Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 16:57

Dalia milacka Však já taky radši měním, nebo jdu do odstřiku, když mi krásnými vůněmi přetéká police Ale že by bylo za co utrácet, to by bylo

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 17:05

Korsičanka To jo! Někdy mám pocit, že nemám v hlavě nic jiného než vůně.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 17:08

Korsičanka Přetéká

Kedysi som odstreky nemala rada, teraz mi nevadia, pri toľkom množstve krásnych vôní mi to začne asi aj viac vyhovovať.

Aj keď flakón je flakón, ale tak, nemôžeme mať všetko, že? Ja som nakoniec rada, že ma vône opäť bavia, preto si túžim urobiť radosť, do konca januára chcem mať na poličke nový prírastok. A tie Martuline tipy ma chytajú za srdiečko.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 17:18

Dalia A to je skvělá zpráva!

milacka Tak ještě počkej, jaká bude Dorina:) A doufám, že se na jaře potkáme v Brně!

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 06. ledna 2020 17:35

Korsičanka Dúfam, že áno, optimisticky tomu verím

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 07. ledna 2020 18:21

Bruno Acampora: Blu (Perfume Oil) 

Modrá olejovitá tekutina barvy inkoustu voní po tuberóze, husté a krémové, hodně syté, ale příjemné. Slunce ylang ylangu, mořský vzduch a krémový santal jí propůjčí středomořskou lehkost a šmrnc. Modrá barva na kůži po chvíli vybledne.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 07. ledna 2020 18:34

milacka Darinko, pokud chceš něco z mých nových flakonů vyzkoušet, napiš SZ, ráda ti pošlu vzorky

Doma mě dnes čeká zásilka s Dorina (Dorin Paris) umírám zvědavostí

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 07. ledna 2020 18:35

blackviolet Takže je opravdu modrá i tekutina

Popis zní dobře!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. ledna 2020 18:37

blackviolet Máš vzorek z Neosu, nebo jsi ovoněla někde u vás??? Pěkné stránky značky-bylo by z čeho vybírat.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 07. ledna 2020 21:32

Korsičanka Z Neosu. No právě, pěkné stránky, dobré vůně. Zkouším ještě Bruno a ta je taky krásná. Kvalita super, výdrž vůní hodně dlouhá, začíná mě ta značka zajímat.

Martula Je modrá , trochu mě to překvapilo. Má se nanášet tou zátkou na kůži, barva se za chvíli ztratí, ani to pak není nijak mastné.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 08. ledna 2020 15:03

blackviolet 

od Bruno Acampora jsem kdysi zkoušela Musc - je úžasný, jeden z nejkrásnějších.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. ledna 2020 15:08

Miru EdP nebo olej?

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 08. ledna 2020 15:09

blackviolet 

...nevím, možná EdP. Měla jsem vzorek určitě od mmiji...

(taková "pětka" od Chanelu po italsku. Prostě rajcovní hebký musk, jen zavrtat nos ještě hlouběji do ovoněné kůže...)

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. ledna 2020 15:14

Miru To taky zní dobře. Ráda bych toho vyzkoušela víc, ale zatím nevím, jak. Na stránkách vzorky nemají.

Offline prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 08. ledna 2020 21:28

Sultan Pasha Attars: Fougère Noire

Krásná svěží fougère začíná výraznou vůní drcené trávy a bylin - žádné palčivé kopřivy, spíš jako bych kráčela ve stopách žence, který ještě za rosy seče pomezí louky a lesa. Pocit čerstvosti je zvýrazněný bergamotem a současně příjemně uhlazený pryskyřicí elemi. Při rozehřívání se vytratí svěží zeleň a vůně květinově sládne - opojný brambořík a pikantní karafiát zlehka zatlumený levandulí je kombinace bez problémů nositelná mužem. Ostatní uváděné složky nevnímám nijak výrazně, spíš jen jako prvky dotvářející eleganci této vůně.

V zemitých tónech drydownu rozpoznatelně cítím tabákové listy i oříškový vetiver, pačuli umocňuje vjem vlhké hlíny a podhoubí, sotva znatelné stopy zvířátka v úplném závěru. Tyto temné tóny harmonicky spojuje medově nasládlá ambra.

