Francesca Bianchi

01. ledna 2019 16:52
Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 23. února 2019 10:10

Korsičanka Též zůstanu u vzorku. Jen mi přišlo nezdvořilé ji ignorovat 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. února 2019 10:50

Beverly Velký souhlas

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 23. února 2019 13:50

Korsičanka Poznáme sa nejaký ten piatok, takže verím, že múdro píšeš. Ja som skôr typ staromódnej romantičky, a teda že ja som romantička fakt veľká. Dosiahnuť v mojom živote level pokročilej romantičky by bolo asi už príliš. Alebo mi pokročilosť romantiky Beverly vysvetlí, aby som pochopila. Hlavne to však znamená, že si musím k vôni aspoň pričuchnúť a posúdiť, sakra, začína ma zaujímať.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. února 2019 13:56

milacka No, vyzkoušej, já vzorek nemám. Mně tam něco vadilo. A pokročilou romantičku vnímám jako moderní romantičku, snad nám to Beverly vysvětlí

Koukám, že máš na sobě dnes to, co já, zlato Srovnávalas minulý odstřik s novým?

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 23. února 2019 15:20

milacka Korsičanka  Pokročilá znamená/lo, že já ji sice nedokážu docenit, ale věřím, že nějaký protřelý lovec smyslných zážitků ano.

Vzorek máš u mě, Dari.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. února 2019 15:30

Beverly Tak jsem mrkla, že pokročilý lovec smyslných zážitků je tu jen Friga . Třeba nám poví, co ji na vůni bere. Třeba pak taky přehodnotím svůj postoj Nechci rozhodně vůni zatracovat tak jako Francesčin poslední výplod.

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 23. února 2019 15:42

Beverly Korsičanka pokrocily lovec smyslnych zazitku, jo?  Ja vuni skutecne vnimam smyslne a eroticky. Je v ni teplo a jakoby vune vzruseneho tela. Mezi lidi ji nenosim, mam ji na doma, kdyz se chci naladit na erotickou vlnu. Pripadam si s ni smyslneji. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. února 2019 15:46

Friga  No prosím, jak to Beverly mistrně vystihla Mezi lidi  - při tvé kráse - by byla nebezpečná Dík, že ses z té dálky ozvala

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 23. února 2019 16:20

Korsičanka Diky za mila slova  Vuni mam jen pro sebe a pro manzela :) i kdyz ho vune neberou, myslim, ze ji vnima skrze me chovani. 

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 23. února 2019 18:52

Friga Korsičanka No paráda, mám radost, manželovi tedy gratuluju  . Já mám na tohle birkinu a vlastně i Dark Side a Under my Skin. Francesca musí být taky pěkné číslo 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 23. února 2019 20:50

Beverly Ďakujem ti, vyskúšať erotické dusno vo vôni ma ako zvedavého škorpióna láka. Friga niečo na tej vôni musí byť, ak to takto, ako píšeš, u vás funguje.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 23. února 2019 20:51

Korsičanka Neporovnávala som, mala by som? Pár kvapiek v starom odstreku ešte mám. Čo hovorí tvoj citlivý noštek?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. února 2019 20:54

milacka No, trochu větrovější se mi zdála, ale pak už splynuly spolu, tak zkus, prosím:)

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 24. února 2019 08:08

Beverly milacka ta vune nema sex v nazvu pro nic za nic , aspon podle meho nosu. Francesca asi cislo bude, jeji vune vnimam smyslne (Lover’s Tale jsem jeste nezkousela), ale v Sex and the Sea je jeste navic ten sex, je to v pozitivnim smyslu sprosta vune :)

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 24. února 2019 11:26

slniecko  tvoje recenze mě neskutečně pobavily ; já jsem všechny nezkoušela (jenom jsem od janejane čichla k rozprašovači od jedné z nich a to mi stačilo) a vlastně ani nevím, jestli je zkoušet chci, protože tvoje popisy jsou tak sugestivně a vtipně napsané, že už bych ty vůně ani nemohla vnímat jinak.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. února 2019 12:25

Fleur ďakujem !

