Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 23. června 2017 07:07
Reakce na wendulka:

Takze se Ti Bitter Rose, Broken Spear libi?  /A dekuju, ze jsem se diky Tve recenzi na Bitter Rose, Broken Spear podivala zase z trochu jineho uhlu.../

... a jak jsem si nedavno posteskla, ze me ted tak nejak nic nezajima a nelaka - ja se tak tesim, az se dostanu k Dent de Lait!!! /A vsimla jsem si, ze v tom nejsem sama.../

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. června 2017 09:37
Reakce na euridike:

To si piš, že líbí.

To nejsi. Doufám, že to bude něco ve stylu Secretions Magnifiques a ne nějaká líbivka.

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 23. června 2017 21:04
Reakce na wendulka:

Já doufám, že NIC už není ve stylu Secretions Magnifiques.  A správně by se ta věc měla jmenovat Eau de Elm Street.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. června 2017 21:32
Reakce na Luna:

Nóó, čirou náhodou, jak horory většinou nesnáším, tak zrovna Freddy Kruger je můj oblíbenej zloduch.

Ty bys s nám s euridike taky nic nedopřála.

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 23. června 2017 21:40

Hippie Rose Heeley.

Když si promítnu svůj současný pomyslný tužebník, tak kromě Fugit Amor jsou to samé orientálně laděné růže: Portrait of a Lady, Nin Shar, Rose d´Arabie...no a aby byl náš parfémový Sex and the City kompletní, potřebujeme taky jednu bohémskou, svobodomyslnou nezávislačku, která ty ostatní růže občas vynese do světa psychedelických rytmů, dlouhých vlasů a nekonečných festivalů. Přichází Hippie Rose. Lepší a trefnějsí jméno pro parfém jsem asi ještě nezaznamenala. "Holky, nedá se nic dělat, vyrážíme zpět do minulosti, bude se řádit." Lady se tak trochu znechuceně obléká do batikovaného hábitu, Nin Shar je zvědavá, protože ráda zkouší nové věci a Arabii je to momentálně jedno, protože pracuje na důležitém projektu, ale když ta poblblá hippiesačka jinak nedá, tak si udělá jeden den volna...Na rozlehlé louce se povalují stovky hárošů v barevných hábitech, Lady opatrně šlape na zem, ty sametový lodičky si prosadila, i když...Fuj, to bahno všude...Arabie sleduje i-phone a vztekle ho háže do kaluže, v roce 1969 nemá signál. A Nin Shar se baví. Směje se, ukazuje na dlouho frontu: " Holkyyyy, támhle dostanete takovou srandovní pilulku, no vážně..." A Hippie Rose? Na kamarádky už dávno zapomněla, frontu si vystála a už divoce tančí na Somebody to love. Pak se válí v trávě s fakt hodně dobrým týpkem...Nebo to byla holka? No, není to jedno? Slunce zapadlo, pilulka přestává fungovat: "Holky, kde jste?"

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 23. června 2017 22:02
Reakce na Luna:

Vonu nepoznam, ale Arabie je mi celkom znama. Vobec mi nejde do hlavy, ze nepochopila, ze v roku xy nemoze mat signal a taka intelektualka sa zdala byt

Bavim sa  .

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 23. června 2017 22:18
Reakce na Luna:

To se mi hrozně líbí :-). Já jsem milovnice růží, ty tři znám, ale teď potřebuju tu Hippie Rose :-).

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 23. června 2017 22:21
Reakce na 999:

 No já ji potřebuju taky! Teda všechny 4. Fakt nevím, kde tohle skončí.

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 23. června 2017 22:34
Reakce na Luna:

Tak já jsem poměrně v klidu. Portrait of a Lady pro mě byla zásadní vůně, ale je hrozně profláknutá, Rose d Arabie mám, byla jsem v první chvíli nadšená, ale jde to na mě tak do sladka, že ji už nechci ( jestli jsi z Prahy, dám ti odstřik) a Nin Shar jsem zkoušela v pátek, je to hezké, ale další to převálcovaly... Takže ta Hippie mě zajímá :-)

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 23. června 2017 22:44
Reakce na 999:

Z Prahy bohužel nejsem... Jako zatím si ani jednu neběžím koupit, to okouzlení musí být hodně trvalé. Jen bohužel ta Hippie Rose se mi zdá, nemá nijak extra výdrž. Cítit je dlouho, ale prostorová spíš není...

