Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. prosince 2017 21:07

Luna No přece v té Ensemble. Ale na PG03 Cuir Venenum nemá ani náhodou.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 22. prosince 2017 21:16

wendulka Dnes premyslim kloubem leve nohy, jasny! A tu od PG taky neznam, furt planuju si poridit sadu vzorku,  ale nejak to vzdy neco jineho predbehne.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. prosince 2017 22:45

Orlov Paris: Star of the Season

Když máte vůni nazvanou po diamantu, který byl zatím kdy v aukci vydražen za tu nejvyšší cenu, nemůžete si pro její vytvoření pozvat jen tak někoho. Pokud je tím někým Dominique Ropion a dáte mu do rukou ty nejkvalitnější suroviny, máte zaručený i ten 100karátový olfaktorický diamant. Nejprve vám nabídne kytici krásných hřebíčkových karafiátů, na nichž se jako droboučké diamanty třpytí zrnka skořice, zatímco chlad dokonale vybroušených diamantových ploch tu zastupuje studený kosatec.

Star of the Season se ale velmi rychle díky přidanému mléčnému santalu se špetkou příjemně živočišného kmínu promění ve vůni vřelou a zásluhou ovocné růže se slaďoučkým pomerančovým květem, měkkým karamelem, pačuli, vanilkou a ambrou dokonce ve vůni vyloženě plnotučnou. Naservíruje vám nejen kandované meruňky v čokoládě se skořicí z Une Rose de Kandahar, ale i pralinky, plněné sirupem z červeného ovoce (především jahod), což z ní na rozdíl od Tauera učiní čistokrevně gurmánskou hvězdu sezóny s půldenní výdrží.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 08:26

wendulka Ach Ta by se mi asi líbila, že? Značku vůbec neznám a docela se bojím zjistit, kolik stojí.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 09:27

Martula Jednoho Orlova jsem zkoušela od Vierky Micuska a dost se mi líbil. Ale to víš, že extrait stojí 260 Euro - oba. Tak jsem ho odsunula. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 10:44

Martula To sii piš, že líbila, nemá jediné hluché místo. Jen se blbě shání vzorky.

Korsičanka To stojí jen ty elixíry. Ty základní jsou EdP za 220 euro.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 13:09

wendulka wow, bozi recenze, vypada to skvele a jsem velmi rada, ze se tezko shani vzorecky

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 13:24

wendulka Lákavý popis, Vendulko, to se Ti povedlo!

Vůně má krásné složení, asi by se mi líbila. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 13:33

wendulka no taky jsem moc ráda, že pro mě je i vzorek nedostupný . Recenze je strašně lákavá, jestli ty nejsi nějaký agent parfémových firem. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 14:17
Reakce na Renusatko:

 jestli ty nejsi nějaký agent parfémových firem. 

​Psst, ne tak nahlas.

Tobě by Star of the Season seděla zcela určitě!

Luna Dalia Díky. Je to škoda, francouzská značka, takže téměř za humny a vzorky člověk sežene jedině v zámoří. V dnešní době trochu zvláštní.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 17:36

wendulka A psalas jim? Já myslím, že taková Sylva Cervanek , když jim zavolá, vzorky vymámí

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 17:52

Korsičanka Věřím

Já bych i napsala, což o to, jenže to by je napřed museli vyrábět, což právě nevyrábí podobně jako Profumum Roma, ale ty už se alespoň objevili v e-shopech, které ty vzorky nabízí. To jim tenkrát ještě, než nikde nebyly, psala andry a jestli si to dobře pamatuju, odpověděli jí v tom smyslu, jakože ani náhodou, že oni jsou přece niche a mají svou filozofii a kdesi cosi...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 17:54
Reakce na wendulka:

Tobě by Star of the Season seděla zcela určitě!

​Tak to jsem potřebovala slyšet . Zrovna, když jsem tak pěkně vyprázdnila tužebník. 

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 17:57

wendulka andry psala Marku Buxtonovi.

a vlastně i Profumum, pravdu díš.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 18:01

Renusatko Není vůbec zač. V nouzi vždy ráda pomůžu bližnímu.

andry To vím, že tomu taky. Ale pamatuju se, žes tenkrát ještě na arome psala i těm Italům krátce po tom, co jsi od nich někde od někoho splašila první vzorky - Ambra Aurea a ještě nějakej. A až pak jsem je s Tvou pomocí následně objevila v Drážďanech.

EDIT: No vidíš, že to se mnou ještě není tak tragický.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 18:02

wendulka Teda...aby se nepo... Takže by to chtělo, aby ji někdo koupil a rozparceloval.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 18:04
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 18:10

Korsičanka No já nemám do čeho, ale odstřiku bych se určitě nebránila, kdyby na to přišlo, to přiznávám.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 18:13

Mně bohužel taky docházejí juliny:( Už jsem koukala, kde bych objednala - zda u Skálů, či ekokozy. Ale o jejich flakonech někdo někde psal, že tečou?

No, a po Vánocích hlavně nemám finance

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 18:26

Parfums de Marly: Delina

Rebarborový dezert s neroli a sladkou ovocnou pěnou, naservírovaný s vanilkovým krémem.  Naštěstí sladkost ustupuje a do vanilkového krému padají okvětní plátky pivoněk, růže a usušených růží z potpourri. Nakonec ovocně květinový a vanilkový krém doplní ještě dřevitý kašmeran.