Francesca asi neďakuje...

Apropó, napísala mi minulý týždeň email, že zabudla, že k tým vzorkám mám vlastne 15€ zľavu na akýkoľvek parfém (ovšem kód neposlala, takže to bude asi cez mejlovú komunikáciu takto)....takže ak by niekto chcel, je k dispozícii...ja ju asi nevyužijem .

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. února 2019 13:52

slniecko Škoda, nakoupila jsem před 14 dny Under My Skin ve Švédsku i s poštou:( Ale tu FB připočte asi stejně. Ovšem 85 Euro za její vůni je parádní cena

Myslím, že vůně FB jsou velmi zajímavým niche počinem

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 01. března 2019 15:20

Korsičanka zaujímavým určite ;)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. března 2019 19:11
Reakce na slniecko:

Ľudia, kde tam máte to erotično?

Resp. prečo to práve na mne robí toto???

The Dark Side: Tak teda jo. Bábi Zlopočasná sa rozhodla uvariť lektvar - tentokrát sladký. Teda niežeby JEJ záležalo na tom, či pacientovi chutí, alebo nie, ale nenechá sa predsa predbehnúť nejakými pokútnymi trhovskými ježibabami predávajúcimi sirupy vo veselých farbách a páčivých chutiach a arómach, keď sú tie jej SAMOZREJME omnoho účinnejšie. Mno. Vývar z dubovej kôry, dobre uležalé lístie, byliny, hadie nohy a oko z netopiera, všetko zaliate uhorkovým nálevom už nejaká tá naberačka medu veľmi nezachráni, tak to skúsi vylepšiť korením a ešte zahustiť živicami. Prítomná stařenka Oggová po očku sleduje a občas sa snaží nenápadne (hlavne nenápadne!!!) zachraňovať situáciu tu troškou vanilky, tam kandovanou fialkou, ale márne.

Teď teprve čtu tvoje zážitky s Francescou. Boží!!!

Under My Skin: Zrejme sa myslí podkožná injekcia, preto tá dezinfekcia na úvod. Pravdepodobne tetanovka, ešte cítim vôňu čerstvo rozodratej koženej bundy na vlhkej vozovke a všetkej tej rozmliaždenej zelene popri ceste, do ktorej som vletela. Momentálne ma bolí hlava, v nose sa mi prelínajú od nárazu do hlavy rôzne podivné nasládle vône. Ale raz to bude dobrá historka.

Tys to teda pěkně schytala.

The Lover's Tale: Výslovne spomienková: Petrolejka!!! To vzrúšo!!! Doteraz som to videla len v telke v rozprávkach a teraz to naši odniekiaľ dovliekli v moderne-umeleckej sklenenej verzii a snažia sa to zapáliť.  Ďalšia reminiscencia...vezieme sa v úplne novej škodovke, v celom interiéri smrdí benzín a poťahy a mne sa to zároveň páči a zároveň je mi z toho trochu nevoľno a neviem, ktorý pocit prevažuje. No a tretia – idem prvýkrát tankovať svoje vlastné auto, obryndám sa benzínom a nakoniec to vzdávam a idem dovnútra poprosiť o pomoc, dúfajúc že moje v tom momente dosť pošramotené svedomie zdvihne aspoň tá chyprovka, ktorou som statočne obliata.

​To se krásně čte!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. března 2019 19:13
Reakce na slniecko:

A keby ste ešte počuli tie komenty rodiny...

- muž: nezačala horieť tá pokazená pračka?

- dcéra: nie, skôr sa mi zdá, že tu niečo hnije...

- dorazil syn: niečo tu divne smrdí....

- ja: to budem asi ja...

(všetci sa ku mne zhromaždia a oňuchávajú)

- áno, to si ty....a potom zvyšok večera kecy ako"veď vieš, že my máme radosť z každého tvojho hobby, ale..." a "my to vydržíme, neboj, kľudne skúšaj aj nabudúce"....a prípadné nedôverčivé znovuoňuchanie "ale toto je FAKT divné"....

​Jako bych slyšela mojí mamku. Tož vítej do klubu.