Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. února 2019 14:40

Parfum d'Empire: Fougère Bengale

Je zásluhou fougere tónů levandule vůní venkovského pánského holičství, kde je možno si objednat i silný černý čaj a k němu pár perníčků. Pánové tu mají i svůj kuřácký koutek s vybraným aromatickým a příjemně živočišným tabákem. A proč venkovského? Prolíná se jím totiž vůně sena, která proudí dovnitř oknem z nedalekého pole. Geniální, ale přece jen už vyloženě pánská.

Valeur Absolue: Sensualité

Smyslná? No jak se to vezme. Je to pepřově svěží, jemně kořenitá májová růže s kapkou bergamotu a lehce syntetickým ambrově-cedrovým základem s kosmetickým pižmem, jaký známe z tolika současných mainstreamovek. Viděla bych ji jako mladou slečnu s růžových šatech, která si během nedělního odpoledne vyrazila s kamarádkami do cukrárny na citronádu. Je slyšet cinkot skleniček a lehce rozjívené chichotání.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 26. února 2019 16:15

Sensual Orchid (Extrait de Parfum) Laurent Mazzone Parfums

https://alibi-notes.webnode.cz/l/sensual-orchid-lm-parfums/ 

Online jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 26. února 2019 20:33

I-IV Times Square (Masque Fragranze Milano) - Na úplném začátku se na okamžik objevila rtěnka s ovocnou příchutí. Na další okamžik pak lehká ovocná limonáda plná bublinek. Vcuku letu všechno přebil indolický jasmín, který následně částečně postupně utlumilo kyselé dřevo a...Lipo(?). Dohromady divnota nevábná jakási...

The Collector: Argentic (Alexandre.J) - hned na začátku mi připomněla pendreky obalené v barevné cukrové krustě (a ještě víc mi připomněla Myrrhiad), jen místo pendreků se uvnitř schoval jemný anýzový čaj. Rozvoněla se do podoby hodně suché a hodně vzdušné pryskyřicové vanilky.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 26. února 2019 20:37

jerry 

...ten Argentic zní dost dobře.!

Online jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 26. února 2019 20:39

Miru 

Je to snad jediná vůně od téhle firmy, která se mi líbí.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 26. února 2019 22:00

jerry ad Times Square od Masque - prý divnota Aby ne, když to má symbolizovat vůni NY! Mám tam úplně něco jiného - zacítím občas jídlo z fast foodů, ale ten jasmín tam zřejmě bude, ten já hodně můžu, jinak bych asi nekoupila

Online jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 26. února 2019 22:18

Korsičanka 

No jo, pokud na tobě jasmín nedělá indolickou neplechu, tak to pak není divu. "Divnota" je v případě mého olfaktorického "zážitku" velmi diplomatcký výraz.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 26. února 2019 22:21

jerry To máš teda s diplomacií "kliku" Nemám ráda, když mi někdo "sahá" na mé vůně

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. února 2019 22:30
Reakce na Korsičanka:

jerry ad Times Square od Masque - prý divnota Aby ne, když to má symbolizovat vůni NY! Mám tam úplně něco jiného - zacítím občas jídlo z fast foodů, ale ten jasmín tam zřejmě bude, ten já hodně můžu, jinak bych asi nekoupila

​Ještě Times Square máš? Nechtěla jsi ho před časem prodat?

Pro můj nos to divnota není.  Má však svou osobitost. Líbí se mi.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 26. února 2019 22:34

Dalia To mě tak čas od času popadne Těší mě, že se ještě někomu líbí 

jerry    A osobitost je ten přesný výraz, ne divnota

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 27. února 2019 01:09

Ohledně Times Square souhlasím s vámi všemi - JE to divnota, ale krásná! Nosit bych to nemusela, ale čas od času ovonět doma zápěstí, to ano!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. února 2019 06:46

Korsičanka Hanka H Stále trochu koketuji s myšlenkou, že si jednoho dne TS pořídím. Až uzraje čas ...

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 27. února 2019 08:01

Dalia Korsičanka  já tam cítím hlavně tuberózu a tu málokdy tolerují, takže nic pro mě, ale i přes tu plechovou žvýkačku je opravdu dobrá.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 27. února 2019 08:04
Reakce na jerry:

Miru 

Je to snad jediná vůně od téhle firmy, která se mi líbí.

​Mě od zkoušení odrazují flakóny, kombinace plechovky na kávu, sportovního poháru a urny.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 27. února 2019 08:08

Fleur 

... - to mě vůbec nenapadlo!.

Jako není to zrovna KRÁSNEJ flakon, ale aspoň je v mých oblíbených barvách.

Spíš mě znervozňuje, že je tak lehkej, mám pak pocit, že je skoro prázdný...

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:22

Hanka H  

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:25

Hanka H Korsičanka Miru v Time Square mám i tu rtěnku i výfukové plyny

onehdy jsem se při přecházení křižovatky zamyslela, kde se tu vzal závan Time Square. a pak mi došlo, že kolem je spoustu aut a výfuků :D

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:27

alibi  Výborný postřeh

Online jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 27. února 2019 11:14
Reakce na Fleur:

​Mě od zkoušení odrazují flakóny, kombinace plechovky na kávu, sportovního poháru a urny.

​Pregnantně řečeno

Docela bych se ostýchala takový flakón někde vytáhnout (i když u Argentic je díky té tmavě šedé se stříbrnou o něco decentnější než u ostatních - ale zase o to víc připomíná tu zmíněnou urničku).

Online jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 27. února 2019 11:16
Reakce na Korsičanka:

  A osobitost je ten přesný výraz, ne divnota

​Tak ať je po tvém