Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 20:37

Korsičanka Myslis Maai? Kavkovsky pise o nej uplne ody. Asi tam. Trvalo mi vsak vyse roka kym si som povedala: Ano, tuto chcem. Kde som ju kupovala? To by som sa musela pozriet.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 21:06

Micuska Našl jsem ji na Essenze, to je jedno, kdes ji kupovala. A kdo je Kavkovsky netuším.

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 21:32

Korsičanka Tak to budu muset ještě vyzkoušet tu Maai a uvidím, která z nich nakonec bude na poličce.

Micuska  myslí asi blog Kafkaesque.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 21:39

blackviolet Díky za radu, mrknu:) Ale Dryad na mně teď provedl strašnou neplechu - po půlhodině je z něj ichtyolová páchnoucí mast Nevím, zda jsem ho nesmíchala s něčím jiným Zítra vyzkouším znovu.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 12. prosince 2017 23:02

Korsičanka ja už som bola taká prevoňaná, že som veru Mandalu poriadne necítila. 

Ja som zas vyriešila veľkú záhadu, že prečo sa mi peržan podobá na červenú od Majdy  Akoby nie, keď majú spoločný Nos.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 09:53

Ty jsi tedy dr. Watson, když Wendy je Sherlock

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 10:33
Reakce na Cervanek:

Jinak když se objednává balení, pošlou 2 vzorky, evtl 3, ale je třeba tam zavolat a říct si o ně,

chce-li člověk něco konkrétně.

Jenom dva, eventuelně tři? No to tedy není mnoho při cenách jejich vůní. A ještě tam kvůli tomu volat? To nestačí napsat e-mail jako z Frederica Malleho nebo doplnit do poznámky v objednávce jako všude? No pohrávala jsem si s myšlenkou tu Midnight Special teď objednat, když mají do Vánoc to poštovné zdarma, ale takhle teda si to možná schovám až na návštěvu Paříže, jestli se mi příští rok zadaří nebo to zkusím v Berlíně, kdyby ji tam náhodou měli.

Doba dodání 4-5 dnů, pošlou tracking no z colissimo, ale v Česku už člověk nemá kontakt na kurýra, či od něj nedostane zprávu. (byť Francii vozí často DPD)

​Jo to vím, že colissimo doručuje DPD. Ale ti se mi tady ozvou vždycky. Teda pokud odesítel ve Francii uvede můj telefon. A někdy i mailem. Takže telefon neuvádí? Hm...

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 10:36
Reakce na sisa.b:

Ja som zas vyriešila veľkú záhadu, že prečo sa mi peržan podobá na červenú od Majdy  Akoby nie, keď majú spoločný Nos.

​To tady troubím furt, že už mě s tím Cecile Zarokian štve. Jediná vůně, v které jsem ten mně protivný tón neobjevila, je Aura Sublime. Proto ji mám taky na poličce od ní jako jedinou.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 12:28

Ramon Molvizar – Sol: Dobrá som. „Zazdít“ 700 eurovú vôňu, tak to trhám rekordy.
Ako zloženie sľubné, flakón nádherný, v tekutine plátočky zlata, luxus sám.
Na mojom zápästí – najprv nič, potom trošku silnejšie nič, nakoniec sa rozvinie nádherný jemný pomarančový kvet...(ja viem, že nie je v zložení uvedený, ale moja koža proste nevie čítať). No dobre, s trochou fantázie mu sekunduje trocha jazmínu. A nič viac.

LM Parfums - Vol d'Hirondelle: Jemný vzdušný citrusovo drevitý úvod, ktorý postupne jemne osladí a ohreje trochu okorenená davana. Lastovičky sú krásne a netuctové, bohužiaľ strašne rýchlo odletia, na koži ostáva len jemne neurčitá stopa.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 12:31

wendulka Jaký protivný tón??? Hřebíček, kardamon, nebo elemi? Líbí se mi od ní asi 7 vůní!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 12:38

Korsičanka Ne, problém je spíš v kombinaci ostrý cedr+pačuli.

slniecko Jo, té Sol jsi dala slušně na frak.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 12:40

Aha, tak obě složky já můžu, tím to bude 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 12:52

wendulka včera večer som ešte vyhrabala vzorku Tango a teda musím potvrdiť, že je celkom jasné, kto ju navrhol. Ale povedala by som, že z tých troch sa mi páči najmenej, resp. na mne je skôr pánska. Ale ešte s ňou skúsim prežiť celý deň a uvidím. Dnes som tak vzala Dolce Tuberose a musím uznať, že z nej budem potrebovať viac (a tej Gardénie ešte viac).

