Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 10. června 2018 21:25

999 Myslis ty balonove COS? Na ty asi nemam odvahu a navic si myslim,ze potrebuji stihlou vysokou postavu.

Offline 999
Avatar
17539 příspěvků moje polička 10. června 2018 21:29

tzaziki Dojdi si je zkusit, jsou fakt slušivé. A v místní komunitě je mají různé typy postav :-). Teď jsou dobré ty modré, co je sem dávala moora. Krásné, a ještě prací.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 10. června 2018 21:41

999 Rada bych,ale jen tak se do kameneho obchodu nedostanu. Male mesto je pech. Ale i tak dekuji za tip.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 11. června 2018 23:28

tzaziki Doporučuji šaty s rukávy, délka šatů pod kolena, trochu tvarované. Ty na fotce nejsou to pravé, můžeš vypadat líp. Teoreticky bys mohla vypadat dobře v pouzdrovkách, košilových šatech, zavinovacích šatech... Ale záleží na střihu a délce šatů, na tom, jak jsi vysoká a jak velký máš rozdíl mezi rozměry prsa / pas / boky. Možná by šly i nějaké široké šaty se zajímavým detailem, ale ty je složitější vybrat, abys v nich nevypadala moc mohutně nebo těhotně.

Pokud si nejsi jistá, co ti sluší, budeš muset vyzkoušet různé střihy. Klidně se v nich vyfoť a pak se tu zase poraď. Vybírej někde, kde není problém s vracením zboží, ať už budeš nakupovat v kamenném obchodě nebo přes internet. Nejdřív to bude těžké, ale až zjistíš, jaký střih a délka šatů se ti na tobě líbí, už ti nákupy nezaberou moc času. 

Když napíšeš, jakou velikost a délku šatů chceš a případně další omezení (barva, materiál..), můžu zkusit najít konkrétní příklady.

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 12. června 2018 05:56

Emi tak to jsme hraly vcera, takove saty prakticky neexistujou :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. června 2018 06:25

baltik Ale existujú ale ako som písala treba sa pozerať po drahších značkách. V dobe výpredajov sa dajú kúpiť saty v rozumnej cene. Ako ja fakt od šiat za 20€ nečakám že budú z kvalitného materiálu, so záševkami a neviem čo. Nebolo to tak ani predtým a pochybujem že tomu tak bude aj teraz. 

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 12. června 2018 06:36

paktofonika saty za 20 eur nechci, at takove klidne ani nesiji, kdyz je to jen kus hardu/pytel/trochu delsi tricko

ale at je vyber satu v cene 40 - 80 eur

treba toto pokladam opravdu za saty a cena je OK, jen uz maji jen S, takze jsem to viktorce a janulikovi nenabizela (Mango Sally2)

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. června 2018 13:03

baltik Jo, je jich málo, to vím. Proto se mi nechce je hledat bez dalších informací, zabere to dost času. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 12. června 2018 13:28

baltik dobry by byly, dala jsem si do sledovani, diky

paktofonika no prave, plateny nebo klidne z nejake privetivejsi umeliny, jednoduchy saty ktery vyperu co tyden v pracce a potrebuju jich na leto tak sedmery.. nemusi byt perfektne vypracovany a/nebo z hedvabi abych to nosila do cistirny.. ona by to velka cast tech satu v obchodech klidne splnovala, pokud by byly o 10-15 cm delsi. jen ten kousek latky navic. a kdyz budou misto 800 stat 1000 bude to zn ideal.. no smolik:-(

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. června 2018 13:41

viktorka_od splavu Mne práve príde že teraz je všade plno midi šiat. S tou dĺžkou šiat som istú dobu bojovala tiež a hlavne Mango ma štvalo pretože mali veľa pekných šiat ale čo mi z toho keď  boli do pol stehien a to niesom vysoká, no ale polepšili sa aj keď stále ešte majú mnoho pekných ale krátkych šiat ale možno je to preto že Španielky majú výškový priemer 159cm.

A ja fakt keby som mohla tak nerobím nič iné len nakupujem šaty. Ale chápem že máš iné požiadavky ako ja.

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 12. června 2018 20:46

Emi Dekuji za rozbor.

Rada bych zkousela,ale male mesto s mizernym vyberem tomu neni nakloneno. Na eshopech nemam stastnou ruku,vetsinu veci jsem musela poslat zpet ci nekam dal. Ale asi mi nic jineho nezbyde.

Pokud byste vedela kam a po cem sahnout, bylo vy to prijemne.

Mam 172cm, velikost 42,44, jsem usedla, nudna,takze neco nenapadneho nic vystredniho. Jsem cela takova velka,myslim,ze nemuzu mit volany a kanyry. Spis jednobarevne,neslusi mi hneda,bezova apod. Chtela bych je na prochazky s kocarkem,pochuzky po meste,proste na bezny zivot.

Libili se mi pruhovane saty viktorka_od splavu 

Mam nahodit aktualni foto pokusu?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 12. června 2018 20:49

tzaziki nahoď foto:-) a ty pruhovaný by mohli mít i na eshopu Mohita, zkus mrknout

nojo, mají http://www.mohito.com/cz/cz/collection/all/saty/ud829-00x/wrap-tied-midi-dress já mám vel. M, tak pro tebe myslím L-ko by bylo fajn

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 12. června 2018 20:56

viktorka_od splavu jojo,to jsou ony,ale ty mas modre pruhy ne?

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 12. června 2018 20:58

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 12. června 2018 20:58

tzaziki kdepak, zelené. ty modré má whiskas ze zary, ale tam já se nedostanu ev. když ano, tak u nás stejně nic co je na webu v prodejně nemají. modré jsem si zkoušela v reserved, ale měli už jen S:-( a na webu jsem je myslím vůbec nenašla

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 12. června 2018 21:00

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 12. června 2018 21:02

viktorka_od splavu Tak jsem blbe koukala,myslela jsem,ze jsou modre. Zelene asi radeji ne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 12. června 2018 21:03

tzaziki ee.. no jestli to nebylo drahý, nechala bych na doma jako letní župan:-) vlastně já takovej dlouhej župan leta sháním:-) jinak se mi líbí, ale ten materiál a barva z toho dělá spíš županovitou věc. zas těžko říct jak to je naživo, dobře vím jak fotky umí klamat.

ty druhé by mě tím vzorem sice osobně nenadchly, ale tobě moc sluší

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 12. června 2018 21:04

tzaziki neboj se toho, já taky nic zelenýho předtím neměla, ale myslím že k tobě by barevně právě šly líp než ke mně

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 12. června 2018 21:20

tzaziki Nemohly bychom si tykat? Zatím tu tykám každému, tak by to pro mne bylo jednodušší.

Na aktuální fotku se ráda podívám a zatím zkusím někde něco vybrat.