Nové vůně mezi nikovkami/exkluzivkami - první zmínky

11. srpna 2014 15:51
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. ledna 2017 23:39

Tak už i značka Viktor & Rolf chystá pro letošní rok svojí vlastní exkluzivní řadu, nazvanou Magic Collection, aby taky nezaostávali.

Půjde celkem o šest vůní: Dancing Roses , Dirty Trick , Lavender Illusion , Liquid Diamonds , Sage Spell a Sparkling Secret . Podle složení vypadají docela různorodě, přičemž mě osobně bude asi nejvíc zajímat Dirty Trick. Jsem zvědavá, zda si tahle kolekce najde cestu třeba i do Douglasu v Palladiu.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 24. února 2017 06:58

Masque Milano

II.II - MANDALA a I.IV - TIMES SQUARE - mají být uvedeny 23. března v Miláně na každoroční výstavě niche vůní Esxence 2017

(zdroj facebook Masque Milano)

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. února 2017 12:46
Reakce na cinkja:

Těším se především na tu druhou z nich - Times Square... když se začtu do doprovodného příběhu:

New york stinks. 
It stinks of cheap harsh tobacco and dense exhaust gas.
The traffic jam seems endless.
And stinks of hot rubber and stale steam.
People are weird. The fashionista lady with the glowing-green stilettos orders a huge pretzel.
And stinks of lurid street-food of any sort. Cinnamon and fries. Mustard and caramel.
The cherry of the whore's bloody-red lipstick melts with the strawberry of her chewing-gum.
The side alleys are just garbage and urine. 
But find your way through the crowd of bachellorettes waiting for the male-strip show, and it will be a flood of tuberose and carnation.

I feel like having a walk tonight.
Go get my crab cakes and a burger. And breathe the city miasmas while reaching the place.
Oh I love this city. How do I love it.

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. února 2017 12:48

I druhá moje oblíbená dvojice - Jul et Mad - chystá novinku, resp. opět rovnou trojici parfémů... 

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. února 2017 12:52

Kdo by vydával jen jednu vůni? Hezky po dvou, po třech, po šesti najednou! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. února 2017 15:15
Reakce na domenica:

Jj, to jsem četla už na začátku měsíce, že Boucheron taky nemůže zůstat pozadu s vlastní exkluzivní kolekcí.

Ale nějak jsem to při vším frmolu zapomněla dát do databáze, až teď.

Nejvíc se samozřejmě těším na Iris de Syracuse, protože kosatcovka a Nathalie Lorson - na Peut-Etre dokázala, že na tohle téma umí. Pak i ta Vanille de Zanzibar rovněž od ní taky nevypadá podle složení vůbec marně. Néroli d'Ispahan mě bude zajímat ve srovnání s tím guerlainovským a pak ještě Oud de Carthage, protože Dominic Ropion.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 24. února 2017 15:28

Kdo to má stíhat všechno vyzkoušet? Také máte pocit, že v minulosti těch novinek ve světě vůní (a úměrně tomu i informací o nich) bylo méně?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 25. února 2017 21:28
Reakce na Fleur:

aaaa nie. Tiež som si myslela, kým som sa nevnorila do vintážiek....a zistila, že toto sú len úbohý srabári, pf, 6 vôní naraz....to ono len pochopiteľne z toho množstva len málo prežilo, len to, čo fakt niečím zaujalo.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 25. února 2017 22:36

Byredo Bibliotheque

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 09. března 2017 10:13

Tak trojice parfémů od Jul et Mad získala konkrétní kontury... a já jsem tedy hodně zvědavá! 

O nové trojici parfémů: http://guerlinade.cz/2017/03/08/novinka-jul-et-mad-les-white-tri-nove-parfemy/

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 09. března 2017 12:28
Reakce na domenica:

Moc se těším na všechny, ale Luca Maffei a jeho loňské novinky mě nadchly. Takže zkoušení parfému Bella Donna si nechám nakonec .

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 09. března 2017 12:31
Reakce na cinkja:

Přesně tak i já. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. března 2017 12:54

Už som myslela, že nenájdem, všetci sú tak zaujatí tajomstvom "šiesteho zmyslu" aka šiestej tapisérie, že vyhrabať ostatné bola fuška.

Toto je čuch:

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. března 2017 16:35

Mě bude kromě trojice od Jul et Mad zajímat i nová Night Call od Ex Nihilo. Má jít totiž o pačuliovku, o nichž jsem zrovna ted naposled psala a podle složení nevypadá vůbec marně.

HLAVA: absolutní mošusové semínko, pražený sezam         

SRDCE: absolutní pačuli, včelí vosk         

ZÁKLAD: pražená tonka, benzoin, styrax

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 01. srpna 2017 22:47

Dent de lait (Mléčný zub) od Serge Lutense mě k vyzkoušení příliš neláká a video k vůni, byť oceňuji některé nápady a detaily, se s tím, co chci od vůně, také míjí:

https://www.youtube.com/watch?v=ydV5L-T59Wk

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 03. srpna 2017 16:34
Pripravuje se nova gurmanska vune Kenzo, moc krasny flakon a spoluprace s F.Kurkdjian https://www.fragrantica.com/perfume/Kenzo/Kenzo-World-Intense-46223.html jsem zvedava na ohlasy
Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. srpna 2017 17:03
Reakce na teena-s:

Teď na to koukám. Sice to úplně tak nepatří do tohoto vlákna, ale každopádně budu zvědavá. Kurkdjianovy práce pro jinou než vlastní značku, to je trošku sázka do loterie - jde spíš o koncept  a budget značky než o Kurkdjianův talent a erudici... ale složení vypadá na první pohled zajímavě...  těším se.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 04. srpna 2017 10:36

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 09:54
Reakce na Miru:

Tak pačuliovka mě zajímá vždycky, jen mě trochu děsí ten kokos ve složení.