Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 18:27

Korsičanka No ono je to asi stejně jedno, protože teď jsem zkusmo zkusila kroky objednávky, abych zjistila cenu poštovného na jejich oficiálních stránkách a přestože to v nabídce Českou republiku ukazuje, tak dál mě to po zadání adresy nepustilo a odkazuje to pro dokončení objednávky na jejich e-mailovou adresu.

Takže si zase plácnu mokrej hadr na čelíčko a nejlepší bude počkat, až se zase objeví na neosu, kde teď mají jen verzi Elixir. Anebo potom napsat přímo na neos, zda a kdy případně znovu naskladní EdP...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 18:40

wendulka Neos je v poho. Třeba časem vyrobí i vzorky...což asi dělají. Mám od nich právě neoriginální vzorky s jejich značkou.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 22:46

Ex Nihilo: Midnight Special

Krásná orientální růže, s nahořklým grapefruitem a jemnou růžovou marmeládou, která se dělá v orientálních zemích z cukrového sirupu a okvětních plátků růží. Může se dávat do čaje nebo je úžasná třeba na vanilkové zmrzlině. Orientální vyznění podpoří pepř, skořice a šafrán. K její dokonalosti pak přispějí suché pačuli a oud, který je výhradně dřevitý.

A k té podobnosti s Noir de Noir - nezdá se mi, že by si byly moc podobné. Noir de Noir nemá v sobě ten orient a je vanilkovější.

Cervanek
Avatar
23. prosince 2017 22:57

wendulka Korsičanka jsem asi mimo, nevim jake vzorky, Orlova?

nejake mi poslali kdysi z Neosu1911 - proste jsem si o jeden rekla a poslali jich asi pet vcetne elixiru. Bylo to s mejakym nakupem. Je to jiz dyl. (Ale Orlov me za srdce moc nechytil - asi nemam ten spravny nos)

a kdyz nahodou nekde vzorky nejsou videt - vzdy se vyrobi - kdekoliv.

Bez vzorku se prece neda prodavat. Zdravim 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 23:03

Skořicový týden

Nejprve musím říct, co je to skořicový týden. Je to zábava - používání parfémů povýšené na hru. Na webu arome.cz jsme si společně vybrali, jak budeme vonět v adventní čas. Pro každý týden jsme určili jednu složku, která má být v parfému zastoupena. Pánové mají svoje týdny a dámy také. První adventní týden u dam je zasvěcen mandličkám, druhý růžím, třetí skořici a čtvrtý vanilce (pokud možno s kadidlem).

http://alibi-notes.webnode.cz/l/skoricovy-tyden/

Krásné Vánoce všem

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 23:09
Reakce na Cervanek:

a kdyz nahodou nekde vzorky nejsou videt - vzdy se vyrobi - kdekoliv.

​No kdekoliv opravdu ne. Kdysi jsem takhle objednávala z jiného italského e-shopu vittoriaprofumi a tam vzorky opravdu nedělají, ani na dotaz - tam jsem se dotazovala. Při objednávce dvou Tauerových růží mi poslali asi tři originální vzorky. Zrovna tak třeba v Königsparfumerie Dresden. Originální mi vždycky dali, co mohli, ale od čeho neměli, tam jsem měla smůlu.

Ale s tím neosem je to dobrá zpráva, že vyrábí i vlastní, pokud nemají originální.

Star of the Season je zatím jediná, kterou jsem od Orlov zkusila, tak možná jsem měla štěstí. Uvidím, časem se třeba dopracuju k dalším.

blackviolet Já to nemyslela voňavě, ale typově, že zpracovávají podobné téma ve chvíli, kdy jsem se rozhodovala o možném nákupu a Noir de Noir na poličce už mám.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 23:17

wendulka Jo typově, tak to bych ji taky nepotřebovala vlastně 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 04:36

blackviolet wendulka Vidíte, dámy, jak jste ušetřily

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 04:38

Cervanek Jo,jo, Sylvi, ty potřebuješ průraznější pecky Hezké Vánoce!

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 07:25
Reakce na wendulka:

Korsičanka No ono je to asi stejně jedno, protože teď jsem zkusmo zkusila kroky objednávky, abych zjistila cenu poštovného na jejich oficiálních stránkách a přestože to v nabídce Českou republiku ukazuje, tak dál mě to po zadání adresy nepustilo a odkazuje to pro dokončení objednávky na jejich e-mailovou adresu.

