Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 12:23

33lejaby Fakt? No, to je dobře, alespoň nebudeme vonět všichni stejně A co ti na ní konkrétně vadí?

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 12:35

Korsičanka patchouli intense je nadherna, tak 100 let se chystam hodit sem popis, ale to co driv slo, ted uz fakt nejde, draci cim dal min spi a uz mi zmizely i me patecni recenzoidni vecery Nicmene PI si urcite porid!

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 12:51

Luna Píšu SZ:)

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 16:19
Reakce na Dalia:

1904 Madame Butterfly (Histories de Parfums) - čistý parfém

Modrá je nad střechami domů
plyne nad komíny od sazí
proplétá se korunami stromů
až k srdci mému dorazí …

Vůně modravého oparu, který zlehka cloní zlatavý svit slunečních paprsků. Krátce se zajiskři příjemnou svěžestí a sametová hebkost obejme duši ve své náruči.
Vůně kosatce obestřeného aurou tiché důstojnosti. Mazlivě se vine k mému já a hladí mé smysly vyšperkován vůní dřev a vlhké země.
Vůně něhy, jež je v obláčcích bělostného pudru přitahována teplem těla jako neviditelným magnetem. Lehkost bytí proplouvá modravým oparem v důstojném tichu a bere mě s sebou k dálnému letu.

​Jj, řekla bych, že Madame Butterfly je vzhledem ke svému zadání zpracovaná moc hezky. Křehká kosatcovka byl výborný nápad.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 16:22
Reakce na haschm:

​Ted po mě chceš nadlidský výkon, nejsem dobrý popisovač. Začátek je velmi, velmi šťavnatý. Tady dominuje to čerstvé lesní ovoce.Ale inkoust přijde s ovocem ruku v ruce.Postupem ovoce odeznívá a stává se z toho vůně převážně suchá. Taty mi ta suchost evokuje tu uschlou svlečenou kůži hada. Inkoust je dobarven dalšími složkami, jež kromě mírného nádechu kadidla nedokáži specifikovat. Je to vůně specifická, rozhodně pro toho, kdo má již něco načucháno. Jsem zvědav na jaro a léto, jak vyzní. VZhledem k výrazné suchosti se mi nezdá optimální v třeskutých mrazech, kdy vlhkost vzuchu je minimální. 

​Prej že neumíš popisovat. Přesně tak nějak si ze zkoušení pamatuju Mortal Skin taky. Tahle vůně je dost dobrej počin. To máš luxusní úlovek.

Cervanek
Avatar
09. prosince 2017 17:28

Gardénia Roja Parfums (Parfum)

Aaaach to je krásná vůně květin bílých květů, ranní rosy, čistě vypraného prádla na slunci vybělené a vysušené, kolem šustí jen vítr a slyšet štěbetání ptáčků. Bílý květ gardénie dominuje, postupně se za ním dere  májová růže s fialkou a lístečky broskvoně a lehkým závanem pryskyřičných dřev. Chce se mi snít, odejít na chvíli pryč z každodenního shonu a mít aspoň miniaturu v úzkém flakónku s bílou krabičkou... 

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 17:48

Cervanek ...nádherné.!

Jak pro nevěstu...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 17:54

Cervanek Robíš mi chute, keď vidím značku Roja Dove, dostávam voňavý závrat. Lákavý popis, dúfam, že niekedy Gardéniu vyskúšam. 

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 19:08

Cervanek Lákavý popis. Značím si jako "musím vyzkoušet"

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 19:56
Reakce na wendulka:

​Prej že neumíš popisovat. Přesně tak nějak si ze zkoušení pamatuju Mortal Skin taky. Dost dobrej počin. To máš luxusní úlovek.

​Dík 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 09. prosince 2017 23:45

Ex Nihilo: Midnight Special

Voní jako sklenice lahodné marmelády z červeného ovoce s okvětními plátky růží a kapkou grapefruitové šťávy, okořeněná skořicí a špetkou pepře, vedle níž leží pár semišových rukaviček, které v první fázi reprezentuje šafrán, aby ho v základu vystřídal velejemný oud s pačuli. A jelikož se jedná o ryze evropskou a nikoliv tradiční arabku, dá se bezproblémově nosit i v chladném počasí.

(http://tastycraze.com)

(http://2.bp.blogspot.com)

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 07:09

wendulka Vendulko, popsala jsi Midnight Special naprosto výstižně. Barva rukaviček na fotce mě nejdřív překvapila a pak mi došlo, že to je přesně to, co v Midnight Special tuším a pořád neumím zachytit. Z barev se mi u ní totiž vybavovala temně fialová, ale to není ono.. JE červená

Cervanek
Avatar
10. prosince 2017 08:25

wendulka Martula Midnight Special me take chytla za srdce

a. wendulka ji vystihla presne. Jj je nad cim premyslet 

Cervanek
Avatar
10. prosince 2017 08:28

Miru milacka Martula diky  ano, i nevesta by se rozhodne nemusela v Gardenii stydet

budete-li mit moznost, vyzkousejte 

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 09:38

wendulka Myslím, že některým recenzentkám by se mělo zakázat zveřejňovat své rozbory, neb nás, spokojeně nic netušící voňavkářky, vytrhnou z klidu a způsobí nám neklidné noci

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 09:47

wendulka 

Arabka do chladna...sakra, Vendulko, tohle mi nemůžeš dělat!

Co zákaz zveřejňování...rovnou detenci.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 10:27

Martula Díky. No jo, ale ta cena. Vždyť to je ještě horší než Krigler. Ti pěkně děkuju za objev. Ale koukala jsem, že až do Vánoc nabízí poštovné zdarma...

Korsičanka jerry 

Cervanek
Avatar
10. prosince 2017 10:59
Reakce na wendulka:

Martula Díky. No jo, ale ta cena. Vždyť to je ještě horší než Krigler. .

ale lepší než Roja Parfums )lehce mi připomíná Amber Aoud)

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 10. prosince 2017 11:04

Cervanek Aha, tak to já vůbec, takže pro mě tohle moc velká útěcha není.

Cervanek
Avatar
10. prosince 2017 11:12

wendulka škoda, že se MS nedá hodit do miniatur, ale takových vůní je víc.

Mají teď nabídku na 5x Amber Sky - ty jsou po 7,5 ml, to je prý také nádhera.

Zatím jsem nezkoušela, nejsou ve vzorcích.

Jinak když se objednává balení, pošlou 2 vzorky, evtl 3, ale je třeba tam zavolat a říct si o ně,

chce-li člověk něco konkrétně.

Doba dodání 4-5 dnů, pošlou tracking no z colissimo, ale v Česku už člověk nemá kontakt na kurýra, či od něj nedostane zprávu. (byť Francii vozí často DPD)