Nové vůně mezi nikovkami/exkluzivkami - první zmínky

11. srpna 2014 15:51
Offline Tess
Avatar
73 příspěvků moje polička 08. února 2021 11:37

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 09. února 2021 19:44

Belle Mademoiselle L'Ateliero hlava: hruška, citronová tráva, skořice srdce: pralinka, karamel, kosatec základ: vanilka, pačuli, heřmánek Tak to složení mě tedy dost zajímá,máte někdo zkušenost se značkou(výdrž,kvalita,projekce)?

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2021 19:45

Je ještě někdo, komu vzorek Izia La Nuit nedorazil? Tak jsem byla natěšená a nic.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:59

Paris Pokud ti vzorek do pátku nedorazí, pošlu ti ho:)

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2021 20:09

Korsičanka jé, děkuji. Klidně můžeme počkat celý příští týden. Třeba jen posílají na etapy. Mně stačí, když ho budu mít u tebe zatím zamluvený a vím, že když nedorazí, budu mít možnost ho vyzkoušet. Ozvu se ti. Ještě jednou moc děkuji.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 17. února 2021 20:11

Paris Není vůbec zač:)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 17. února 2021 20:16

Paris ani mně zatím nedorazil

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. února 2021 20:35

alibi Tobě ho v pátek zase ráda posunu já.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2021 20:49

alibi když nás je víc, tak je asi šance, že dorazí. Když jsem byla sama, tak jsem myslela, že mně to ztratila pošta. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 17. února 2021 21:04

Renusatko děkuji 

Paris i když asi o nic nepřicházíme :)

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 17. února 2021 21:49

alibi 100% nepřicházíte

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 17. února 2021 22:00

Mne dorazil dnes. Po precteni dojmu odlozen na jindy :D

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2021 18:37

Korsičanka dnes mně vzorek dorazil. Moc ti děkuji za ochotu, ale ten tvůj už tedy nebudu potřebovat.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. února 2021 18:59

Paris Stejně ho věnuju některé z mužových vnuček, nikdo znalý si snad ani "nezaslouží" tím být podarován.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 22. února 2021 09:33

chjo Cherry Blossom 2021 Mil.

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 22. února 2021 12:09

teena-s Nevím, zda si toho vzdychajícího smajlíka interpretuji správně, ale na základě toho, co zde jinak píšeš, snad ano .

Takže máme nakonec štěstí, že nejsme sběratelky specializované na Guerlain, protože jinak bychom tenhle o...ený flakón (abych použila obratu, který v diskusi proslavila Miru ) musely těžce zaplatit z důvodů, které pochopí jen archivář a muzejník. Mně se většina těch luxusních ozdobných flakónů líbí, ovšem tenhle je jak z hračkářství, dětské bižuterie, nebo od nějaké flerové kutilky.

Offline Tess
Avatar
73 příspěvků moje polička 22. února 2021 13:14

1992 Purple Night, Les Bains Guerbois’ new opus

He comes to Les Bains in a limo. The rumors precede him. 

Crowds outside, just as crowded inside. He has dinner, no rush, then goes down to the club, leaving a strong trail of heady perfume. Tuberose, tonka bean, patchouli and woody amber.  

He climbs onstage. For fun and for free. For the pleasure. For the club. For those who happened to be there. 

A concert! Total magic. It is raining sounds, colors, scents. 

How many artists, how many dreamlike moments came to life that year at Les Bains?

 

Families : Floral, Oriental, Tobacco 

Head: Mandarine                             

Heart: Tuberose India, Jasmin Egypt                                                

Base : Tobacco Accord, Suede Accord, Patchouli Indonesia      

 

Meticulous poet, rational esthete, Dominique Ropion unveils the essence of its second creation for Les Bains Guerbois.

“ Should I describe the fragrance 1992 Purple Night with 3 words:  exuberant, delicate and maverick.“

Offline Tess
Avatar
73 příspěvků moje polička 22. února 2021 13:29

Vide Cor Meum (See My Heart), was inspired by an aria composed opera and takes the classic beauty of an Armenian style rose and modernizes it with herbaceous thyme. Sweet vanilla creates an atmosphere of seduction, and resinous incense adds a layer of mystery. Wear this scent as the finishing touch on a tailored date-night outfit. It’s an invitation to get closer.

Top Notes: Bergamot, Thyme

Heart Notes: Rose Absolute, Incense, Cedar

Base Notes: Benzoin Siam, Vanilla, Woody Amber

Offline Tess
Avatar
73 příspěvků moje polička 22. února 2021 13:29

A warm wind carries the scent of rooibos leaves and cedar off the South African mountains. Spicy black pepper and warm cardamom speak to a multidimensional personality, while bright bergamot brings life to the blend. It’s a scent with effortless charisma that feels like being comfortable in your skin.

Top Notes: Bergamot, Cardamom, Black Pepper

Heart Notes: Rooibos Tea Accord, Orris Butter

Base Notes: Cedarwood, Tonka Bean, Immortelle Flower Absolute

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 22. února 2021 15:10
@Fleur vo...nej flakon a ještě plnej mých nejzamilovanějších anabolik,koupala bych se v něm,pila ho a mazlila se s ním jak nejůchylnější úchyl,ještě že je zbytečný brečet po něčem nač nedosáhnu,srdce sběratelovo se ovšem tetelí... :D