonů!! A pak mi došlo, že ani na ně nebylo zřejmě záhodno hrabat!

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 11:22
Reakce na Barbarella:

V Douglasu na Příkopech s tím takové ciráty nedělali.

To čeká, že někdo si už po "čuchnutí ze zvonu" vůni v takovéhle cenové relaci koupí?

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 11:26
Reakce na jerry:

Jo jo... a ještě ke všemu to měli pěkně vyvanulé... No samozřejmě, že jsme se dožadovala zkoušení na ruku... a pak přišly na řadu rukavičky... jen se mi zdá, že černé...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 11:27
Reakce na Barbarella:

Já tam byla několikrát a nikoho v rukavicích neviděla (naposled v pátek). Paní prodavačka asi byla na návštěvě v nedalekém Fannu. Nebo to bude nějaké nové nařízení.

Já dokonce dostala v sobotu v KaDeWe tester Ombre & Lumiere dokonce do ruky přímo od zdejší slečny prodavačky a rukavice jsme neměly ani jedna, heč. To by tu tvojí nejspíš kleplo, kdyby to viděla.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 11:30
Reakce na jerry:

Brďo, bylo to v pátek právě na Příkopech! Cca 14hodin!

Koukám, že i wendulka neměla rukavice!

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 12:11
Reakce na Barbarella:

Tak pak je to jasné.....nelíbily se jí TVOJE ruce  

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 12:46

No já jsem si tam taky vysloužila vražedný pohled, rukavičky, obřadné zvedání zvonů (na které jsem předtím sáhla sama a holou rukou ) a nakonec jsem ještě - ó hrůzo - chtěla navonět každou ruku něčím jiným. Myslela jsem, že se prodavačka rozpláče a ruce se jí přímo třásly... Nakonec jsem ji požádala ještě o stříknutí jednou další vůní jen proto, abych viděla, jestli ji to fakt už položí nebo ne. Vůně krásné, ale tyhle ciráty si snad nezaslouží ani korunovační klenoty.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 12:51

Na co si to hrajou?!

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 13:22
Reakce na Tezulie:

No já jsem si tam taky vysloužila vražedný pohled, rukavičky, obřadné zvedání zvonů (na které jsem předtím sáhla sama a holou rukou ) a nakonec jsem ještě - ó hrůzo - chtěla navonět každou ruku něčím jiným. Myslela jsem, že se prodavačka rozpláče a ruce se jí přímo třásly... Nakonec jsem ji požádala ještě o stříknutí jednou další vůní jen proto, abych viděla, jestli ji to fakt už položí nebo ne. Vůně krásné, ale tyhle ciráty si snad nezaslouží ani korunovační klenoty.

No ještěže jsem stihla tu chvíli, kdy tam nebyla na stráži a polila se tou Cuir Noir! Se tam vleču v dešti a pak si jenom čuchnu ke zvonu, jooo?? Pche!

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 13:25
Reakce na jerry:

Tak pak je to jasné.....nelíbily se jí TVOJE ruce  

No je pravda, že jsem na jedné měla krvavý šrám, jelikož jsem se den předtím sekla sekyrou při štípání polena!

To v Body Shopu to byla jiná káva, slečna mi s radostí tu ruku namazala hojivou mastí.

dusty
Avatar
19. zaří 2014 19:15

V Marionnaud v Eurovei som oddnes pravdepodobne persona non grata - chodievam tam často na čuchanú a pamätajú si ma.

