Bot není nikdy dost

10. října 2016 16:41
Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 12. října 2016 11:36

Tyhle se mi taky líbí 

Offline Danee
Avatar
38 příspěvků moje polička 12. října 2016 11:43
Reakce na vanilka:

Ty první byly lepší. Tyhle už vypadají hůře choditelné. Pokud si nejsi na podpatcích jistá, na podzim/zimu to neriskuj a zkus vyšší spíše na jaře/v létě, když nebudeš riskovat uklouznutí a zranění na náledí nebo už jenom blbém zmoklém listí.

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 12. října 2016 11:52
Reakce na vanilka:

Tyhle se mi taky líbí 

tyhle už ne

Offline AuroraBorealis
Avatar
23 příspěvků moje polička 12. října 2016 13:17
Reakce na Danee:

Jakou máte zkušenost s botami Lasocki. Všichni mi říkají, jak jsou super, ale osobně jsem měla dvoje - první se hned rozpadly, druhé držely jako blázen, ale byly to ty nejméně pohodlné boty, jaké jsem kdy měla.

zatiaľ dobré skúsenosti.. mám jedny nízke letné sandále, kožené lakované, telová farba, zakrytá päta, remienok okolo členku, tie sú úžasné vzhľadovo, pohodlím, aj kvalitou, prežili druhé leto, vytiahnem ich určite aj budúci rok. ďalšie kožené sandále, ale vysoké, tiež veľmi pohodlné, ale zabudla som, že ich mám tak som ich mala len párkrát tento rok :D potom mám jedny hladké čierne členkové topánky na vysokom, tie sú tiež super, zvyknú mi byť nepohodlné až po celom dni k večeru, ak fakt veľa chodím. takže zatiaľ sa mi podarilo od nich šťastne vybrať.. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. října 2016 14:12

mně připadá, že boty lasocki lze buď milovat nebo nenávidět :D

já na ně taky nedám dopustit, mám od nich snad všechny boty a se všemi jsem maximálně spokojená, jsou pohodlné, pěkné a mám je i několik let. ovšem mamka si tam na mé doporučení koupila dvoje, jedny se rozpadly a druhé prý jsou mučicí nástroj....tak nevím, no :/

Offline Bugatti
Avatar
29 příspěvků moje polička 12. října 2016 17:22
Reakce na Jiná Realita:

mně připadá, že boty lasocki lze buď milovat nebo nenávidět :D

já na ně taky nedám dopustit, mám od nich snad všechny boty a se všemi jsem maximálně spokojená, jsou pohodlné, pěkné a mám je i několik let. ovšem mamka si tam na mé doporučení koupila dvoje, jedny se rozpadly a druhé prý jsou mučicí nástroj....tak nevím, no :/

To bude nejspíš tím, že s přibývajícím věkem máme větší nároky na pohodlí. Lasocki jsem měla lodičky s otevřenou patou a příliš pohodlné nebyly, navíc po dvou sezónách "zeškaredly", kůže byla jakoby pomačkaná a olezlá. A to jsem je nijak intenzivně nenosila. Přijde mi lepší dát víc peněz za osvědčenou značku bot a mít jich míň, nebo ušetřit na něčem jiném. Nepřestanou mne udivovat mladé ženy v  na první pohled laciných slupičkových balerínách nebo umělohmotných jehlách s LV kabelkou (tedy jestli je ta kabelka pravá... až na očividné případy to nepoznám).

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:07
Reakce na Danee:

U mě jak který typ boty.

Perka a boty na nižším podpatku (8cm) jsou v pohodě, kvalitní a pohodlné.

Ale měla jsem kotníkové boty na asi 10-11cm silnějším podpadku a u těch jsem 3x ten podpatek urvala. Jednou po týdnu, pak asi po měsící a pak skoro po roce. Pokaždé ale reklamace v pohodě. Takovou botu bych tam už znnova nekoupila.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:17

Vanilka, ty Vagabondy jsou dobry!

Koukam na ty stranky a nestacim se divit, prej Sneakersy haha. 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:26

Me se libi tyhle, propasla jsem 25% slevu, tak pockam, az ji zase nahodi. Uvidime co na noze, jak budou pohodlny.

