Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Online marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 14:25

viktorka_od splavu ani bych neřekla (viz můj záchvat včera).

Offline alibi blogger
Avatar
3957 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 14:44

marieu tak držím palce :) ( s tím taktizováním)

Online marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 14:47

alibi Já sobě taky. Nekontrolovatelně se mi rozrůstají obzory a chutě. Byla bych schopná páchat hotový obžerství.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 15:45

marieu delaji i stovku HSW.

A idealni velikost flakonu je pro me 50 ml.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 16:20

marieu kedysi som išla po väčších, s tým, že som ponúkla odstreky, ale teraz už sa mi tu toho povaľuje toľko (a navrch to s tými odstrekmi nestíham), že idem podľa možnosti po najmenšej veľkosti.

Online marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 01. listopadu 2020 16:42

andry Tak to byla klika, že jsem narazila jen na padesátku  , i tak jsem se neovládla..

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 07. listopadu 2020 19:40

Nevíte, jestli (a případně kde) se dají sehnat refany? Dělají se ještě Juli? Je někde vlákno, kdy se můžu přihlásit, nebo už sháníte individuálně? Děkuji za každou radu

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 07. listopadu 2020 20:43

jerry Díky moc

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. listopadu 2020 22:03

Evanilla Nebo si kup sama na ekokoze - tady:)

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 07. listopadu 2020 23:00

Když to tady tak čtu, tak mi došlo, že jsem ještě neměla větší balení než třicítku. 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 09:50

Korsičanka Děkuji a jsou prověřené? Neprotékají?

Offline anetapraporova
Avatar
příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 10:23

Příspěvek vymazán z důvodu porušení pravidel diskuze!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 12:06

Evanilla Z 99% ne. Ale taky se mi u jedné stalo. Nutno řádně zkontrolovat správné usazení na závit.

Online jerry
Avatar
8994 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 14:14

anetapraporova 

Tak pokud je to vážně míněný dotaz (nejen čerstvá registrace pro umístění reklamního odkazu), tak nakupujeme u prověřených prodejců (Elnino, Notino, Sephora, Douglas apod.).

Rozhodně nenakupujeme na podivných a pofiderních e-shopech jako je ten z odkazu, odkud může přijít (pokud tedy vůbec něco přijde) třeba i padělek.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 14:33
Reakce na jerry:

anetapraporova 

Tak pokud je to vážně míněný dotaz (nejen čerstvá registrace pro umístění reklamního odkazu) tak nakupujeme u prověřených prodejců (Elnino, Notino, Sephora, Douglas apod.).

Rozhodně nenakupujeme na podivných a pofiderních e-shopech jako je ten z odkazu, odkud může přijít (pokud tedy vůbec něco přijde) třeba i padělek.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 16:34
Reakce na marieu:

Dneska mám ale opravdu blbý dotaz. Když si kupujete novou vůni, kupujete spíš velké- protože ekonomické- balení, nebo při rozrůstající poličce preferujete menší objemy, abyste je snáz spotřebovaly? Řídíte se tím, zda je to srdcovka, které se nemůžete nabažit, nebo sezónní, náladová záležitost, popřípadě výstřelek, kte kterým saháte méně často? 

​Třicítka je pro mě přerostlá miniatura . Pořizuji si ji opravdu jen u takové vůně, o které vím, že bude pro velmi příležitostné účely, nebo tam, kde je stovkový flakón až příliš nepraktický pro manipulaci a skladování.

Ty stovkové flakóny pak pochopitelně netahám každý den v kabelce, ale u vůní, jež pravidelně dokupuji, používám kabelkové flakónky.

Online jerry
Avatar
8994 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 17:23
Reakce na Fleur:

​Třicítka je pro mě přerostlá miniatura .

Ale je to úplně přesné...

Online marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 20:05

Fleur to je fakt povedený, přerostlá miniatura

Já v podstatě zakládám poličku. Ještě jsem toho neunosila tolik, abych věděla, k čemu se jistojistě vrátím. Zkoumám, vymýšlím, učím se, expanduju... Navíc jsem posledních 6 let z velké části doma s dětmi (chodím teda neustále na malý úvazek), ale na doma nenosím nic výrazného a jak už jsem psala, když byly děti úplně malinké, nevoněla jsem se vůbec. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 20:17

marieu Chápu; však časem uvidíš, jestli se ti vynoří desítka vůní, u kterých nezaváháš při koupi toho největšího flakónu, nebo jestli tě bude víc bavit zkoušení v pestrém rozsahu, pro který budou praktičtější menší flakóny či jen odstřiky.