Dnes som vypadla z práce naobed a išli sme s babkou hýriť do mesta. Otec nám navyše odovzdal Alana, ktorý má pred babkou veľký rešpekt a poslúcha ju na slovo. Takže keď sme prišli pred parfumku a babka mu prikázala, že seď, buď dobrý a pekne čakaj, sadol si pri dverách a čakal - videl nás cez sklo, takže bol pokojný. Zato obsluha pravdepodobne nadobudla dojem, že dorazili výstrední bohatí zákazníci - stará okostýmkovaná pani s vyčesaným účesom a perličkami a pri nej mladšia podoba s krabicou koňaku pod pazuchou. Zdvorilo sme odmietli úvodnú ponuku na pomoc pri výbere a otestovali novú Chloe. Nič moc.  Potom všetky šanele, pričom znovu prišla ponuka na rady, tentoraz double. Obe poradkyne som spacifikovala otázkou, či majú aj Serž Lytón a Ejpril Eroumetiks, najlepšie Féminitý Dy Boa. Zasa bol pokoj, až kým sme sa nedopracovali k Bottega Veneta Knot. Bábi zahlásila hlasno a zreteľne: "Aké krásne sovietske duchí, dávno som také necítila!" Na záver sa jej zapáčila Éclat d Arpége a bola ochotná do nej zainvestovať, ale dobrá vnučka rovnako zreteľne zahlásila, že doma má ešte pol flakóna a navyše jej to môže cez net objednať za tretinovú cenu, nie za takúto výpalnícku. Načo bábi povedala, že "a ty furt sedíš za tým internetom, budeš z toho hrbatá" a pobrali sme sa preč, prepichované pohľadmi personálu. 

Pipiny, ktoré sa vyskytujú v každom šopingcentre, mohli dnes chodiť aj nahaté, hviezdou bola babka: vyfešákovaná pani v rokoch v lodičkách s kabelkou a obrovským vlčiakom na remeni vzbudzovala pozornosť, musím priznať, že mne, potácajúcu sa za ňou s taškami, chvíľami nepríjemnú.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 19. zaří 2014 20:24
Reakce na dusty:

Více historek s hýrivou babkou, děkujeme.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 26. zaří 2014 13:23
Reakce na dusty:

vím, že se dámy na věk nikdo ptát nemá, ale kolik babičce je?

dusty
Avatar
26. zaří 2014 14:10
Reakce na Mirka:

Babke ťahá na 90-ku. Okrem slabšieho sluchu, zraku a občasnej zábudlivosti je vo vynikajúcej forme, najmä pokiaľ ide o intelekt. Častokrát si pri nej pripadám jemne dementná.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 26. zaří 2014 17:28
Reakce na dusty:

Nádherný věk, záviděníhodná kondice. Manželově babičce je 91 a té mé  101 let.

dusty
Avatar
26. zaří 2014 19:32
Reakce na Mirka:

Ja by som sa toľko ani nechcela dožiť - svet sa na starých ľudí pozerá cez prsty a mne sa nezdá, že by v dohľadnom čase nastal v tomto zlom. Babka je úplne sebestačná - navarí, uprace si, stará sa o kvetiny u seba v predzáhradke. Okná a väčšie upratovanie robíme samozrejme my. Hlavne však má stále jasnú myseľ, počúva správy, neustále ma pustený Slovenský rozhlas, teraz číta Irvingovu Modlitbu za Owena Meanyho. Spravila som jej odstrek z Fleur Oriental, ktorú charakterizovala ako dámsku a pôvabnú s počudovaním, že čosi také mám. Často hovorieva, že si mám kúpiť nejaké sukne a konečne sa vydať, aby mohla spokojne zomrieť. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 27. zaří 2014 09:51

Máš pravdu, svět není pro staré. Ale bude jich (nás ) přibývat.

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 12:24
Reakce na dusty:

Slabosluchá je OK, horšie, keby bola babka slaboduchá, čo  očividne neni.  Ináč, ja tie baby v parfumériách chápem, vedia, že väčšina chodí "na ňuchanou" a kupuje cez internet, musí ich ale riadne nasrať, keď to ešte niekto povie na plnú hubu ako minule moja kamarátka, div, že o tom neinfomovala každého, kto do parfumérie vstúpil.   

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 18:16

No nevím, jestli je to tak zábavný... zaskočila jsem se mrknout, jestli náhodou už někde není ten avizovanej Gucci Oud.

Tak v Sephoře mají pod velikým nápisem "NOVINKA" Gucci Premiére... a v Marionnaud prodavačka ani netušila, o čem mluvím. Ale evidentně jí leželo na srdci moje blaho, neboť začla pobíhat kolem regálů... a s vítězoslavným výkřikem mi přinesla: "novinku - něco naprosto super, na zimu jako dělaný!!"

chvilka napětí... víření bubnů...  a - La Vie Est Belle