Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. února 2018 20:39

Micuska Trefilas hřebíček na hlavičku, VierkaStejné se mi zdají i extraity Houbigant - krásné, ale bez toho lusknutí. Někdy se však napoprvé zmýlím

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. února 2018 21:05

domenica Hm, tak zrovna jasmín v Ariel skoro vůbec necítím. Nicméně teda asi od nákupu naslepo raději upustím a počkám až do dubna na vyzkoušení přímo v Paříži. Ale zvědavá jsem pořád.

Micuska To potřebné bodnutí do srdce se mi v poslední době nějak vyhýbá.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. února 2018 21:23

Já jsem právě na jasmín v určité kombinaci a v určitém poměru s dalším (bergamot/andělika/vanilka) dost citlivá. A právě takový je jak v Arielu i v Eveil. A to patří jasmín mezi moje oblíbené složky (nevadí mi ani jeho různé živočišné polohy...). Je možné, že když jasmín v Arielu skoro necítíš, nebudeš ho skoro cítit ani v Éveil. Každopádně je to zajímavá vůně.

(Butik Anna Rivka se nachází téměř přímo naproti butiku Nicolai na rue de Richelieu)

Online woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 04. února 2018 22:06

Korsičanka 

Extrakty vůní Houbigant - to jsem zbystřila. Je někde možno vyzkoušet i u nás? Děkuji.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. února 2018 22:12

woman27 

https://www.houbigant-parfum.com 

Objednat přímo u nich za 22 Euro a doprava je zadarmo. Také jsem dostala tip, nevynalezla jsem to

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. února 2018 22:19

wendulka 

To potřebné bodnutí do srdce se mi v poslední době nějak vyhýbá.

Mě bodá většina vůní, jež vlastním, tebe ne?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. února 2018 22:28

Korsičanka Ale to jo samozřejmě. Myslela jsem úplně nové objevy. Je jich spousta, co se mi opravdu hodně líbí, no až na koupi to není. Ještě teda dál testuju tu růžovou Bottegu, ale když se nic nového neobjeví, tak holt asi tento měsíc odkliknu konečně tu Kiste na Lulua...

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 04. února 2018 22:39

Cervanek  Na vonu som bola straaaasne zvedava. Priznam sa, ze vzorku od Martula som vyskusala len raz. Na podrobne vyskusanie stale len caka. Podobnost s Aura Sublime potrvdzujem, ale len tak v prvej tretine, potom sa vona uz vydava inou cestou. Porovnavat ju s Ariel ma vobec nenapadlo. Musim napravit. Ale ako som uz pisala, chyba mi tu to bodnutie do srdca.

Online woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 04. února 2018 22:41

Korsičana

To je výzva, lebedím si v Quelques Fleurs Royale. Měla jsi možnost vyzkoušet, případně jak vnímáš rozdíl edp x č. p.

A co se týče bodnutí u srdce - vracím se spíše ke svým starým láskám a v poslední době mě doslova drtí Misia EdP, bohužel jen odstřik a krása, něha, doslova druhá kůže - Cuir Beluga. A možná je to banální, ale jednou z mých oblíbených vůní byla Chance eau Fraiche, neměla jsem ji snad deset let, svého času byla opravdu "profláknutá". Teď jsem se s ní po dlouhé době navoněla a zjistila, že v zimě je možná zajímavější, než v létě, kdy  jsem ji nosila a zřejmě se vrátí na mou poličku. Je to jako s chlapama, moje rozvedená kamarádka hledá stále něco nového, luxusního týpka a přitom má tolik ověřených exemplářů v záloze.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. února 2018 22:48

woman27 No, nevím, zda kamarádka dostane rozum...