Vůně působí velmi elegantně a uhlazeně, původně je určená pro muže, ale podle mě se jedná o velmi dobře nositelný unisex. Výdrž přibližně 5h.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. ledna 2020 22:22

Bruno Acampora: Bruno (Perfume Oil) 

Krásná ambrová vůně, ve které se s ambrou v rychlém sledu objevuje zeleň trávy a sladce nahořklý grapefruit, růže s šafránem a pačuli. A pak už krotký dřevitý oud s labdanem, krémovým santalem a zakouřeným dřevem. Celek je dokonalý a na kůži drží hodně dlouhou dobu v podobě kouřového dřeva se sladkou ambrou a krémovým santalem.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 17:43

Roja Dove

Great Britain

Veľkolepá vôňa, ako imperiálna Británia. Je v nej všetko. A keď hovorím všetko, myslím všetko. Koža, veľkolepá flóra (tá skôr vo forme zelene) a fauna, veľkolepé korenia a živice, veľkolepé drevá. Tej kože asi najviac, pravdepodobne to do nej zabalili, keď to nakladali na loď z jednej koloniálnej  výstavy na druhú. Kľudne by mohla slúžiť ako náhrada alegorickej sochy Británie dojčiacej svoje národy, alebo byť vystavená v Britskom múzeu. Alebo – vzhľadom na to množstvo vypracovanej kože – v British Library, pred všetkými tými policami so starými, v koži viazanými dôstojnými knihami. To nie je parfém, to je štátny symbol!!!

H - The Exclusive Black Tier

Šafrán, oud, koža,semiš....temné živice, korenia, brezový decht....túto vôňu by mal iísť edukatívne vyskúšať každý, kto do názvu svojho výtvoru narve „black“ a potom je to taká nejaká  trochu zakalená sladká žbrnda. Toto JE čierne, pevné a husté. Jediné, čo to tam ako tak nadľahčuje, je sem tam závan korenia. Čierneho.

H - The Exclusive Parfum

Veľmi príjemná kvetinová klasika. Začne bergamotom, pokračuje mierne žuvačkovo pôsobiacimi bielymi kvetmi s trochou ovocia, najviac broskyne, mierne osviežené štipkou čiernej ríbezle. Základ je pižmovo-drevitý, veľmi hladký, až hebký, veľmi jemne doplnený vanilkou, pričom ten jemne žuvačkový tón sa stále drží. Luxusná kytica kvetov vo váze vedľa misy ovocia v prevetranom salóne. Vôňa pôsobí neuveriteľne žensky a má úžasnú výdrž.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 18:07

Přišla mi vytoužená Dorina od Dorin Paris a už druhý den zkouším.

Potěšilo mě, že mi poslali i vzorek navíc, který jsem chtěla a musím ho tady vyfotit. Protože kéž by všechny značky měly takové velké vzorky Tento má 8ml a kartička je velikosti malé knihy

Dorina - Dorin Paris

Luxusní kosatec. Kosatec pudrově vzdušný, bleděmodrý. Zároveň i kosatec temně fialový, dekadentní, sládnoucí do podoby krémového líčidla a rtěnky. Ostatní složky jen dokreslují jeho krásu. Heliotrop zjemňuje kontury, malá trocha aldehydů odlehčuje, tonka a pryskyřice dodávají hloubku. Čistý parfém v kouzelném flakonku, s intenzitou odpovídající této koncentraci. Parfém s velkým "P".

Versailles 1780

Sladká mandlová delikatesa s malinami a broskví, vybraný dezert pomalu nabíraný stříbrnou lžičkou a rozplývající se na jazyku. Na stole je váza s orosenými růžemi a ručka držící lžičku ještě voní fialkovým pudrem po ranní toaletě. Dovedu si ji představit pro krásku s napudrovanou parukou na dvoře Ludvíka XVI. Nositelná i v dnešní době, krásně propracovaná a kvalita z ní čiší.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 18:10

Martula Ach , to je krása. Tvůj popis i flakon. A ten vekorysý vzorek k tomu, tak to má být.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 18:16

blackviolet Vzorek nemá chybu, taková mega ampule A vůně je opravdu nádherná. Tento slepák naštěstí vyšel.