Nové vůně mezi nikovkami/exkluzivkami - první zmínky

11. srpna 2014 15:51
Offline Miru
6275 příspěvků moje polička 01. srpna 2015 13:42

Les Parfums de Rosine La Cologne de Rosine 2015

Offline wendulka spravce
13229 příspěvků moje polička 02. srpna 2015 20:59
Reakce na Miru:

No ne že by u Diptyque potřebovali zrovna oudovku, ale věřím že Oud Palao ten velký omyl s Florabellio napraví.

Za to Rosinkám už nevěřím. Dobré měli akorát ty první vůně, jenže posledních pár let chrlí jen samé nevýrazné líbivky a obávám se, že ani tahle kolínská nebude výjimkou.

Offline slniecko spravce
11843 příspěvků moje polička 03. srpna 2015 18:07

Sunshine Man

Offline Tassia
446 příspěvků moje polička 03. srpna 2015 18:58
Reakce na slniecko:

Krásna promo fotka, krásne svetlo, krásny flakón, toto by som chcela na poličku. Srší z neho letná pohoda a optimizmus. To by bola taká nabíjacia vôňa v čase, keď sa nedarí.

Offline slniecko spravce
11843 příspěvků moje polička 04. srpna 2015 22:41

Lieber Moment 214

levanduľa, grapefruit, fialka, ruža

voňa k 100-mu výročiu uvedenia parfému Lieber Gustav 14.

Offline andry
1500 příspěvků moje polička 24. srpna 2015 09:21

...Ombre Mercure Extreme?? to si snad ani nedovedu představit, už Ombre Mercure samotná je docela síla

Offline domenica blogger
6262 příspěvků moje polička 01. zaří 2015 16:55

Na tuhle ambrovou novinku od Parfums NICOLAI (s černým pepřem, mandarinkou, kosatcem, fialkou, styraxem, labdanem, tonkou, santalem, pižmem atd...) se těším obzvlášť. 

Amber Cashmere Intense

(Blog Cafleurebon.com)

Offline Miru
6275 příspěvků moje polička 01. zaří 2015 18:59
Reakce na domenica:

...složení skvostné.!, jak hustý černoantracitový šál se zlatými nitkami...

Offline domenica blogger
6262 příspěvků moje polička 01. zaří 2015 19:03
Reakce na Miru:

A flakón taky. Už dlouho jsem neměla takovou užít si adrenalin při nákupu naslepo. No jasně, září/říjen... sezóna. 

Offline blackviolet
2334 příspěvků moje polička 01. zaří 2015 22:14
Reakce na domenica:

Tak na tuhle se těším taky, krásné složení. A tady se ani u nákupu naslepo nedá udělat chyba. U P. Nicolai ne.

Offline barbucha blogger
15715 příspěvků moje polička 21. října 2015 13:16

Nová řada YSL - Le Vestiaire des Parfums:

Názvy podle  "ikonických" kusů oblečení (až na tu Saharienne, bych řekla). Všecko unisex.

125ml, cena děsná - našla jsem jen v SEK, ale stačilo mi to (2300). Přitom takovej Trench by se mi asi mohl líbit...

Trench: citrusy, kosatec, dřevo

Tuxedo: pačuli a koření

Caftan: kadidlo, benzoin, galbanum a pižmo

Caban: pepř, tonka, růže 

Offline blackviolet
2334 příspěvků moje polička 21. října 2015 17:24
Reakce na barbucha:

Tak to vychází zhruba jako u exkluzivek Chanelu, myslím cena za 1 ml. A kromě ceny si obšlehli i jejich flakonky.

Offline barbucha blogger
15715 příspěvků moje polička 21. října 2015 21:16
Reakce na blackviolet:

Jo, ty flakonky mě taky hned praštily do vočí 

Offline wendulka spravce
13229 příspěvků moje polička 22. října 2015 12:00
Reakce na barbucha:

No tady se to alespon pokusili zamaskovat masivnejsim vickem, ale mela bys videt jednu novou francouzskou znacku, kterou jsem pred casem zadavala do databaze (xazev jsem si bohuzel nepoznamenala), tam nalepili jen svou etiketu a fakt to podle me jen prelili. A dokonce za temi vunemi stoji pomerne znama parfumerka. Se divim, ze to Chanelu nevadi, jinak ale bych si nedelala moc nadeji ani, pokud jde o samotne vune. Jak jsem zkusila tu orientalni kolekci v parizske Sephore, tak zadna slava, takze se obavam, ze exkluzivni bude jen cena.

Offline barbucha blogger
15715 příspěvků moje polička 22. října 2015 12:10
Reakce na wendulka:

Žádná sláva, hm. No, já je vyzkoušet asi ani nepůjdu, protože sedmičku za flašku bych nedala ani v bezvědomí... Ale ty flakony jsou zvláštní - u Chanelu to člověk naprosto chápe, je to prostě jejich styl... ale YSL? Kterej má ty lahvičky každej pes jiná ves?!

Offline wendulka spravce
13229 příspěvků moje polička 22. října 2015 13:17
Reakce na barbucha:

A tak to já bych i klidně vyzkoušela, pokud na ně někde natrefím, jen si fakt po zkušenosti s orientální kolekcí nedělám iluze, protože YSL je ještě horší než Givenchy. Ti mají aspoň tu privátní kolekci pěknou, i když za ty prachy bych si je nekoupila, ale aspoň se mi líbily.

Jo a s tou parfumérkou jsem to spletla. To je zase jiná nová značka Mimesis, která ty flakony evidentně obšlehla od The Different Company. Za vůněmi parfumérsky stojí poměrně známá Karine Dubreuil (vůně L´Occitane a slavná davovka Eclat d´Arpege).

A tamtu značku se mi nakonec podařilo najít taky, jmenuje se Vertus a tam už o prachsprostém zkopírování designu Chanel včetně krabičky nemůže pochybovat vůbec nikdo, když si klikneš na odkaz a index na jejich stránkách http://www.vertusperfume.com/index.html . I když jako složení nevypadá, že by to byly drogérkovky nebo že by opisovali od Chanelu i v tomhle.

Offline barbucha blogger
15715 příspěvků moje polička 22. října 2015 13:46

No jo! Že se nestyděj! Ty Mimesis flakony jsou úplně jasný

Offline Fleur blogger
3099 příspěvků moje polička 23. října 2015 19:03
Reakce na barbucha:

A přitom to není žádný designerský zázrak, určitě by se dalo vymyslet něco lepšího!

Offline Michinka
194 příspěvků moje polička 22. listopadu 2015 12:36
Reakce na mirajo:

Ta by mě teda zajímala!