Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2020 11:28

Ahoj, prosím, nevíte, jestli se na Fragrantice měnil design? Nevím, jestli není třeba jen chyba někde u mě v nastavení.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 15. listopadu 2020 11:33
@Paris řekla bych,že to "vylepšili" jako Arome, uspořádání ,grafika ,pyramida vůní ,všechno jinak-akorát se to dýl načítá,už jsem se před pár dny taky rozčilovala
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 15. listopadu 2020 11:49

Paris NENÍ. je to děsné

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2020 12:16

teena-s Korsičanka díky. Vůbec se mně to nelíbí. V mobilu mám pořád jednu záložku prohlížeče otevřenou s Fragranticou... byla jsem zvyklá, že jsem u posledně hledané vůně nahoře zadala další a hned se vyhledalo. Teď s tím zápasím, abych se vůbec k vyhledávání dostala. O celkové nepřehlednosti ani nemluvím. Ach jo.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 15. listopadu 2020 12:27

Paris Korsičanka teena-s

Ale trosinku to spravili, uplne prvni verze mobilniho zobrazeni bez poctu vuni, s 3 vunemi na 1 radku a nekonecnym rolovanim i pres policky love, like, dislike na hlavni strance profilu byla horsi. Ted mi nejvic vadi dorolovat se na strance vune k recenzim.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. listopadu 2020 12:27

Paris Ano, před touto změnou byla Fragrantica lepší. Tedy designově myslím. Uživatelsky nevím, moc tam nechodím.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 15. listopadu 2020 12:49

andry Ted mi nejvic vadi dorolovat se na strance vune k recenzim.

Přesně tak

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 15. listopadu 2020 21:45

Redesign fragranticy dtto, sotva jsem se tam rozkoukala je to pro mě pěst na oko...

Opět jdu s dotazem v rámci terénního průzkumu. Prozradíte mi tipy na krémovou (bílo) květinovku? Takovou, aby neprášila pudrem? Děkuju moc pěkně.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. listopadu 2020 22:09

marieu Například Gucci Bloom Ambrosia di Fiori nebo Juicy Coutute.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 18:12

marieu 

dôraz na krémovú, alebo na bielokvetinovku?

Ma napadla Melodie De L'Amour od Dusita Paris a tuším tu bolo dokonca neotvorené cestovné balenie v inzercii.

Calaluna alebo Irina od Bvlgari, ale tam je to skôr o kréme, než o bielych kvetoch.

Camelia od L'Erbolario

Parti-Pris By Terry

Une Nuit à Bali No.1

Heartless Helen od Penhaligon's

Bain De Midi  od Maison Matine ten kokos sa tam fakt len mihne

Sunshine od Amouage

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 19:29

marieu 

Jasmin tuberoza, gardenie, lilie...?

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 19:48

andry klidně všechno, pokud to mě to nesežere zaživa a taky to nebude zbraň hromadného ničení, abych tak řekla. Prostě nějaké tipy pro základní představu s eventualitou běžného nošení.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 20:05

marieu z mých oblíbenců..

Tubereuse imperiale BDK - dokonale popsala Andry

Bella donna Jul et Mad - kytice bílých květů která tě nezabije

Love Tuberose Amouage krémově sladká gardénie a tuberóza

Fracas Robert Piguet medový jasmín s tuberózou (no ta úplně nesplňuje tu neškodnost:-)

Mayotte Guerlain lahodně máslová gardénie

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 20:15

marieu 

Bezpecne - Isabey Gardenia, Byredo Casablanca Lily

Mene bezpecne - Antonio Alessandria Nacre Blanche, Lutens Datura Noir

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 20:22

marieu 

Isabey Gardenia, Cruel Gardenia Guerlain, Joyeuse Tubéreuse Guerlain

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 20:42

viktorka_od splavu tuberózu od BDK mám v tužebníkua mám dojem, že jsem jí odkoukala od tebe. Fracas taky ale z recenzí ta absence neškodnosti taky dost čiší, sle studia se nezříkám, samozřejmě. No a taky budu muset vzít Amouage víc z gruntu se vzorky...děkuju! 

andry díky moc! Já bych klidně nosila i něco míň bezpečnýho, jen doma bych to asi dětem neudělala, do práce se mi to bohužel už vůbec nehodí a jinam už 5 let nechodím... nicméně jsem připravená překročit svojí komfortní zónu, takže jí minimálně otestuju

domenica Guerlain to je moje zásadní mezera ve vzdělání. To budu muset taky (brzy) napravit...

děkuju opět za vaše tipy. Já jsem vždycky nadšená ze všech odpovědí a tipů, pak se časem dostanu ke vzorkům a nakonec to skončí těžkou hlavou, co si pořídit (protože to jsou vždycky překrásný vůně a nabydu dojmu, že bych fakt mohla mít skoro všechny)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 20:57

marieu ona ta Fracas je hrozně průrazná hlavně těsně po aplikaci. jinak ji klidně snese i můj muž kterej teda není z vůní obecně nijak nadšen:-) u Guerlainů by se toho našlo samozřejmě víc, i tu Joyeuse Tubereuse jsem měla nejdřív na seznamu (já ji miluju ale pak jsem si uvědomila že nesplňuje tu krémovost, je spíš taková křupavě šťavnatá.. a u Cruel Gardenia mě strašně štve, že na mě má výdrž asi 10 minut a šlus, přitom těch deset minut je fakt úchvatná (ségra od Iris Torréfié

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 21:26

viktorka_od splavu 10min je opravdu kratičká písnička. Na vůni v téhle cenové hladině. A vlastně jakékoliv cenové hladině- 10min je akorát tak k vzteku, o to víc, o co je ta vůně lepší. Mno, mám zas o čem přemýšlet.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 21:31
Reakce na marieu:

andry díky moc! Já bych klidně nosila i něco míň bezpečnýho, jen doma bych to asi dětem neudělala, do práce se mi to bohužel už vůbec nehodí a jinam už 5 let nechodím... nicméně jsem připravená překročit svojí komfortní zónu, takže jí minimálně otestuju

​Cruel Gardenia nebo Tubereuse Imperiale jsou taky fajn tipy.

Ono stejne jako existuje megalomanske obdobi, je i experimentalni obdobi. Nemusi jim samozrejme projit vsichni Hodne lidi se pak vrati ke snaze nositelnym (kvalitnim) vunim. Ale kdyz ti to sedne, tak i ta komplikovana vune (ono je to relativni) fakt voni, to neni, ze by te rodina exkomunikovala Ale musis se v tom citit - ty nosis vuni, ne ona tebe, jak uz tu mockrat padlo.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 16. listopadu 2020 21:31

marieu určitě to není důvod nezkoušet, důležité je to "na mně" - třeba budeš mit štěstí:-)