Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 16. října 2020 21:08

Korsičanka Miru Děkuji, vybrala jsem si od každé dva

andry Moc ráda bych zkusila BDK, ovšem nemají vzorky Ani u té PG... Chjooo.

Offline andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 16. října 2020 21:19

Evanilla zkus za par dni, takto me ted doslova vypekli se Sticky Fingers. Objednavam, vzorek neni, kouknu za tyden, vzorek je

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 16. října 2020 21:19

Evanilla Třeba ti je někdo prodá/půjčí

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 17. října 2020 17:11

Evanilla No, to je ťažko, závisí, čo hľadáš....La Parfumerie Moderne sú podľa mňa zaujímavé a Agonist vraj končí ...

Ale ako som pozerala ten zoznam značiek....už ste niekto skúšali značku Dr. Lhotka (kozmetika je to) ?

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 17. října 2020 18:50
Offline marieu
Avatar
4462 příspěvků moje polička 17. října 2020 21:40

Ellen Děkuju, už jsem byla s majitelkou v kontaktu.

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 24. října 2020 09:55

Máte někdo, prosím, zkušenost s vlasovými parfémy od Maison Francis Kurkdjian.?

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 24. října 2020 11:52

Miru Zatím ne, ale nepochybuju, že budou fajn.

Třeba bodymilk k BR540 je skvělé!

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 24. října 2020 11:55

Korsičanka 

...jo.? Voní na Tobě po natření dlouho nebo aspoň chvíli hodně dobře.?

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 24. října 2020 11:59

Miru Za chvíli zeslábne, ale na kůži cítím dlouho. Mléko k Chanel No 5 je teda větší síla, to můžeš použít i bez parfému Ale to k mé signaturní miluju.

Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 26. října 2020 12:44

Mam doma mydlo Dove s arganovym olejem a nesmirne mi voni, jsem presvedcena, ze mi pripomina nejakou EdT/EdP, ale kterou, sakra, kterou?! Nenapada vas nejaka vune, ktera by vonela po arganovem oleji? Dost bych ji ted potrebovala...

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 26. října 2020 12:48

euridike 

...jako v tomhle Ti neporadím. Ale já jsem zas vydřená z vůně následujícího sprcháče, co mám. Voní po kvalitní tmavé čokoládě, ale tak jemně, neagresivně/nevlezle. Hodí se ke všem gurmánským, hlavně čoko nebo kávovým vůním...

Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 26. října 2020 14:32

Miru Díky, podívám se po něm... /Protože u Dove už mám ověřeno, že na jejich produkty nemám alergii, jinak všechno zkouším extra opatrně.../

Offline Miru
Avatar
13807 příspěvků moje polička 26. října 2020 14:43

euridike 

...tak pak můžu ještě doporučit značku Barnangen(třeba na notinu).

Miluji od nich tělové mléko i telový balzám Oil Intense(voní po růžích, decentně, ale moc příjemně), nebo i mléko Repairing(vůně měkce delikátně zeleně dřevitá)

Offline euridike blogger
Avatar
3479 příspěvků moje polička 26. října 2020 14:56

Miru Od Barnangen mám Nutritive Body Lotion, která mi tedy vůbec nevoní, nějak se mi nepozdává ani konzistence /je tak nějak zvláštně "nehutná"/, ale dost dobře účinkuje, tak se mrknu i po těch tvých produktech /obzvlášť když hezky voní/, díky...

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 29. října 2020 16:09

Neobjednávala jste náhodou některá během jarní covidové vlny něco z Francie, ať už se sledovacím číslem nebo i bez? Klidně i neparfémového.

Tuším, že ano, ale nemůžu to teď nikde najít, zda vám ty balíčky a obálky nakonec dorazily nebo ne.

Jde mi o to, že od zítra tam mají lockdown a jako my, narozdíl od Německa zavřou obchody až do 1. prosince.

A jako na potvoru zrovna má jeden e-shop skladem vzorek jedné vůně, který mám už dlouho v merku, protože předtím nebyl. Tak teď váhám, zda to risknout anebo vydržet, jestli bude i pak...

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 29. října 2020 16:11

wendulka Já jsem objednávala (parfémové i neparfémové nákupy) a všechno dorazilo, byť cesta byla dlouhá (přes Německo, jednu chvíli mi sledování zásilky dokonce hlásilo, že překročila hranice Polska ). Klidně to riskni.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 29. října 2020 16:41

wendulka Mně z Francie došlo, ale cestovalo to kromě Německa i sem tam přes Rakousko přes týden, holt se musíš obrnit trpělivostí.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 29. října 2020 16:41

Fleur

Fajn. Máš mě na svědomí. Jsem těch 6 vzorků odklikla z nose.fr

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 29. října 2020 17:46

Korsičanka 

Tak mně by je měli poslat prostřednictvím lettre prioritaire, tzn. že nebude přebírat na hranicích DPD, ale pošta, což za normálních okolností bývá dokonce rychlejší. Teď to ovšem může být naopak, že.

Nicméně teď během objednávky jsem zjistila, že poštovné za ty dva roky, co jsem odtamtud brala vzorky naposled sice podražilo cca. o 2,5 eura, na druhou stranu už by mělo být se sledovacím číslem, tak to mě v tuto chvíli uklidnilo, když už u nich jde jen platba kartou, že PayPal pořád nemají.

Já na to nespěchám. Beztak se teprve teď prokousávám vzorky, které jsem objednávala letos v únoru.