Takže si zase plácnu mokrej hadr na čelíčko a nejlepší bude počkat, až se zase objeví na neosu, kde teď mají jen verzi Elixir. Anebo potom napsat přímo na neos, zda a kdy případně znovu naskladní EdP...

​Jo tak ona je značka Orlov na Neosu?

Usedla jsem k počítači, dokud rodina spí, že se v klidu poívám na oficiální stránky a uklidním se, že jejich vůně nepotřebuji, protože třeba nezasílají do ČR atd.

Teď se ovšem dívám na Neos a vidím ty elixíry - sakryš.. I Orlov vypadá podle složení jako pro mě na míru ušitá. A recenze blackviolet tomu taky nasvědčuje. To nedopadne dobře

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 08:20

Martula No aktuálně mají jen čtyři, ale pevně doufám, že to znamená, že jsou akorát na Vánoce vybrakovani a některé nekončí s ní .

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 11:05

alibi Jse si chtěla počíst, ale vyskakuje mi stránka je zablokována.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 12:31

Martula Opatrně, Marti, mně se líbil Orlov EdP a to jsem nezkoušela extrait!

Ale kdybys náhodou kupovala, tak prosím dopředu o část nějakého extraitového vzorečku, pošlou-li ti. Děkuji předem a přeji příjemný Štdrý den bez stresu

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 13:10

Renusatko koukám na to jako blázen, nechápu. Už jsem jim psala. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 08:05

Tomo her Annayake

...chladivý flakon zevnitř prohřívaný láskou...

Tomo her

má z z nejdražšího japonského bělostného porcelánu

vražednou hladkost, jak saténové ženské paže...

oslňující světlo, lesk a jas, jak ranní slunce do rozespalých očí...

nesmírnou hloubku, jak nejvetší hlubiny oceánů...

nepřekonatelnou tvrdost, jako nejvyšší ryzost drahého diamantu 

a současně 

blyštíci se křehkost jeho jednotlivých fazet...

A pak 

uklidnující lahodnost silného černého čaje s mlékem, v némz se koupou tmavá zrníčka vanilky,

a

luxus  a něhu z ohromných kytic bílých růží flirtujících s křehce rozpustilými kvítky jasmínu,

a

měkoučkou hebkost nasládlé mandlovokosatcové pěny,

tahle vůně hladí...

...ve vašem chřípí to pohlazení klouže

jak vyšlehaný, hustý ale étericky nadýchaný smetanový krém,

jak mámina utěšující slova po vaší duši...

jak mužova dlaň po vlasech své ženy...

jak slunce po jemu nastavené tváři...

...šťastný úsměv v očích...

Neumím Tomo her úplně rozpitvat na jednotlivé ingredience a sledovat vývoj, jak pracuje, jak se mění.

Prostě

je 

nádherná...

...můj muž/ježíšek mi podával   do tyrkysového papíru ozdobně zabalený dárek se slovy:"...nechtěl jsem nic obyčejného, hledal jsem něco zvláštního, krásného... ...měl jsem na každé ruce jednu..., a tohle se mi napřed nelíbilo. Ale pak.! Musel jsem se po pár minutách vrátit... Uplně nahoře, nad všemi ostatními, byl štíhlý bělostný flakon a v něm tahle vůně, taková vznešená... Ano, to je ono... To jsi Ty"

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 08:24

Miru , to je nádhera !

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 08:28

Fleur Děkuji.!..

...jo, je...

(on totiž můj chlap, že MNĚ kupovat parfem nikdy nebude. Neví, co, že se mi to nebude libit,  nebavi ho to vybirat a všude plno lidí. A ke všemu v zemi, kde neumí řeč... Ale pak prý si řekl, že mi nejakou vůni prostě koupit musí.! Když je mám tak ráda...)

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 08:32

Tobě bych se také bála koupit parfém . Ovšem pokud nevybíral podle průniku ingrediencí ve tvých oblíbených parfémech či podle preferovaných značek, ale podle toho, jaká vůně mu tě ztělesňuje, nemohl se splést.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 10:43

Miru Tak to bylo jedno z nejhezčích svátečních probzení moci si přečíst takovou recenzi.

A k Ježíškovi, který umí sám bez návodu vybrat vůni, která mu Tě ztělesňuje a trefit se, musím též gratulovat. Dvojnásobný jackpot

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 11:00

wendulka 

...děkuji!

(...ano, byla jsem z toho úplně hotová...)