Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 18:47

baltik hmm jak vedle píšeš že ti skoro nic nevoní - bych se to pokusila ukecat na ten prášek na praní. nebo teda koupit něco co je oblíbené a pak prodat/darovat? osobně si teda takovej dárek neumím moc představit, resp toho dárce, jak na takovou věc přišel?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 20:42

viktorka_od splavu já poukázku na výběr parfémů chápu a i bych ji ocenila, ale nezužovala bych výběr na špatně zásobenou maloměstskou "parfumerii". Na notinu šla koupit poukázka ve stejné hodnotě ( před Vánoci dokonce s 10% slevou) a s rozhodně bohatším výběrem. Ale někdo o takové možnosti neví nebo nevidí rozdíl, však vůně jako vůně. Třeba chtěl dárce jen udělat radost a nedomyslel (nebo kupoval na poslední chvíli).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 10. ledna 2018 20:45

Krehutka no ano přesně tak. já nechápu tu volbu do drogerky. a to jsem nikdy nebyla žádnej parfémovej znalec (ani teď nejsem:-), ale skutečně jediný člověk kterého znám a kupuje "parfémy" v nejbližší drogerii je můj tatínek. vždycky na vánoce, jeden pro mě jeden pro maminku takže díky tomu vím že nic co já bych mohla považovat za nositelnou vůni tam nemají. pokud jsou i pultovky kde je bright crystal a eclat d'arpege tak bych to někomu věnovala

o existenci notina jsem teda netušila nic - ale že existují parfumerie, to vím teda odmalička:P

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 07:14

viktorka_od splavu eehmm, to je poukaz od zamestnavatele k pracovnimu vyroci

Offline tina
Avatar
5867 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 07:33

baltik Nebo vyber něco, co by mohlo vonět někomu z tvého okolí a pak máš hned drobný dárky třeba k svátku atd. a za ušetřenej peníz si kup něco dle svého gusta  Ještě mě napadá, jestli by za to (část) třeba nešly nakoupit i antiperspiranty, deodoranty??

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 11:06
Reakce na baltik:

viktorka_od splavu eehmm, to je poukaz od zamestnavatele k pracovnimu vyroci

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 11:41

viktorka_od splavu Krehutka Ja znam plno zen, ktere nikdy nemely jiny parfem nez z Avon, Oriflame a drogerie. Dokonce jimi obdarovavaji ostatni (treba me). Kamaradka zase razi, ze drahy parfem je drahy jen kvuli znacce, ze staci fake (nekde se to ted taky resilo). 

Me taky nikdy nenapadlo, ze bych mohla mit vic nez jeden parfem. Moje maminka cely zivot nosi L air du temps, tak jsem myslela, ze to tak proste je - parfem na cely zivot. Byla jsem v soku, kdyz jsem zjistila, ze nekdo ma vic nez jeden parfem (mnohem vic) a ze se parfemy daji dokonce stridat! 

Online Sweet Potato
Avatar
34824 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 11:58

baltik Tak to mi zas přijde celkem pochopitelný výběr, byť netuším, kde pracuješ. Myslím, že rozdat plošně poukazy do dražšího (a složitěji dostupného, neznámého) obchodu, naprostá většina bude nevyužita.

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 12:36

Sweet Potato jo, ono tam jde asi o lidi ne z kancelari, aby nemuseli resit, ze nekam musi jet nebo nekde "slozite" na netu objednavat

jen nechapu, proc je tam to omezeni, co si za to muzu koupit, kdyby to bylo jen do te drogerie, tak to utratim jednoduseji

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 13:31

baltik aby to bolo pre teba. To obmedzenie tam chápem, blbé je, že je to do obchodu, kde je tak obmedzený výber.

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 13:39

baltik 

A co se zkusit domluvit v té drogérii, že by sis za poukaz koupila něco jiného (prášky na praní, kosmetiku...).

Majiteli by to měl být jedno - zboží jako zboží.

Offline baltik
Avatar
4427 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 13:40

jerry urcite to zkusim, treba se tam vymenilo osazenstvo, ale poptavala jsem se kolegyn a pry uz to neuspesne zkousely obdarovane v minulych letech

Online Sweet Potato
Avatar
34824 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 14:45

baltik To omezení na parfém možná vzniklo jako původně dobrá myšlenka, aby to byl nóbl dárek, ne poukázka na pleny a prací prášek.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 15:12

Sweet Potato ovšem vzhledem k informaci "pry uz to neuspesne zkousely obdarovane v minulych letech" by bylo asi dobrý ten ušlechtilý záměr přehodnotit

edit: jo, nedejbože kdyby zaměstnankyně vyhodnotila jako výhodnější pro sebe nákup pracího prášku než smrádku z pultovky v horní dolní

Online Sweet Potato
Avatar
34824 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 15:54

viktorka_od splavu Tak tuhle informaci má baltik , evidentně nikoli šéf.

Prostě se chudák nezavděčí.  Má ten litr vysolit na dřevo a basta.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 17:15

Sweet Potato asi tu Ambre Eternel potrebuju! :D

Online Sweet Potato
Avatar
34824 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 17:49

razorblade Chceš politovat nebo poblahopřát?

Je taková přítulná, viď.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 17:56

Sweet Potato Poblahoprat! Penize budou, my nebudem :) Ted jdu na veceri do uzasny restaurace, tak jsem se ji decentne zlila, doufam, ze me spolustolovnici nevyobcuji :D

Online Sweet Potato
Avatar
34824 příspěvků moje polička 11. ledna 2018 18:26

razorblade Rozhodně ne, AE není žádná vražděnice. Užij si to a zlomte vaz!

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 14. ledna 2018 15:10

Chtěla bych se zeptat, kam v londýně za parfémy, nějaký tip? Děkuju..