Já neznám od těch Královských květin EdP - možná jsem ji někdy zkoušela a nezaujala Jejich extrait po malé chvíli pohlcuje moje kůže jako nic. Zatím se mi o ostatních vzorcích nechce psát...Ale Vierčino "bodnutí" tam není u žádného extraitu - mají však nádherný flakon, jak to bývá

A Cuir Beluga na mně zmizela úplně jako voda s jemnou vanilkou. Už jsem to kdysi psala na A., že jsem v minulém životě byla delfín

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 04. února 2018 22:49

wendulka Bodnutie do srdca tiez nemam uz strasne dlho a preto som si vycerpala narodeninovy kupon z ALDZ na vonu od J&M. Uz tretie balenie, zijem na vysokych opatkoch .

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. února 2018 22:55

Micuska A které? Stále to samé, nebo máš 3 různé vůně? Jsem natvrdlá

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 04. února 2018 23:01

Korsičanka Treti flakon Stilettos 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 04. února 2018 23:03

Micuska Tak ten ti nezávidím:), ale přeju. Na tak křehké ženě musí být nádherný

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. února 2018 23:04

Micuska Vysoký podpatky jsou náhodou super.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 04. února 2018 23:13

wendulka Nahodou??? Ziadna nahoda, istota. Korsičanka ja som mrcha, ku mne sa musia hodit, aspon podla mojho muza a ten ma ma viac precitanu 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. února 2018 23:18

Micuska Jasně, že jistota. V tomhle spojení to mělo naopak vyjadřovat, že se již třetímu flakonu vůbec nedivím. Já se tak těším na jaro, až začnu na vysokých podpatkách zase taky chodit.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 04. února 2018 23:33

wendulka Moja, ja v nich chodim aj v zime. Mne ta vona sedi celorocne. A ano, horucavy jej nesvedcia.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. února 2018 23:53

Ineke: Idyllwild

Idyllwild je malé kalifornské městečko, ležící v horách San Jacinto, obklopené vzrostlými borovicemi a cedry, které žije hlavně z horské turistiky. Na cestu vyrazíte s ledovým rebarborovým čajem a čerstvě vymačkanou grapefruitovou šťávou. Minete pole s kafrovou levandulí a menší cypřišový lesík, až nakonec vás džíp zastaví v borovicovém háji, kde na vás čeká vámi rezervovaný vyhřátý srub, z jehož komína už stoupá kouř z agarového dřeva.

Farmacia SS. Annunziata: Eden

Podobně jako Armani, vychází i tahle vůně z jedné z teorií, že božským ovocem poznání nebylo jablko, nýbrž fík. Tahle fíkovka je ovšem trochu jiná. Fíky v ní jsou hořké a hodně zelené. V úvodní fázi jsou sice osvěžené růžovým pepřem, pár kapkami grapefruitové šťávy a citrusovými tóny magnólie, brzy se ale promění znovu suchou, pelyňkově hořkou fíkovku s popraškem bílého pižma, kterou zlehka zahřívá kašmeran.

Cervanek
Avatar
05. února 2018 08:00

Tak z "Bodnutí u srdce" mám vůní mnoho - na "Příruční" poličce v pracovně o 4 stelážích,

v poličce "Na míru" v Art Deco stylu z ořechového dřeva

- dárek k narozeninám od manžela, což je velká skříň, 

v poličce jinde z dubové skříně, které tolik nepoužívám

Není jich zrovna málo těch vůní  z "Bodnutí u srdce", všechny jsou úhledně postavené v krabičkách, dřevěných

kazetách, kožených kazetách, atd, aby na ně nešlo světlo.

Jsou mezi nimi vůně za tisíce i za pár stovek - jen z "Bodnutí u srdce".  

Letos jsem se rozhodla pro ZMĚNU

Začala jsem s POLIČKOU na Parfumanii. Mám zde JEN vůně na JEDNU stranu, kam se i tak vejde

25 vůní.

Je to DOST na to, abych používala takové číslo vůni naráz - to je  NEPROVEDITELNÉ. I na rok o 12 měsících

je to hodně.

Z "Bodnutí u srdce" MÁM dost vůní do konce svého života a to je ani nestihnu spotřebovat.

Takže v mém případě mi nezbývá než přejit na systém "Pauza"   ABYCH SE NĚKAM POSUNULA!

 

O "Bodnutí u srdce" již fakt NESTOJIM