Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 23. března 2022 10:51
Reakce na razorblade:

Uprimne jsem zacala nenavidet bacarrat rouge. Smrdi tu na kazdym rohu.

​V centru Prahy BR potkávám taky dost čast - ale v exteriéru to naštěstí není tak hrozné jako v interiéru.

Ona to ani nemusí být přímo BR (i když ve sněmovně to přímo BR bude)  - kdejaká značka (a tím nemyslím nějaké napodobeniny) už má taky tu svou více či méně podobnou verzi (zrovna včera jsem zkoušela Mancera Instant Crush a je to BR jak vyšitá). 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 23. března 2022 10:54

jerry 

...a nebo Burberry for Her EdP...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 23. března 2022 11:02

jerry Miru Manceru jsem neporovnávala, Burberry ano - a tam tedy nemám z BR ani záblesk?! Za mě se jí nejvíce přibližuje (po krátkém rozležení) Spirito Fiorentino od TT - nedávno jsem jím zmátla i odbornici na slovo vzatou ( zdravím fegitah ).

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. března 2022 11:06

Hanka H Hani, jaká je podle Tebe značka TT obecně? Včera jsem koukala na její vůně na elninu a ve zdejší databázi, pročítala recenze ... jsou to vůně, které se dají kupovat naslepo? Ne, že bych ted nějakou chtěla, ale zajímá mě to. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 23. března 2022 11:15

Dalia Dali, TT naslepo zcela určitě ne ....Zrovna minulý týden mi byla má milovaná Porpora pohaněna (a nestalo se mi to poprvé), několikrát předtím naopak chválena. Většina vůní značky mi sedí, k některým jsem zaujala neutrální postoj, ale narazila jsem i na vůni, která je mi vyloženě nepříjemná - viz mé recenze. Teď si vzpomínám, že jsem ti Porporu kdysi asi posílala? 

A je už po tom hrozném včerejšku aspoň trochu lépe?

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 23. března 2022 11:20

Dalia souhlasím s Hanka H Tizianu naslepo nekupovat. Porporu mám taky moc ráda a spousta lidí ji nesnáší...

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 23. března 2022 11:32

Miru 

Ano, ta podoba je jasná. I když tedy s Burberry je to trochu jinak - nosem obou vůní je Francis Kurkdjian (který vysloveně vykradl sám sebe). 

Hanka H

Souhlasím, Spirito Fiorentino je jak dvojče BR. 

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 23. března 2022 11:41

Dalia 

I já se připojuju k těm, kteří naslepo nedoporučují - jsou hodně výrazné (č.p.) a část z nich je hodně originální (= neobvyklá). Něco z portfolia jsem už vyzkoušela (Laudano Nero je dokonce stálice mé poličky), Porporu jsem měla (reakce okolí naštěsí pouze pozitivní), Spirito Fiorentino a Dionisio bych užila. 

Jedna věc je, zda se budou líbit tobě, druhá věc je, jak moc dáš na reakci okolí. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 23. března 2022 11:44

jerry 

...jj, já vím...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. března 2022 11:49

Hanka H Hani, je mi nohem lépe. Občas zabolí už jen ty rány, ale bolest v těle je skoro pryč. On to tam asi dráždil ten zlomený katetr.

tina jerry Děkuji za názory. Porporu jsem zkoušela díky Haničce. Ostatní vůně neznám.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. března 2022 21:16

Dnes jsem ucítila závan Lacoste Pour Femme v autobuse. Hezké to bylo.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. května 2022 18:44

Ve čtvrtek jsem v metru na paní, co seděla vedle mě identikovala Love, Chloé a nedávno jsem zjistila, že jedna naše klientka používá Trésor. Tak jsem se schválně zeptala. Prý je to její signature, ale už ji tak necítí tolik jako dřív. No podle toho oblaku, který ji pravidelně obklopuje, je to znát. Nutno všem podotknout, že k ní mi tou svojí sladkostí pasuje.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. června 2022 16:09

Dnes ráno v autobusu voněla vedle mě sedící paní Euphorií. Bylo to moc příjemné.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 02. července 2022 13:52

Dalia Jak je ten svět vůní relativní , já bych si musela přesednout jinam.

Dnes mě na ulici minula vůně Nuxe (ani nevím, jestli to byl parfém, nebo jen olej) a hned jsem se cítila prázdninově, ačkoliv dovolenou ještě nemám.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. července 2022 13:54

Fleur Nuxe voní pěkně. Před časem jsem měla olej.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 07. července 2022 15:26

Dneska jsem měla v poradně těhotnou, které velmi slušel Santal 33 Le Labo a opět jsem si připomněla, že ho nejspíš budu potřebovat...

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 07. července 2022 20:05

marieu Ten používa moja kolegyňa, vždy mi po nej ostane krásna vôňa v kancelárii, tiež ma dosť láka kúpa

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 20:14

Dnes jsem potkala Angel a ještě něco, co mi přišlo známé, ale nerozkodovala jsem to.

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 08. července 2022 11:09

Daridari viď...? Ale možná ještě před tím zkusím i nějaký jiný santal. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 08. července 2022 17:36

marieu Ja mám od Lutensa Santal Majuscule, ten je veľmi pekný a vzorku od Guerlain Santal Royal, ten je tiež veľmi zaujímavý, myslím, že by som z neho prijala aj flakón.....Lutens mi bol veľmi chválený, ale potrebuje nižšiu teplotu, v teplo ho vôbec necítim, pritom v zime je to celkom dobrý držák