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 23. června 2017 22:47
Reakce na Luna:

Tak se nějak domluvíme, pošlu ti ji. Dál v SZ.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. června 2017 09:58
Reakce na Luna:

Máš vzácný dar úžasné představivosti - znám ty tři a vnímám k mé smůle podobně možná jen Nin-Shar. Na Heeleyho "hipízačku" jsem opravdu zvědavá - asi v létě ve Vavavoom. Líbí se mi od Heeleyho Cardinal a mám L'Amandière, ale opravdu na mně drží obě kratší dobu:(

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 24. června 2017 10:50
Reakce na 999:

Ja tú Hippie Rose už len kvôli tebe snáď normálne vyskúšam. Doteraz som sa jej vyhýbala, lebo ruže ja síce môžem ale už mám pocit že ešte jedno prevedenie ála "ruža+pačuli" a začnem vrieskať. Pomaly to doháňa aj kombinácia "ruža +oud". Akože nieže by to boli zlé kombinácie, ja len, že čoho je veľa, toho je príliš.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 24. června 2017 11:15
Reakce na Luna:

Krásna recenzia, pobavila som sa 

Micuska Korsičanka dievčatá, ja mám pocit, že sme Hippie Rose skúšali v 1907. A mňa tuším moc neoslovila...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. června 2017 11:56
Reakce na sisa.b:

Hippie Rose jsem zkoušela na papírku a dojem mám zatím takový, že to není vůně pro mě. Působila na mě příliš tvrdě, až pánsky.

A jinak, Sisy, už jsem vyzkoušela Cierge de Lune a zaujala mě. Očekávala jsem tedy něco více sladkého, gurmánského, něco s vanilkou dominující svou silou, ale nic takového zde nevnímám. Cierge je pro mě naopak vůní poměrně lehkou, chladivou, se zvláštním větrovým podtónem, troufám si říct, že je až osvěžující.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 24. června 2017 12:18
Reakce na Luna:

Prosím, jestli půjdeš zas někdy na sraz, vzala bys Rose d'Arabie s sebou?

macko.pu
Avatar
24. června 2017 12:59

XERJOFF More Than Words - ruža s oudom po 1001x

doplnené výraznou sladkosťou, celkovo má parfém silu atómovej bomby:)

(ale zase nič nového pod slnkom to nie je)

CREED Sublime Vanille - Shalimar (bez gumy a kouře, alebo teda len trošičku dymu) po creedovsky, škoda slabej výdrže, na leto úžasná

TOM FORD White Suede - pižmovo, jemne florálna vôňa s akordom ala Tuscan Leather, ale riadne "ochočeným"

vôňa, s ktorou strávi váš spolucestujúci na linke do sydney krásne chvíle, keď si bude pochvalovať, ako "tá,(ten) vedľa" pekne, jemne a nevtierovo voní...

(trochu podoba s DEMETER Pure Soap, v dry downe)

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 24. června 2017 13:08
Reakce na macko.pu:

"XERJOFF More Than Words - ruža s oudom po 1001x" - no nehovorím? Ale ok, zase niečo, čo môžem s pokojným svedomím preskočiť. Apropó, majú aj ružu s pižmom ?

Inak tým Creedom sa už musím dokopať sa im nejako systematickejšie povenovať....a hlavne nájsť zdroj na vzorky. Zatiaľ sa mi od nich páčilo úplne všetko, snáď okrem Love in Black, čo nie je úplne moja šálka kávy.

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 24. června 2017 13:21
Reakce na Sweet Potato:

Asi to bylo spíš na mě, zatím myslím, že v červenci přijdu a tak ji vezmu.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 24. června 2017 13:26
Reakce na 999:

Pardon, uťukla jsem se, bylo to pochopitelně na tebe. Děkuju předem.