Na CZ strankach jsem je nenasla, maji jen tohle a to se mi nezda tak hezky. Ty prvni bych chtela i k celocernymu outfitu - saty, punchochace treba. 

Jeste by se mi libily nejaky snerovaci traktorky jak ma Viktorka, ale nepotkala jsem jeste. Tady Lasocki nemaj :( kouknu na asos mozna. Libi se mi jedny bezovy, tyhle, jen tak pro srandu na sezonu, jsou kozeny, ale kvalita to extra nebude, uz jsem je sem davala cerny. Tyhle mi prijdou zabavnejsi a za ty prachy... asi je pujdu vyzkouset. Myslim, ze k uzkejm dzinam dobry.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:38
Reakce na 0zero7:

Vanilka, ty Vagabondy jsou dobry!

Koukam na ty stranky a nestacim se divit, prej Sneakersy haha. 

Co jsou sneakersy? ? Já tyhle výrazy neznám, Perka, sneakersy, chelsea ...... musím zagůglit.

Vagabondy se mi zalíbily na první pohled, i když mi teda přijdou dost drahý 

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:46

hrubsi podrazka zvedne, ale co spolehlive zarazi do zeme je takovy ten polovysoky typ bot, ktere konci zrovna v miste kde se lytko rozsiruje. takze bud ke kotniku nebo az ke kolenu, ty mezi jsou zlo. a ze jich jsou plny obchody:-/

heh, tak tomu kamaradka rikavala: Model Nasťa. nevim na koho do delaji.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:50
Reakce na vanilka:

Myslim, ze tenisky, ale patvar je to hroznej! To ani neni slovo, to si tam nejakej chytrak vymyslel. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:52
Reakce na continuity:

imho je to součást té osmdesátkové módy co se teď vrací, já to těžko nesu teda, tehdá jsem je samozřejmě nosila, protože jiný nebyly:-) ovšem tohle... to je ztělesněný peklo:-O

(chybí tu ten blicí!:-)

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:52
Reakce na Bugatti:

jj, ja mela jedny a chodit s nich dalo, protoze mely jenom maly podpatek. predstava lodicek me desi Deichman to je jak z hororu. 

radsi mene bot a lepsi. kolegyne chodi v tak strasnych botach, ma zborcenou klenbu (je ji 26!) me ty nohy boli i za ni.

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:53

jinak kozacny za relativne rozumnou cenu pro siroke lytko, lze poridit v Are a na rozdil od normalnich bot jsou i celkem smrncovni. 

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 12. října 2016 19:56

no fuj, tak to je skutecne botove peklo. nozky jako klady to vytvori spolehlive ze vseho.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:02

Libi se mi i tyhle, a to dost, ale uz je nikde nemaj. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:07
Reakce na 0zero7:

ještěže nemají. jinak bych byla ve velkým pokušení pořídit si další ujetiny a pak byste se mě s radama poradama už nezbavily;-)

Offline Bugatti
Avatar
29 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:12

ještěže nemají. jinak bych byla ve velkým pokušení pořídit si další ujetiny a pak byste se mě s radama poradama už nezbavily;-)

Co je na těch botách ujetého? Mně se moc líbí. Nepotřebuju další kotníčkové boty! Nepotřebuju další kotníčkové boty! Nepotřebuju další kotníčkové boty!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 12. října 2016 20:14
Reakce na Bugatti:

špičky, ty špičky mi připadají takový extravagantní. jenže právě dělají z obyčejných bot neobyčejné, jak jsem si ozkoušela:-)

ještě ke všemu jsem tu svou nákupní anabázi absolvovala přesně kvůli takovýmhle perkám, jenže jsem na žádný vhodný nenarazila. a to jsem si jich vyzkoušela... jenže kombinace pěkný jednoduchý vzhled-pohodlnost-výška ke kotníkům-a poslední požadavek, na kterém ztroskotaly ty poslední než jsem to vzdala - žádný zip. protože když už jsem nazula tušim to byly geoxy, co byly pěkný a pohodlný, že bych se i se zipem snad smířila, tak ten zip šel tak ztuha, že jsem si hned představila jak je po týdnu budu reklamovat že se rozbil a budu zas bez bot:-(