Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 12. února 2015 08:43

Vzhledem k tomu, že se téma už dávno odklonilo od původního tématu, tak jsem upravila název vlákna.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 12. února 2015 09:32
Reakce na RoSa:

Omlouvám se za pozdní odpověď. Nakonec tam objednávat nebudu, studovala jsem jejich rozměry a skoro všechno se mi zdá tak nějak... užší přes hrudník.

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 12. února 2015 10:37
Reakce na evik77:

jo: 80cm přes prsa u vel.L je na naše zeměpisný šířky fakt málo

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 12. února 2015 13:25
Reakce na RoSa:

Jo  , ty jejich míry jsou prostě divný. Ale je to škoda, takový šaty jsem tu neviděla. Max. jít ke švadleně a ta mi to zase udělá trochu jinak, než chci, chjo.

Offline ntiti
Avatar
364 příspěvků moje polička 12. února 2015 17:24
Reakce na Lalaith:

Já si teda taky myslím, že to je strašně pracně udělaný patchwork, a patrně je tam barevně ladící prošívání či vyšívání, nabatikovat to ... taky asi bude harakiri. Jiné schůdné řešení vidím v malovaném hedvábí, ale to zase vyjde materiál a barvy (při téhle intenzitě) poměrně draze.

Offline ntiti
Avatar
364 příspěvků moje polička 12. února 2015 17:36

já bych si raději pořídila totok

když tedy duhu...

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 13. února 2015 18:58
Reakce na ntiti:

Taky mám právě pocit, že ať už jedna nebo druhá varianta bude naprosto neskutečně pracná... :( I  s malovaným hedvábím by se to muselo pekelně umět, aby to vypadalo dobře. Že já si vždycky vyberu něco takhle složitého... (Vím, že to není nic tradičního, ale chtěla bych je možná jako svatební. K veganské svatbě pod širým nebem by se hodily...)

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 13. února 2015 19:14
Reakce na Lalaith:

S maľovaným by to šlo pomerne dobre, aj keď by to bolo pracné, ale zvládnuteľné, ale musela by sa maľovať najprv látka a až potom šiť šaty. Ak by si si zohnala niekoho na šitie, tak mám dostatočne veľký rám na maľbu na hodváb, toto by som zvládla. Alebo môžem požičať rám, ak by si mal poň kto prísť (toto posielať fakt nebudem skúšať :-D ). Ale maľovaný nie je tak jemný, hebký, ako batikovaný, zato ale výsledok by bol bezpečnejši po farebnej stránke. Skús si chytiť do rúk v nejakom stánku maľovanú a batikovanú hodvábnu šatku, či by to bolo pre teba ok.

Offline bestf banned
Avatar
1 příspěvků moje polička 14. dubna 2015 04:57
Reakce na RoSa:

Holky, dostala jsem teď pozvánku na celostátní setkání manažerů - bude to spojené i s vyvoláváním na podium, třepáním rukou a opentlováváním těch nejlepších... a tedy nelze vyloučit, že se bude fotit do firemního kecálku

... no a dresscode je Smart Casual.

Dejte mi prosím nějaké tipy, co na sebe... hadrů mám dost (příp. dokoupím), ale nějak mi došla inspirace...

Díky moc!!!

sukně Jen ať holka zazáří, néé! Ať viděj, že na to má!  

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 15. dubna 2015 12:52
Reakce na andry:

45€ mě oproti 3 litrům v Gantu nemůže rozhodit 

Jenže košile z Gantu jsou věčný! Mám jich už asi 8 a jedna lepší než druhá, i po letech vypadají jako nové, nádherné materiály (od bavlny po hedvábí)... ceny vysoké, ale rozdíl je patrný.

Jinak jsem si loni nejlepší košili koupila v Pietro Filipi. Střih sice není úplně perfektní (aby mi to bylo přes prsa akorát, je mi volnější přes boky), ale ten materiál, to je něco úžasnýho! Navíc krytá léga, nádherné rukávy na manžetové knoflíky... jsem z ní úplně nadšená.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 15. dubna 2015 12:53
Reakce na bestf:

sukně Jen ať holka zazáří, néé! Ať viděj, že na to má!  

Tenhle model je spíš na pláž, ne?

Tady je docela dost inspirace.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 16. dubna 2015 09:18
Reakce na Mitzi:

no Pietro za mě pokud jde o košile katastrofa, něco jsem zkoušela letos, vůbec to nesedělo (o číslo větší se rozevírala přes prsa úplně stejně jako o číslo menší) a mají rukávy střižený tak, že se jim ty manžety nenacpou do jejich vlastních sak. u košile za 3k neočekávám, že to bude verze "uprav si doma", i když mi normálně našívání patentků nevadí. a materiál moc pěkně prosvítal a nebyl nijak zázračný, asi jako aktuální košile v H&M. ehm.

a v Gantu jsem tak akorát mezi dvěma velikostmi. bohužel, jinak bych tu košili brala.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 16. dubna 2015 10:15
Reakce na andry:

So strihmi Pietro Fillipi tiež nie som spokojná , mala som kostým, ale nesedel, hlavne rukávy a rovnako cez prsia., aj okolo krku, mali by angažovať nejakého kvalitného strihača. U nich akurát som spokojná so šatkou a ešte nejaké veci pre mužov..., ale Gant, to je iná káva, mám košele a s tými je veľká spokojnosť, kvalita materiálu aj strihovo.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 18. dubna 2015 10:33

Když já u těch košilí Gant nerozdýchám logo na hrudníku. Nezachrání to ani takové, které je šetrně vyšito tón v tónu, prostě mi to vadí.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 18. dubna 2015 10:35
Reakce na Fleur:

to chápu. pro mě je akceptovatelné jen to ve stejné barvě jako zbytek košile, ale to jen pro ten střih, jinak bych byla 100x šťastnější, kdyby tam nebylo.

Offline foxy
Avatar
88 příspěvků moje polička 21. dubna 2015 05:55
Reakce na Fleur:

Gant ma linii, ve ktere jsou kosile i bez loga. 

To logo ja osobne mam rada, dela tu kosili takovou neformalnejsi, coz je presne styl, ktery nosim. Jsou to snad ty nej kosile, kdyz mi jejich pocet klesne pod deset, zacinam byt nervozni. 

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 21. dubna 2015 09:36

Osobne mi logo v malej veľkosti nevadí, bez neho je to viac elegantné a to ma nie vždy baví. Do práce na každý deň mi to vyhovuje, holt, každý máme iné priority, čo je v pohode. Najhoršie na tom je, že Gant košele si obľúbila aj mužská časť rodiny a to už ide viac do peňazí.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 30. dubna 2015 16:12
Reakce na foxy:

a mně prodavačka tvrdila, že bez loga není... super, že má takový přehled.

Offline foxy
Avatar
88 příspěvků moje polička 01. května 2015 10:18
Reakce na andry:

a mně prodavačka tvrdila, že bez loga není... super, že má takový přehled.

Kde to bylo? Mne v Gantu pripadaji prodavacky super, mluvim o Myslbeku a Palladiu. 

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 01. května 2015 11:25
Reakce na foxy:

Olomouc