Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 14. února 2019 18:19
Reakce na Fleur:

slniecko Tomu opravdu nerozumím. Pořiď si Éclat d´Arpege od Lanvinu, vyjde tě to podstatně levněji !

​mně se sice Nandan Road nijak zvlášť nelíbí, ale Éclat d'Arpege je pro mě něco co nesnesu ani z dálky, úplně hrozná věc

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. února 2019 18:29

viktorka_od splavu Před 12 lety jsem Éclat nosila a pršel jeden kompliment za druhým, ostatně jerry má, myslím, stejnou zkušenost.

Dnes už dávám přednost jiným vůním, ale Nandan Road pro mě představuje identický typ květinově ovocné vůně. Schválně jsem teď kvůli tomu vyhrabala vzorek Nandan Road a fakt je to tam: stejné svěží (ale nepatrně proslazené) citrusy na začátku, pak osmanthus, závěr pižmo (takové to, co na mé pokožce voní asi stejně jako použitá houbička na nádobí). A schválně porovnej složení Éclatu - průnik tam opravdu je.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. února 2019 19:14

viktorka_od splavu Už jsi zkoušela nově příchozí UDALC míchat se Samsarou? Mně se pro ni nechce do sklepa

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:06
Reakce na Fleur:

slniecko Tomu opravdu nerozumím. Pořiď si Éclat d´Arpege od Lanvinu, vyjde tě to podstatně levněji !

​Na MNE teda nie !

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:12
Reakce na Fleur:

viktorka_od splavu Před 12 lety jsem Éclat nosila a pršel jeden kompliment za druhým, ostatně jerry má, myslím, stejnou zkušenost.

​Ano, mám tu zkušenost průběžně stále...něco, co se mi u žádné jiné vůně dosud nepřihodilo.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:13

slniecko Já ti to věřím , ale ten Éclat opravdu pro jistotu pořádně vyzkoušej .

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:20

Fleur ten chodím skúšať pravidelne, totiž fakt milujem to staré logo Lanvinu, a už ho dávajú len na klasickú Arpége (príliš silné aldehydy, ktré sa na mne nie a nie rozpustiť) a na túto...no a nič, proste...nič. Ako pekná, milá....tuctová....neoslovuje ma vôbec. Nandan Road som skoro zobrala okamžite po prvom vyskúšaní.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:31

Nandan Road jsou smějící se meruňky s broskvemi. Prostě až trapný optimismus.

Radost, slunce, šťáva.

A do toho ten podprahový semiš. Takže vůně tančí na hraně mezi nudnou ovocíčkovou tuctovkou a sofistikovanou vůní s ovocnými tóny.

Tuhle vůni každý chápe, nic komplikovaného, líbí se, neznervozňuje okolí, prostě si tak radostně, bez jakékoliv trapnosti, voní.

No, je fakt, že tím, že nemá v sobě kapku komplikovanosti, asi by mě začala nudit.?.

Líbí se mi hodně, ale opět - potřebovala bych alespoň ještě jeden flakon s něčím "zajímavějším"...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:32

Korsičanka samsara ve sklepě? taková škoda, zkoušelas ji v jasném mrazivém dni?

zatím ne, ale zkusím zítra

teď už to nepůjde, teď klesám pod tíhou růží:D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:34

Fleur no to ja verim, bohuzel pro me pizmo v nandan road je v pohode a to od lanvinu dela s mym nosem strasny veci

jerry ja bych byla vazne rada, kdyby se mi tyhle vune taky libily, bohuzel nejde to-v mem pripade to neni zadne “parfemove zrani” nebo zmlsanost-vzdycky mi nevonely, odjakziva

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:35
Reakce na slniecko:

​Na MNE teda nie !

​Ani na mně :) EA jsem prodala, ležel na polici bez užitku. Nandan R. by určitě neležel 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:39

Miru tak na mojej polici by si mal s kým pokecať

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:41

slniecko 

...a proč by ne.?

Vždyť kolikrát tady někdo popíše vůni a druhý je "štronzo" z toho, co cítí, že on to vnímá diametrálně jinak.

A je jedno, čím se člověk voní, ale jak se v tom, on sám, cítí.

Jestli to stojí tři tácy nebo tři stovky je buřt, ne.?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:47

viktorka_od splavu Hlavně pan manžel aby to přežil - toto je pěkná darda

Miru Jestli to stojí tři tácy nebo tři stovky je buřt, ne.?

300,- bych brala..., ale kde takovou zvláštnost pro mě najít? jedině mezi malými arabkami

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:49

Korsičanka jj právě pronesl že je to příšerný, doslova "smrdí to až sem, biolit smíchanej s něčím"

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. února 2019 20:53

viktorka_od splavu  Můj chlap zas velmi často říká:"Terpentýn?" Ale Guerlain mu většinou voní, tak houby zle:)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 14. února 2019 21:04

Korsičanka "biolit" je bohužel i Shalimar pak tu ještě máme dvě možnosti "parfém starýho ruštináře" a "mýdlo". nejlepší kompliment je "to skoro necítím, to de"

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 14. února 2019 21:08

viktorka_od splavu A co ho dotlačit na ORL? Když necítí tu krásu...

Já začala kýchat a smrkat, takže: rýma virová či alergie zabrání vonět k dalším kráskám?

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 14. února 2019 21:13

viktorka_od splavu ano, "mýdlo" už jsem od manžela taky slyšela.

Ale nejhorší jeho reakce byla, když jsem mu dala přivonět k papírku s Love in Paris. Cestou z parfumérie, já nadšená a on zrovna řídil. Reakce přímo fyzická a úplně na sedadle nadskočil a ucuknul, jako když dostal zásah 220V. To má blbý... je moje oblíbená. Ale ale už si asi zvyknul. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 14. února 2019 21:27

viktorka_od splavu ja vetsinou slysim jen komplimenty, ale teda uz byla i reakce ve smyslu "repelent", konkretne na Signature AdV. Rok na to jsem si ji prala k narozeninam no a najednou je to "velmi prijemna a svezi vune", komplimenty dokonce i bez dotazu .