Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 03. března 2019 15:33

Poéma tak to věřím, že ji považuješ za nejkrásnější. u mě čokoláda - nula

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 03. března 2019 23:55

Viktor & Rolf: Magic Collection - Dirty Trick

Zavede nás do salónku na zámku Duchcov, osvětleném petrolejovou lampou a ohněm z krbu, kde Giacomo Casanova právě sepisuje inkoustem na starý pergamen své memoáry a vzpomíná na svůj prostopášný život. Okenní parapet salónku zdobí květináče s citrusově kořenitými pelargóniemi a fialkami, zatímco zemité kosatce ve váze na stole pozvolna usychají jako život slavného milovníka. Najednou vytáhne z kapsy zašlou dámskou semišovou rukavičku a melancholicky se na ni zahledí: "Ach, Henriette..."

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 04. března 2019 09:30

wendulka krásný příběh 

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 04. března 2019 10:22

wendulka Super recenzia! 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. března 2019 10:36

alibi Biely kvet Díky. S tou správnou vůní to jde samo, co si budeme povídat.

Dirty Trick je rozhodně nejoriginálnější z celé té exkluzivní kolekce Viktor & Rolf. Spolu se Sparkling Secret se mi líbí nejvíc. Jen je trošičku škoda, že nedrží stejně dobře.

Magic Collection je sice celkově nevyvážená, ale když to srovnám např. s tou od Boucheronu, Luis Vuitton aj., tak mi to vychází nastejno. Proto mě maličko překvapuje, že si zatím s výjimkou Harrods a Selfridges nenašla cestu i do Evropy - v USA ji nabízí normálně Sephora.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 04. března 2019 11:24

wendulka Obdivujem tvoje parfémové znalosti! 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. března 2019 13:30

wendulka Potešila si ma s recenziou, dýcha z nej prežitá minulosť a spomienky, je vôňa starosvetská?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. března 2019 13:50

milacka Pro mě určitě ano. Ale takovým moderním způsobem nebo jak to říct...

Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 05. března 2019 08:12

wendulka milacka Starosvětskost v ledasčem je moje záležitost.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 05. března 2019 09:37
Reakce na wendulka:

milacka Pro mě určitě ano. Ale takovým moderním způsobem nebo jak to říct...

černá káva Aj pre mňa . Starosvetskosť moderným spôsobom vo vôňach sa mi rovnako páči, možno ešte viac.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. března 2019 17:48

milacka Však vyzkoušíte ode mne Normu, ta je taková:)

Já dnes získala v pražském Douglasu vzorek 1957, ovoním pořádně až doma:) Stačilo milé slečně říct, že čekám na odstřik z Paříže a už mi vnutila vzorek Ale abych jí nekřivdila, zajímala jsem se předtím o rozdíl mezi No.18 a No.22, tak asi proto 

slniecko , ta No.22 je fakt dost dobrá

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 05. března 2019 18:54

Simone Andreoli: Smoke of God

Co jiného při takovém názvu očekávat, než meditativní kadidlovku? A to velmi povedenou. Ač zpracovává podobnou tématiku jako Cardinal (kombinace s jehličím), Smoke of God je mi sympatičtější tím, že kadidlo v ní není ledové, ale vlažné, jak jej zlehka prohřívají další pryskyřice s kašmírovým dřevem a nepůsobí tak odtažitě. Prašnost nahrazuje líbivější obláček prachového kakaa, rozpouštějícího se v absintu. To vše vás donutí usednout do kostelní lavice s koženým polstrováním a rozjímat nad veškerou tou harmonií kolem vás.

Viktor & Rolf: Magic Collection - Dancing Roses

Je mladší sestřičkou Les Frivolitées. Místo růžového šampaňského usrkává malinovku s kapkou svěžího liči. Společně s ní ráda mlsá višně v čokoládě, plněné nealkoholickým ovocným likérem a tajně si půjčuje semišové rukavičky svojí starší sestry.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. března 2019 18:56

wendulka 

Dancing Roses zní krásně!

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 05. března 2019 19:43

Korsičanka Na Normu som naozaj zvedavá, už som na ňu pokukovala na Notine, ale nemala som odvahu odkliknúť.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 05. března 2019 19:45

Miru Je dobrá. Kdybych neměla Les Frivolitées a netoužila po Lost Cherry, asi bych o ní i uvažovala.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. března 2019 19:47

wendulka 

...a kde a za kolik se dá sehnat.?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 05. března 2019 19:51

Miru No je levnější než Ford za oficiální cenu, ale objednatelná je zatím jen ze Selfridges (UK)-

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. března 2019 19:51

wendulka 

...hm

Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 05. března 2019 19:58

Korsičanka Já po ní myslím také toužila, ale nějak to zapadlo. Dá se někde sehnat?  A na slepo?

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. března 2019 20:04

černá káva Mluvíš o Normě?? Už není, ale mají její sestru Turandot EDP Absolue na Notinu a Jednom kliku, ale za 3 tisíce:( Nějak už nevím, odkud ji mám:(, ale levněji.

Norma lze naslepo, miluješ-li No.5