No a Fate extrait je už v túžobníku Krajšia a najmä výraznejšia, než EdP.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 13:04
Reakce na sisa.b:

wendulka včera večer som ešte vyhrabala vzorku Tango a teda musím potvrdiť, že je celkom jasné, kto ju navrhol. Ale povedala by som, že z tých troch sa mi páči najmenej, resp. na mne je skôr pánska. Ale ešte s ňou skúsim prežiť celý deň a uvidím. Dnes som tak vzala Dolce Tuberose a musím uznať, že z nej budem potrebovať viac (a tej Gardénie ešte viac).

No a Fate extrait je už v túžobníku Krajšia a najmä výraznejšia, než EdP.

Výraznejšia? Tak to si ju musím dobre rozmyslieť, lebo už EdP používam na rozrazenie davu...

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 13:06

slniecko vážne? Ja ju teda musím na sebe dosť hľadať

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 13:37

sisa.b Píšu SZ.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 13:53

sisa.b vážne. Niežeby mi to vadilo. Ale zas extraity sa (mi) držia viac pri tele, možno to bude u mňa pracovať zas takto.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. prosince 2017 15:06
Reakce na sisa.b:

wendulka včera večer som ešte vyhrabala vzorku Tango a teda musím potvrdiť, že je celkom jasné, kto ju navrhol. Ale povedala by som, že z tých troch sa mi páči najmenej, resp. na mne je skôr pánska. Ale ešte s ňou skúsim prežiť celý deň a uvidím.

Tak mně se vůně Cecile Zarokian v podstatě líbí všechny, ale protože už se znám, tak vím, že při celkovém navonění se z flakonu bych v té vůni celý den nevydržela, aniž bych něco nervózně nerozkousala.

Dnes som tak vzala Dolce Tuberose a musím uznať, že z nej budem potrebovať viac (a tej Gardénie ešte viac).

Já říkala, že je dobrá. Gardénie je ale samozřejmě ještě lepší.

No a Fate extrait je už v túžobníku Krajšia a najmä výraznejšia, než EdP.

​Aha, ty jsi dostala od Mijy její vzorek? Je krásnej, že jo? No jak jsem ti říkala v pondělí, hned jsem v tužebníku vyměnila odstřik za flakon, ale nadávám si, že jsem nebyla schopná se rozhodnout, dokud extrakt měli ve výprodeji, respektive do doby, dokud jsi ho měla ty v tom košíku. To mám za to.

Cervanek
Avatar
13. prosince 2017 17:15

wendulka je to bohuzel tak, jak jsem psala, volala jsem tam prave, abych se optala na ty vzorky k nakupu a pani mi rekla, at ji je nahlasim, ze je to na domluve. Rekla jsem si o tri, nacez mi odvetila, ze mi je vyjimecne posle, ze se posilaji dva.

Mozna, kdybych nevolala, nejake by pribalila.

Byla jsem tez prekvapena, ze na dpd o me nevedeli, ci nemeli ani mobil ani mail. Z Francie objednavam z vice zdroju a tento zpusob za 20€ postovneho neznam.

V premiere avenue uz se nic neplati od 49€ a vse lze sledovat az po ridice z dpd a domluvit se

Nicmene ma touha po seriku byla neutisitelna, vedela jsem, ze manzel je cele dny doma, tak jsem do toho sla, balicek byl v patek po obede zaplaceny, v patek vecer odeslany a prisel bud ve stredu nebo ve ctvrtek.

Je to proste tak, ted bych si to nemohla dovolit, i kdyz se postovne neplati, protoze manzel ma ruzne pochuzky a ja ani ted nejsem v Cesku

A kde se v Berline prodava? Je lepsi si koupit primo v obchode, pokud to jde.

Skoda, ze neni k mani na alzd, bylo by to mnohem jednodussi.

( serik - Sweet Morphine je ovsem nadherna vune)

Cervanek
Avatar
13. prosince 2017 17:17
Reakce na slniecko:

sisa.b vážne. Niežeby mi to vadilo. Ale zas extraity sa (mi) držia viac pri tele, možno to bude u mňa pracovať zas takto.

​mam to take tak s temi extraity z Amouage

Zde  mam radeji edp.