Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 13:21
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 14:05
Reakce na Korsičanka:

alibi Hmmm, to máš asi pravdu. Takže ve finále nás vyjde líp, když objednáme soukromě a rozdělíme se o poštovné.

​Přesně to si myslím 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 14:05

slnieckoděkuji

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 14:18

slniecko večer ti napíšem SZ

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 14:26

Taky Kreolfleurage podpořím a udělám u nich v květnu objednávku.

Daniel v kanceláři.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 14:29

blackviolet super :)

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 14:33
Reakce na michaela:

​no toto

​Genevieve ako nádhernej aldehydovke sa to nepodarilo, Amorov šíp nebol presný, trochu minul, ale Dáma už strieľala presne. Tak trochu som to tušila a ty si ju nezabudla priniesť. Dáma putuje do túžobníka na prvé miesto. Tento rok bude na poličke.

Korsičanka myslím, že to bola MNER, už je to tak dávno...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 14:41

alibi Tvoja webová stránka je okúzľujúca, rada si v nej čítam a čerpám inšpirácie.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 14:44

milackaděkuji

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 14:44

milacka to se nedivim, Dame d'Or je presne pro tebe nadherna vune

​Juj, ďakujem pekne , pocit, že som sa v nejakej vôni našla, mi dáva krídla

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. dubna 2020 18:50

milacka ďakujem!!!

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 09:05

milacka Tvoje recenze na Jasmin Kusamono je prostě a jednoduše krásná...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 09:33

euridike Ďakujem, cením si tvoj názor

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 11:01

Sacred Memory Kerosene

...vůně z chladnoucího auta...

...Bubble Gum se sirupem uvnitř, sotva tu hmotu utáhnety panty, je o strach, aby jste se nekousli do jazyku, protože v puse máte plno - vysrknutý zbytek whiskey, co jste na tajňáka čorli tátovi z domácího baru a do toho ještě  hulíte doutník...

A vedete řeči, řeči s kámošema, o životě, o nesmrtelnosti chrousta, a tak vůbec,

a připadáte si tak dospělí.!.

A nebo, po dobrým tahu, jste schopni - bez ohledu na věk - dělat píč***ny...

Ingredience na první pohled výrazné, intenzivní, jsou zde v mírné a harmonické symfonii chutí života...

Příjemně zajímavé...

...nosila bych ji dost ráda

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 11:20

Hyrax Zoologist Perfumest

...šafrán rozpuštěný ve vodnatější/hodně tekuté vlažné pryskyřici a pak je v tom utopená i růže i ambra i styrax a i všechno další...

Je to takové lehce navalující, nasládlé teplé hlaďoučké santalové dřevo se stydnoucí pneumatikou plavající ve špatné bramboračce.

...se už nedivím tomu poblbananýmu obrázku na flakonu, resp. tohle na sobě nosit celý den, taky asi vidím kde co...

(není to ošklivé či odpuzující, je to spíš vlezle tlumeně otravné, legrační, zhulené.?, iritující a fascinující zároveň, živočišné, do nočního klubu rajcovní. Chce to odvahu, nosit to. Ta vůně není ostrá či agresivní, voní tlumeně, ale ona je svojí podstatou provokující)

Edit:

...tak teď jedním okem jukám na to, co je u nás v recenzích... Pche, jakej oud, jaká rána do nosu? Je to mírný. Oud žádnej. A ze zeleninový polívky vykukuje nakonec celkem snesitelnej konec v podobě hebkého dřeva máčeného v čokoládě. Není to gurmánka. Je to divnosměs. Ale hladká.

(jo, jak jsem to přelítla rychle, ty řádky, tak až na podruhý jsem si všimla, že Vendulka zmiňuje zpocenýho bobra, no, tak to se chechtám, protože 

když jsem hledala dostatečně pošahanej obrázek, tak i ten bobr na tom obrázku je..., pod černou těžkou látkou...((ano, vnímám podprahově, ovšem musím přiznat, že ne nepříjemnou, živočišnou tíhu...))

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 11:36

Rose All Daé Gallagher Fragrances

...jeďte si pomalu prstem od začátku až do konce po jednotlivých ingrediencích ve složení vůně a

to je přesně ono.

Není potřeba psát nic víc.

Snad jen - že je to táhle vláčné, podprahově tlumeně naalkohovělé, takové zlatisté malátné alkoholové opojení.

(já tam vyloženě štrůdl ani povidla nemám. Na mně je to gurmánsky orientální vůně. Hustá, příjemně hutně lahodná tavenina)

Typově = Bois de Paradis Parfums DelRae x Morph Cruda

...v jistých outfitech může být velmi rajcovní...

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 11:58

Kiviskin Piotr Czarnecki

...v začátku cedrem a pimentem až průtahově zelený šafrán.

Po chvíli se pod závojem z rozdrceného zeleného koření a dřevitých cedrových vláken objeví detekovatelné stopy kůže s delikátně jablečným zabarvením, a když hooodně zavřu oči tak, podprahově vnímám i tabákovou téměř černou čokoládu, jež je uváděna ve složení.

Tahle vůně má jediného správného nositele!.

A tím je Terenc Fletcher, dirigent z filmu Whiplash...

(ten film, to je herecký  emoční koncert)

https://www.youtube.com/watch?v=sTB6K1kEPgs

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 12:08

...černý rybíz a mýdlo, pak

zjemnění a velmi pozvolné sládnutí, bohužel do roviny lehce navalující zásluhou zpracování pomerančového květu,

a ještě pak, všecho zelený, co je ve složení(zapomněli tam napsat kopřivy, teplý, lehce zapařený), tak rozdupat, rozmělnit, vymačkat z toho tu zelenou lepkavou šťávu, smíchat s rozpupaným černým rybízem vč zelených zubatých listů a to všechno dát do flakonu. A máte

O´Fraiche Gallagher

...chcete levnější variantu?

Zasejte si do skleníku kopřivy a až budou mít tak metr a víc na výšku, lehněte si do nich. Jo, a ten skleník za sebou zavřít...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 13:28

Miru Film mám ráda, teď abych vyzkoušela i tu vůni, když ji tak sugestivně popisuješ . I když, někdy je lepší si jen představovat...

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 13:28

milacka Opravdu piš častěji !