Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 16:47
Reakce na slniecko:

​No, to tiež, aj keď tu bol aplikovaný decentne, len....on proste stojí, vôbec sa nehýbe. Niečo ako Prašná brána. Proste ju vidíš a vieš, že tam stojí storočia a a ďalšie storoči zase bude. A 4 hodiny to mať za sebou ...

​Dočítám fakt se zpožděním a

Offline tina
Avatar
5843 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 16:53

Dneska jsem v ulicích dvakrát ucítila Chloe a pokaždé se mi trochu zhoupnul žaludek. V jejích začátcích jsem ji ale měla ráda a občas se z maminčina flakonu sama navoněla.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 17:00

tina Není vyloučeno, že jsi cítila nějakou napodobeninu. Mně ten řezavý avivážový tón také obrací žaludek. Onehdy jsem v obchodě nostalgicky přivoněla k Light Blue a zavzpomínala na ty časy, kdy byla cítit na každém rohu (a já jsem na to nadávala ).

Offline Kokoska
Avatar
28172 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 17:17

Darya mne se BR540 libi, ale kdyz jsem na sobe mela vzorek, manzel prohlasil, ze ze me citi doutniky a ze fuj

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 19. srpna 2020 16:16

Olga Richterová (taková ta drobná okatá poslankyně Pirátů) používá Opium! Čekala bych u ní nějakou jemnou vodní nebo květinovou vůni a ona takovouhle pecku. Ale překvapivě na ní nepůsobí rušivě.

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 19. srpna 2020 17:07

razorblade mne se k ni Opium hodi :) ja ji teda znam jen z TV, ale jemna vune mi k ni nejak nesedi. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 23. srpna 2020 22:42

Fleur Mam to stejne, kdyz jednou za opravdu dlouhy cas ucitim Light Blue, prijde mi to dokonce prijemne, i kdyz bych ji nenosila a rikam si, co bych za to dala, kdyby to byla davovka misto otravne Chloe a LVEB.
Vlastne mam radost, kdyz ucitim cokoli jineho nez ty dve otravy. Kuprikladu jsem nedavno ve vlaku byla rada za Womanity. Fakt nelzu.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 24. srpna 2020 07:08

Nedavno v podvecer jsem potkala Insolence edt... celkem prekvapeni v tom vedru dany den, tak nevim ac jsem rada za zmenu oproti bezne potkavanym (je leto, tak Eclat d'Arpege nebo k me hruze Be Delicious).

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 24. srpna 2020 07:35

andry Tak snad Insolence je skvele potkat kdykoli, ne?

Ja jsem ted po ranu dostala naladu na Slona. Aplikovala jsem velmi jemne, ale stejne asi dnes budou v praci vsichni trpet.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 24. srpna 2020 08:23

Luna to jsem onehda taky provedla

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. srpna 2020 08:31

andry Insolence je v horku krásná. Obzvláště EdT nebo extrait.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. října 2020 20:40

Potkala jsem Aliena. Vůni, kterou jsem roky měla a mám ji spojenou s určitou etapou svého života. A dnes, když jsem ho cítila, uvědomila jsem si, že už jsem definitivně někde jinde. Už bych ho nosit nemohla.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:09

Ja som dnes stretla v nákupnom centre Angela edp, cítila som ho aj cez rúško a musím povedať, páči sa mi stále. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:36

Daridari Angel se mi i po letech taky stále líbí a pořád ho na poličce mám.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 20. října 2020 07:19

Dalia Ja som Angel edp používala veľmi intenzívne cca pred 15 timi rokmi. Odvtedy som ho nemala, mám iba koncentráciu edt a odnože Angela, MUSE a Le Gout. Ale stále plánujem doplniť aj o edp. Je to vydarená a krásna vôňa.

Ja som zase neprišla na chuť Alienovi. Aj som ho dala preč. Za to ale odnože sa mi páčia

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. října 2020 10:36

Daridari Měla jsem Aliena ráda, ale pak se to zlomilo. Přispěla k tomu jistě i moje onko léčba. A když jsem ho včera potkala, nebylo to pro mě příjemné setkání, dokonce se mi zhoupnul žaludek. Hned mi živě naskočilo období, kdy jsem sama Alien nosila. Byla to pro mě náročná doba, která přispěla i k tomu, že jsem onemocněla. Takže už ho prostě nemůžu ani cítit.

Co se týče Angela, tak mám klasiku EdP, Sucrée a Étoile des Reves, který je nyní pro mě dokonalý! 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 20. října 2020 18:41

DaliaTo mne sa zase na druhých Alien veľmi páči. Len ma nebavil na mne, tak som sa ho zbavila a neľutovala

Étoile des Reves sa mi veľmi páčil, skúšala som ho, jediné, čo ma odradilo od kúpy je tá pumpička.

A keďže sme v tomto vlákne, práve som išla v dome po susedke, vôňa od brány až po jej dvere na druhom poschodí.......od leta na nej registrujem iba túto jednu, je extrémne silná, cítiť ju vonku na pár metrov,  nie je zlá ale ani prevratná. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. května 2021 09:18

Nejvíc jedna z kolegyň v centru používá Wish (Chopard), ta je teda prostorová jak Angel. Ale typově se k ní opravdu hodí.

Jinak je to všemožná směsíce, za poslední měsíc co si vzpomínám Miss Dior edp (2012) a na jednom pánovi jsem identifikovala Fahrenheita.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. srpna 2021 12:58

Paní na zastávce navoněná Chloe. Mně se z toho ovšem zvednul žaludek. 

Online slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 18:51

Sestrička v liečebni, kam chodíme s deťmi. Som jej pochválila vôňu (vážne jej sadla", tak mi ju nadšene ukázala, Oriflame vo flakóne nápadne napodobňujúcom J.P. Gaultiera a aj voňala veľmi podobne. Ale tej sestričke fakt krásne sadla.