Bot není nikdy dost

10. října 2016 16:41
Offline Bugatti
Avatar
29 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:17

špičky, ty špičky mi připadají takový extravagantní. jenže právě dělají z obyčejných bot neobyčejné, jak jsem si ozkoušela:-)

ještě ke všemu jsem tu svou nákupní anabázi absolvovala přesně kvůli takovýmhle perkám, jenže jsem na žádný vhodný nenarazila. a to jsem si jich vyzkoušela... jenže kombinace pěkný jednoduchý vzhled-pohodlnost-výška ke kotníkům-a poslední požadavek, na kterém ztroskotaly ty poslední než jsem to vzdala - žádný zip. protože když už jsem nazula tušim to byly geoxy, co byly pěkný a pohodlný, že bych se i se zipem snad smířila, tak ten zip šel tak ztuha, že jsem si hned představila jak je po týdnu budu reklamovat že se rozbil a budu zas bez bot:-(

S kulatou špičkou by byly "babičkovské". A takové nepotřebuju.  ;-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:45

Já jsem si myslela, že mám s botama momentálně vystaráno, loňská úžasná, nádherná a pohodlná perka Ten points vypadají jako nová. No... Krásná jsou pořád, ale během dneška se mi pokusila sežrat oba malíčky! Mám podezření, že poslední dobou dávají do bot nějaká kurvítka 3.generace - boty vypadají pořád stejně, ale do příští sezóny se mění v masožravé.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:57
Reakce na 0zero7:

Ty poslední jsou dobrý! Odkud?

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 12. října 2016 21:03
Reakce na nellielovett:

Zara, ani nevim jestli jsou kozeny, strasne je chci ale nemaj je ani na strankach uz. Grrrr

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. října 2016 21:09
Reakce na Sweet Potato:

neklesla ti klenba? já zjistila, že jsou mi teď některé boty nebývale úzké, a podezírám svůj aktuální přírůstek na váze (což se tebe dozajista netýká), že se mi prostě "rozplácly" - to samé jsem měla jako těhotná

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 12. října 2016 21:10
Reakce na 0zero7:

boty ze zary jsou španělský doslova. takže už mě nebudou budit ze sna:-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 12. října 2016 21:15

Nestraš! Taky mám o číslo větší nohu než před dětmi. Jsem na tahle sezónní muka zvyklá u lodiček (tam to bývají paty), někdy i páskových sandálů, tak holt mne to nemine ani na podzim. 

Ještě otázka do pléna - vedle jsem četla radu "zastrčit kalhoty do perek" Jak to děláte, že vám tam drží? Mně se různě hrnou, většinou skončím s každou nohou jinak.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 13. října 2016 08:26
Reakce na 0zero7:

tie posledné sú super, ale mne sa strašne páčia aj tie béžové z Aldo. Asi idem pokukať, či sa viem k nim dostať aj v Európe. Hlavne že som sa zapovedala, že žiadne boty minimálne do jari

Online Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 13. října 2016 08:47
Reakce na Sweet Potato:

Chce to dole hodně úzké kalhoty. Dobře to drží, když mám bavlněné ponožky.  Jakmile mám silonky, tak po nich kalhoty jrdou nahoru. Klenbu radši zkontroluj, taky se mi noha rozjela do šířky zborcením klenby :( v začátcích se to dá napravit cvičením. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. října 2016 08:51
Reakce na Sweet Potato:

No mne držia zastrčené len ultra skinny. Ostatné sa mi hrnú. Mne to ale veľmi neprekáža. Boyfriend rifle si vyhŕňam. A rovné strihy nohavíc sa mi k pérkam nepáčia. Páči sa mi ak pérka vidno celé. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. října 2016 21:06

KDYBY byly kožené a KDYBYCH je měla kam nosit, OKAMŽITĚ bych si je koupila.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 14. října 2016 21:06
Reakce na Dadoo:

Krásné.!

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 14. října 2016 21:08
Reakce na Dadoo:

Vystavit do nějaké té bototéky, jako tu někdo má.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. října 2016 21:10
Reakce na Miru:

Že?? A v různých barvách. Taky burgundy je krásná. No.. vlastně všechny.

http://www.floryday.com/Women-S-Pumps-Closed-Toe-Stiletto-Heel-Leatherette-Shoes-m1019806

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 14. října 2016 21:11
Reakce na Dadoo:

...ja jsem zatízená na sedou.

Obleceni, boty, kabelky, interier...

Takze za me tyhle.!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 14. října 2016 21:20
Reakce na Dadoo:

vidím, že nový obchod sa vám dostal pod kožu :-)

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 14. října 2016 21:20
Reakce na Dadoo:

Že?? A v různých barvách. Taky burgundy je krásná. No.. vlastně všechny.

http://www.floryday.com/Women-S-Pumps-Closed-Toe-Stiletto-Heel-Leatherette-Shoes-m1019806

Wowowow!

za mňa červené a sivé, ale ani burgundy nie sú márne.

Ale tie šaty nie, akože fakt.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. října 2016 21:52
Reakce na betsey:

Tam je TOLIK nádherných bot.. vybrala bych si nejmíň desatery. jenže fakt nepotřebuju ani jedny (max. tak dvoje/troje ;-) ) ale obchod neznám a ta kvalita asi bude mizerná.

Obchod projíždím a opravdu bych si tam vybrala lecos.

Ty šaty už přešly ;-) To absolutně nebyl můj styl, to bylo jen momentální zatmění. Již se mi ale rozsvítilo :-)

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 14. října 2016 22:02
Reakce na Dadoo:

ale sú tam úžasné topánky, fakt sa mi páčia pomaly každé druhé. S lacnou obuvou mám zlé skúsenosti, ale neviem, neviem, či to ešte nerisknem a nejaké neobjednám. Aj keď, asi by som mala problém si vôbec jedny - dvoje vybrať.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. října 2016 22:36
Reakce na betsey:

No přesně! Tam je tolik krásných bot! Úplně jiná nabídka, než jsem kde viděla. taky bych vybírala jako divá.

Ale mám zákaz. 

Kdybyste něco koupila, dejte vědět, jaká kvalita. Opravdu mě to dost zajímá :-)