Nové vůně mezi nikovkami/exkluzivkami - první zmínky

11. srpna 2014 15:51
Cervanek
Avatar
19. dubna 2018 15:07

Mluvime-li o cenach konicku, zda jsou to parfemy drahe ci primerene, je to vzdy relativni podle toho, jak moc koho chytnou za srdce.

At jiz je to Muguet edt za 430 € 75 ci 125 ml podle flakonu

nebo

nejaky Krigler v novych cenach 260 az 650 € a i vyse

nebo

Roja Dove - Diaghilev ci Britannia ci Great Britain za 990,00 az 1650,00 €

nebo F. Malle “JEN” za cca CZK 3 500,00  - si kazdy posoudi podle sveho, jak se na co citi a dle svych moznosti.

Ve srovnani s vasnivci aut a motorek  jsou co do cen milovnici vuni na tom jeste dobre 

Kazdy spas holt neco stoji.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45960 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 16:02

Cervanek no a navíc jsou ty parfémy i skladnější, než auta a motorky se máme!

Cervanek
Avatar
19. dubna 2018 16:37

viktorka_od splavu  a máme výhodu, že potřebujeme  sem tam JEN dolít,

ale už žádné náhradní díly, které jdou i do tísíců Eur 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45960 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 21:28

Cervanek hned jsem si představila vozidlo, kterýmu se do nádrže dolívají ty nejdražší parfémy

Cervanek
Avatar
19. dubna 2018 21:38

viktorka_od splavu dobry  za takovym autem bych jela rada, kdyby

si nacepoval JOY - pry je to stale nejdrazsi parfem 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 23:10
Reakce na domenica:

No a musím říct, že suma sumárum La Collection Privée Caron je dost povedená řada. Koncem ledna jsem zkoušela v Paříži a teď si klidu domova dávám opáčko... není to vůbec špatné... pro ty, kdo mají rádi starosvětské vůně, přímo must try. U některých kousků se mi tají dech... to opravdu není snaha zalíbit se masám.  Vůně, které jsem už znala z dřívejší edice se mi nezdají pokažené,  A znovu si říkám, jaké mám štěstí, že doma tenhle typ vůní nejen že nevadí, ale je v některých případech dokonce i vítán. 

Zatím u mě vede French Cancan - ta je favoritem na koupi v extraitu. Ale i parfémová voda je krásná. 

​Jestli mě něco na té nové kolekci kromě jejich vyřazení z fontán a možnosti si tak doplnit již dříve koupený flakon s touto vůní, tak to je fakt, že k čistým parfémům vůbec nevyrobili vzorky, jen k parfémovým vodám. Z Farnesianou potvrzuji, že se jí vůbec nic nestalo. Při zkoušení v butiku mi čistý parfém přišel trochu víc mimózový, ale přímé srovnání ukázalo, že je fakt netknutá, tak aspoň tohle.

French Cancan mi ale přijde, že je v čistém parfému malinko víc jasmínovější než bývala. Bohužel už nemám vzorek, abych si mohla svou čichovou vzpomínku potvrdit.

Co mě ale opravdu potěšilo, tak to je čistý parfém Violette Precieuse. Vyráběla se vlastně jen jako eau de parfum. Měla jsem možnost vyzkoušet verzi od jerry, kterou Caron vyráběl naposled zhruba před deseti lety a nijak zvlášť se mi nelíbila. Tato verze s ní nemá společného nic. Dle slov personálu prý víc vychází z původní receptury Ernesta Daltroffa. To sice posoudit nemůžu, jestli tomu tak je doopravdy, každopádně tyhle fialky už jsou jiné kafe, to se jim povedlo.

Miru Musc Encens mi dala zkusit paní Lucie minulý týden a ta je moc pěkná.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 05:19

wendulka 

Jo, to věřím!.

A jak na Tobě držela a co intenzita.?..

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 10:03

Miru No tak jako Farnesiana ne, ale pořád slušně. Jenže znáš to, tohle je velmi individuální.

My jsme se zrovna v názoru na tu "starou" Violette Precieuse shodly, co?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 10:11

wendulka A je hodně fialková?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 10:23

Korsičanka Tak když má fialky v názvu, co myslíš? Pro tebe asi nebude. Typově jsou to fialky jako ve Stilettos a tu jsi říkala, že nemůžeš. Mně se nelíbí akorát ty bonbónové jako v Insolence a podobných typech vůní.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 10:41

wendulka Nooo, trochu jsem si říkala, že se třeba vrtla jinam - jako třeba u Tauerových růží

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. zaří 2018 15:49

Francesca Bianchi představila na uplynulé Pitti Fragranze ve Florencii novinku The Lover´s Tale. Má jít o odvěký příběh tajného setkání dvou milenců, který má reprenzovat rozdíly mezi rozumem a citem, prudérností a vášní. Milenci jsou plní touhy, ale jejich výchova je drží zpátky. Dominantní složkou má být proto nemravně kožený jasmín.

HLAVA: bergamot, med, mimóza, aldehydy         

SRDCE: egyptský jasmín, bulharská růže, otočník, broskev, kosatcové máslo         

ZÁKLAD: kůže, pižmo, kastoreum, labdanum, santalové dřevo, vetiver, větvičník

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 18. zaří 2018 17:29

wendulka Vy dvě s Francescou mi zavařujete Ještě jsem nestihla nakoupit vůni z tužebníku- The Dark Side, ani nepřičichla k loňské novince Under My Skin - a už je tu další Čert aby vás, holky, spral

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 18. zaří 2018 18:08

wendulka To zní hodně dobře!

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 18. zaří 2018 20:29

wendulka Tak na tu se těším .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 23:40

https://www.parfumanie.cz/database/detail/klubwasser-2018-wienerblut

Tak vznešený divoch už má své jméno. Popravdě jsem teda čekala něco originálnějšího, než že Alexander použije název původní limitky.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 07:32

wendulka no teda!  Uz jsem se tesila na tu reklamu s tygrimi zenami a on tohle!  

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 12:56

wendulka Nudný název jako nudný majitel Ale vůně se mi líbí!

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:28

Korsičanka Tys to vystihla, mne bylo trapne to tak naplno napsat.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 13:44

Luna Protože Vznešený Divoch vůni tak slušel, a on/oni to takhle zazdí  Místo unisexu teď zní název jako čistě pánská záležitost