Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline Contra Check
Avatar
42 příspěvků moje polička 05. června 2018 13:37

slniecko , jej, ja som to blbo popísala, vyfiknúť sa kvôli nemu určite nepotrebujem, my vychádzame tak dobre, že ešte mnoho ľudí ani nevie, že sme sa rozišli. Len je to také zvláštne voči našim aktuálnym partnerom (ktorých snúbenci ani nepoznajú) ísť spolu takto niekam a "zabiť" tým víkend.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 05. června 2018 13:54

Contra Check ja by som mu (ženíchovi) napísala, ako sa veci majú, podľa mňa Vás tam nakoniec pozve všetkých 4 :)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 05. června 2018 14:07

slniecko

já jsem teď pozvaná na svatbu, která se bude odehrávat na Slovensku cca v úrovni Budapeště, stan sebou, jsem přesvědčená, že to bude legrace velká, ale nejspíš do toho hodím vidle, je to strašná dálka...

Offline Contra Check
Avatar
42 příspěvků moje polička 05. června 2018 14:09

slniecko no to by musel môj nový partner mať oblek vo svojej veľkosti :D A že ho bude potrebovať, v lete nás spolu čaká iná svadba. Čim sa dostávam k téme - tipy na príčetné obleky na západnom Slovensku sú vítané(nikdy som toto polourgentne neriešila, preferujem príležitostné nakupovanie a ex má vyslovene náhodne kúpený oblek ešte zo študentských čias, vtedy ho ani veľmi nemal kde využiť, dnes akoby našiel).

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 05. června 2018 17:12

slniecko nie,nejdem,dotyčného nepoznám a svadby moc nemusím.Len to bolo na margo toho,že tu spomínaš nejakú svadbu a nájde sa niekto z miestneho osadenstva,kto ide na tú istú.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 05. června 2018 22:21

Koupila jsem si velmi příjemné "hadráky'", ale jaké k nim boty? Pásek je taky mimo (prostě nemám pásky ...), nemáte někdo nápad, jaký by se k těm satum hodil? Díky.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 05. června 2018 22:28

whiskas Spíš ty tenisky, s nimi to vypadá tak nějak současněji. Se sandálama to na mě působí příliš anticky.

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 05. června 2018 22:29

bram Anticky? Hmm, to mě nenapadlo. Jsou to takové "teplákovky". A díky. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 05. června 2018 22:33

whiskas tyjo, tak to bych neřekla, z té fotky to na mě působí jako len nebo nějaká hrubá bavlna, i ta barva mi připadá taková přírodní, proto asi ta antická asociace :)

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 05. června 2018 22:38

bram Jsou to tyhle. Maj kapsy, což rozhodlo :-D.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 05. června 2018 22:56

whiskas aha :) tak to bych nepoznala :) já bych je nosila bez pásku a s teniskama. Šaty jsou fajn, já mám pro tyhle teplákové slabost, ale zdá se mi, že bys klidně snesla i o velikost menší. 

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 05. června 2018 23:07

bram Menší neměli, tohle bylo poslední S, takže ... Jsou příjemné a bavlna se možná trochu srazí. 

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 06. června 2018 10:24

pecka škoda, mohli by sme si už pomaly vypýtať vlastný stôl:)))

Potrefenáhusa ak je to niekde v oblasti Novohradu (Veľký Krtíš a okolie), tak to teraz riešil známy a najlacnejšie, najrýchlejšie a najjednoduchšie je letecky Praha-Budapešť a potom autobus.

Contra Check môj muž má oblekové zamestnanie a obleky zásadne rieši v Parndorfe, pozerá rôzne, ale nakoniec väčšinou príde s oblekmi Strellson a zvyšok (košele, kravaty) Seidensticker.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 06. června 2018 10:46

slniecko Chl’aba. Do Štúrova prý vlakem, pak přestup na autobus...no, asi vynecham, ale zábavný to bude, tím jsem si jistá.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 06. června 2018 11:27

Potrefenáhusa idem si vygoogliť, kde to je ....Bratislavská kaviareň toto...

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 06. června 2018 11:31

Potrefenáhusa tak už vidím, 66km od Budapešti, to by Vás z toho letiska aj niekto mohol zobrať.

Teda, niežeby som nútila, len že s tým lietadlom málokto ráta, mňa to tiež ako možnsť prekvapilo a potom som si uvedomila, že vlastne ale fakt.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 06. června 2018 12:27

me celkem pobavilo, kdyz se mrknu na cestovatelske vlakno a tu, ze slovensko je strasne daleko, ze se tam vubec neda cestovat

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 06. června 2018 12:29

Potrefenáhusa Neblázni, jeď, slovenská svatba, to bude super! Můžeš si to spojit s nějakou minidovolenou poblíž. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. června 2018 12:30

viktorka_od splavu No je to fakt, na auto daleko, na letadlo blízko (a ku*evsky draho na to jak blízko)

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 06. června 2018 12:50

Mutziputzi no tvl...som chcela protestovať, ale som si to hodila do pelikánu pre istotu aj naopak a Praha-Budapešť-Praha je za dvojnásobok toho, čo Budapešť-Praha-Budapešť!