Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 20:42
Reakce na Dalia:

Myslím, že se ti taky bude, Dali, líbit, už jsem v medvědech zaháčkovaná, snad objednávka ještě chvíli posečká, alespoň do ledna:)

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 22:06

Tak mám na ruce Baccarat Rouge 540. Dívám se co jsem si k ní napsala a taky na recenze a tvoje ji z mého pohledu dost vystihuje . Trefný popis. Ještě bych se přiklonila i k té desinfekci a je vymalováno.  

Vím, že si z Korsičanka  udělám asi doživotního nepřítele, ale prostě ani po několikátém zkoušení ne. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 22:16
Reakce na Renusatko:

a já tak, ale fakt tak chtěla aby se mi líbila! a neže by vůbec nelíbila, jen je fakt divná:-)

ale musim říct, že hodně divný jsou pro mě i Amouage vůně, zkoušela jsem teda jen asi dvě nebo tři ale jsem z toho dost překvapená, čekala jsem něco "wow" a dost zklamání, ty nejsou ani tak divný jako spíš vyloženě nehezký

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 22:22
Reakce na Renusatko:

viktorka_od splavu Proti gustu žádný dišputát, dámy:) Jak by to vypadalo, kdybychom se sešly a kolem nás se vznášel 1 oblak?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 22:25
Reakce na Korsičanka:

Mám pocit, že to se nám může stát spíš vjímečně 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 22:28
Reakce na Korsičanka:

to je fakt:-) a vůbec se mi osvědčilo spíš když nemám velká očekávání. protože si kolikrát podle popisu udělám nějakou představu ("štavnatý pomeranč" a podobně) a pak jsem zklamaná... ale nevadí, zas to vyváží jiné objevy:-) jsem třeba konečně zjistila k čemu jsou dobré ty aldehydy, co mi furt lezly na nervy jakože štiplavé mýdlo - a konečně krásná chladivě mýdlová Liú

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 01:02
Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 07:46
Reakce na Renusatko:

Tak mám na ruce Baccarat Rouge 540. Dívám se co jsem si k ní napsala a taky na recenze a tvoje ji z mého pohledu dost vystihuje . Trefný popis. Ještě bych se přiklonila i k té desinfekci a je vymalováno.  

Vím, že si z Korsičanka  udělám asi doživotního nepřítele, ale prostě ani po několikátém zkoušení ne. 

Ako na prvý, tak aj na piaty pokus na mne Baccatat Rouge= emitná miska z nerezu, plná dezinfekcie  a samozrejme, ako všetky vône, ktoré sú mi protivné, drží ako hrom! No aj tak dobre, aspoň som ušetrila.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 09:54

No ale Liu je fakt superkrásná.  Aldehydy jsou fajn, ne vždy a všude, ale třeba na mně skvěle funguji v mrazech, kdy jsou všichni kolem zlití orientálníma “svařákovkama”

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 09:58
Reakce na Luna:

na svarakovky:-)) nemam ted nejak naladu. budu teda muset ty stipavy mydla jeste zkusit, ale myslim ze stejne lepsi zadna nebude

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 10:04

No, asi nebude, taky jsem hezčí nepoznala. Já jsem teda měla ráda i ty oldschooly typu Knowing, Rive Gauche atd. Ale už jsou hodně pozměněné a není to ono. A moje srdcovka Boucheron pour femme, kde byly aldehydy jemňounce rozmělněné do podoby překrasného kvetinoveho pudru je úplně zničená a chybí mi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 10:06
Reakce na Luna:

tak najit pudr ktery by se mi libil to se mi zatim nepodarilo. nekde ale urcite bude, to jsem si jista:-)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 11:41
Reakce na Ayuri:

Tú výdrž ti závidím! Ja už poobede BR540 priživujem, ale ja som z tých šťastných, ktoré v nej majú skutočne krásny červený pomaranč. Tento týždeň som dorazila travel a budem potrebovať viac

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 11:55
Reakce na sisa.b:

To je práve tá  parfémová zákernosť, na tebe je krásna, tak just nebude držať

Ale možno okolie ju na tebe cíti, mňa vždy prekvapí, keď mi niekto pochváli po niekoľkých hodinách vôňu, ktorú ja už dávno nevnímam. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 11:58
Reakce na Ayuri:

Áno, naposledy mi ju pochválila sestrička v nemocnici, že som ňou krásne prevoňala izbu. Ale MiJa tvrdí, že zdravotná sestra pri BR540 inak ani nemohla Ale mne sa páči aj s tou dezinfekciou.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 12:06
Reakce na sisa.b:

To je fakt, do nemocnice je ako stvorená

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 15:26
Reakce na Ayuri:

Ako na prvý, tak aj na piaty pokus na mne Baccatat Rouge= emitná miska z nerezu, plná dezinfekcie  a samozrejme, ako všetky vône, ktoré sú mi protivné, drží ako hrom! No aj tak dobre, aspoň som ušetrila.

Podobne to mám aj ja, ale ja ako nevyliečiteľná naivka sem tam skúšam ďalej. Čakám na iný výsledok. Niekedy mám pocit, že ma jej dezinfekčná zložka zvláštnym spôsobom priťahuje....Snáď mi nechce niečo naznačiť, nie nie, do nemocnice  nechcem ani náhodou

Ale musím priznať, že dokáže pomotať hlavu, niečo na tej Mary je.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 15:42
Reakce na Ayuri:

To je práve tá  parfémová zákernosť, na tebe je krásna, tak just nebude držať

Ale možno okolie ju na tebe cíti, mňa vždy prekvapí, keď mi niekto pochváli po niekoľkých hodinách vôňu, ktorú ja už dávno nevnímam. 

To je přesné, drží jako klíště...já ji cítím ještě dnes z rukávu i z ruky, ale ranní Tonka dávno nikde 

Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 18:27

Dnes jsem vyzkoušela The Promise. Tušila jsem, že to nebude vůně pro mě, ale je to ještě horší...Smrdí na mně, obtěžuje mě a nejde umýt...

Zato Rosea mundi Proumum Roma je na mně hezká a Une Rose od Malle taky :-).

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 18:53
Reakce na 999:

Potrieť olejom, aj olivovým, hocijakým. Umyť. Ak treba ešte raz zopakovať.