Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 18. února 2021 21:47

Evanilla to je perfektní dvojrecenze. úplně si ji umím představit

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. února 2021 22:16

blackviolet  A já už  Corsicu dlouho toužím zkusit

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 18. února 2021 22:17

alibi Děkuji

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 18. února 2021 23:53

Fleur 

(hm, tak čistě technicky - není to pižmovka typu mýdlo Dove, ale je to delikátně pryskyřičná pižmovka s dotekem orientu a s dobrým jemným cigárem, prostě pocitově není bílá, ale antracit, hebký)

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. února 2021 00:01

Evanilla 

...krásné!.

A věřím Ti, že na Tobě je to esence ženskosti...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 19. února 2021 07:01

Miru Dekuju, je na me fakt dobra

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. února 2021 07:12

Evanilla 

...normálně mám radost s Tebou!.

O to víc, že kdybych ji před nedávnem nezkoušela...

...já naopak ze všech, asi třech, těchto exclusivních vůní od Lancome, byla lehce frustrovanáProtože jak jsi zmínila o LVEB, člověk sází na jistotu výdrže a intenzity, resp. značka Lancome je v tomhle sympatická u hodně vůní, a mně osobně to pak udělá takovou neplechu...

Jaké bylo moje rozčarování, když vůně začaly více méně slibně, ale nakonec/za chvíli(sice s menšími odchylkami, ale ve finále všechny) z mé kůži vyprchali po pár minutách.

No, v případě Jasmin Marzipane to ve finále byly body plusové...

...na mně totiž fakt nevonící vůně, hodně nevonící.

A Ty ji opíšeš jako ultra ženskou tak, že o tom absolutně nepochybuji a musí být krásné ji z Tebe cítit...

Když takhle vůně člověka dostane, to jsou moc hezké, příjemné chvíle, člověk se z toho pocitu úplně dětsky raduje

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. února 2021 09:25

Fleur 

...to jsem zase já

Já si KONEČNĚ vzpomněla,

co mi vůně Ligno Jeroboam připomíná, proč se mi tak líbí..!

...Musc de Samarkand Les Néréides

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 19. února 2021 10:00

Evanilla Ty hysterky dýchající do pytlíku mě pobavily už tenkrát, když jsi psala první dojmy .

Ano, ten pocit, když člověk objeví vůni, která s ním souzní ...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 19. února 2021 10:03

Miru Musc de Samarkand jsem kdysi také zkoušela, ale moc pižma a sladké vanilky .

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 19. února 2021 10:55

Rose Omeyyade Atelier des Ors

Lačná jako malinově se lesknoucí rty,
sladká jako polibek,
rudě nebezpečná jako chrlení krve,v němž se ta hladová ústa bolestivě zkřiví...
Sametové šaty na pohublém těle,hlava,která ví,že nikdo némá nárok na život,melancholicky vybuchující v třeskutý smích
Všechno užít plnými doušky a nenechat po sobě nic...
Ne dobrodružství...okázalý útěk

(ta vůně se mi zhmotnila při četbě "Nebe nezná vyvolených",je to Lilian unikající Clerfaytově urputné lásce)
omamná nachová růže s ledovými krystaly živočišnosti na povrchu,malinově rtěnková hebkost na prokousnutém rtu,ambrová náruč vědoucí,že nelze pomoci,oudově dřevitá jistota nevyhnuutelnosti

Krásná

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. února 2021 11:01

teena-s 

...recenze na 

Rose Omeyyade Atelier des Ors

je nádherná!.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. února 2021 11:03

teena-s 

...omlouvám se

Já tak dlouho hledala vhodné obrázky, až jsi recenzi - konečně  - vložila i sem...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 19. února 2021 11:04

teena-s 

...a ten obrázek s Tvojí růží miluju, opakovaně se jím kochám(mám ho uložený hodně dlouho...)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 19. února 2021 11:13

Miru ta vůně by snesla obrázků i víc,děkuju :*

...konečně...když ony některé recenze nezasluhují být ve vlákně tak ňák..

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 19. února 2021 13:05

Bello Rabelo

Co dodat, když andry a wendulka  vůni tak přesně popsaly...
Je to potemnělé zátiší s lahví těžkého portského stojící na víku dřevěného sudu, vedle ní se kroutí nařezané pruhy ne zcela vyschlých tabákových listů. Je to hustá vůně, v níž mi slaměnka splývá s tabákem a chvílemi se objevují i vetiverově pražené olejnaté oříšky. Líbí se mi moc, ale jenom jako pánská.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 19. února 2021 15:47

Miru Fleur Děkuju Ano je to super najít ladící vůni a celkem vzácné. Mám jich dost, co se mi líbí, ale zase ne všechno se mnou souzní.

A Miru, já si občas připadám jako blázen, když se tu krásně popisují vůně - a ne jen jedna z vás, ale třeba pět stálých přispěvatelek. Tak si říkám, že na tom něco už musí být. Zkusím a velmi často to buď se mnou nic neudělá, nebo vůbec nevoní. Nejsou to vůně pro mě. Tak ráda bych nosila něco "femme fatale", nebo drsnějšího, nějakou pecku, ale vím, že bych takový parfém unosila dvakrát do roka a to nechci. Určité typy vůní se ke mně nehodí, ve svém věku a po vyzkoušení stovek vzorků už mám jasno. Stejně ty vůně zkouším, ale nedoufám, že by to mezi náma fungovalo.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 19. února 2021 15:48

teena-s Krásné...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 19. února 2021 16:33
@Evanilla ...kuju :)
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. února 2021 23:02

Plume Impression: Rivalité Impériale

Hned v úvodu vám naservíruje lahodnou mirabelkovou marmeládu se skořicí s tabulkou bílé čokolády. Třešňový tabák s pačuli, heliotropinem, balzamicky koňakovou ambrou a santalem ji pak posunou typově směrem k mé oblíbené Enigma pour Homme od Roja Parfums. Pačuli a heliotropinu je tu ovšem víc, čím v základu vyznívá trochu víc angelovsky, v tomto případě naštěstí v pozitivním smyslu slova.

Strangers Parfumerie: Lava Rose

Růže nakysle ovocná, růže čajová a jemně kořenitá májová růže se sešly u horského zřídla, aby si dopřály lázeň v aldehydové minerální vodě. Aby jim v ní nebyla zima, nechaly si do ní nasypat sopečný popel, který byl tak žhavý, až se jim z toho krapet přiškvařily lístky. Stylem zpracování mi pocitově připomíná vůně Etat Libre d´Orage a Imaginary Authors.