Francesca Bianchi

01. ledna 2019 16:52
Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 16:24

Ok, tak vzorky sú na ceste, ale JE TO VAŠA VINA !!!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 16:56
Reakce na slniecko:

Ok, tak vzorky sú na ceste, ale JE TO VAŠA VINA !!!

​:D

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 17:40

slniecko Alespoň nám potvrdíš pravdu:) A napíšeš prosím třetí recenzi na Under my Skin, neboť ji mám v hledáčku

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 17:42

Korsičanka no, pravdu...napíšem, čo s tým spravila moja pokožka. A jasné, až prídu, tak ich už testnem všetky predsa

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 17:44

slniecko  A NUTNĚ potřebuju na novém webu smajlíka - pusinku!!!

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 19:52

Sex and the Sea

Kokosové mléko ve skořápce, plátek ananasu poprášený špetkou perníkového koření, sametová růže ve vlasech, kokosový pudr vedle lehátka, na němž se vyhřívají dvě zpocená těla, a vanilkový krém na dezertu. Čím více se vůně rozvíjela, tím méně se mi líbila. Výdrž přesáhla 6 hodin.

The Lover's Tale

Parfém ve stylu No. 03 Lonestar Memories. Velká porce březového dehtu, v úvodu osvěžená květinami a oslazená medem, se mění na starou kůži umazanou od motorového oleje, která ustupuje pudrovému labdanu doplněnému benzínovým podtónem. Benzín je naštěstí během několika hodin z pudrového labdana vytlačen krásným živočišně hřejivým kastoreem. Nadto se tu mihne ještě kožený vetiver. Výdrž přesahuje 8 hodin.

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 20:07
Reakce na Martula:

​Já si objednám vzorek The Lover's Tale pro jistotu přímo od Francesky, začínám si opravdu myslet, že mi do vialky z ALZD naplnili něco jiného..

​Jsem napjatý, jak to dopadne. Začínám se bát, že zůstanu se vzorkem parfému, který mi voní, ale nebudu vědět, jak se to jmenuje.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 03. ledna 2019 18:48

ModestMourek Začínám se bát, že zůstanu se vzorkem parfému, který mi voní, ale nebudu vědět, jak se to jmenuje.

 Tak to jsme dva - s tím rozdílem, že já mám z Itálie celý odstřik:)))

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 08:13
Reakce na Martula:

​Já si objednám vzorek The Lover's Tale pro jistotu přímo od Francesky, začínám si opravdu myslet, že mi do vialky z ALZD naplnili něco jiného..

​Já jsem měla vzorek přímo od Francesky a na mně tedy také naprostá katastrofa - a to už mám v životě odzkoušeno ledacos.... i můj jinak parfémově vstřícný manžel podotknul, že to už je opravdu moc a jestli bych podobné kousky nemohla zkoušet až nebude doma. Se mnou tato vůně rozhodně nespolupracuje....

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 10:28
Reakce na Lu:

​Já jsem měla vzorek přímo od Francesky a na mně tedy také naprostá katastrofa - a to už mám v životě odzkoušeno ledacos.... i můj jinak parfémově vstřícný manžel podotknul, že to už je opravdu moc a jestli bych podobné kousky nemohla zkoušet až nebude doma. Se mnou tato vůně rozhodně nespolupracuje....

​No já si pořád říkám, jestli je možné, aby se na mně ta vůně tak otřesně rozložila, když např. Salome, kterou @blackviolet označila jako hodně živočišnou, se mi rozkládá úplně nádherně. A stejně tak The Dark Side nebo Under My Skin Francesca Bianchi jsou na mně krásné, ženské a líbivé. Nerozumím tomu

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 04. ledna 2019 11:16

Lu Martula Že bychom měly stejné složení kůže?

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 14:56

Hehe, tak hlásim, že benzín tam bezpečne je, len neviem v ktorej. Oni nejako presiakli  a z pošty som si niesla zásielku s tak benzínovým odórom, že sa divím, že to z bezpečnostných dôvodov nezlividovali .

No, ale zatiaľ sa nedajú skúšať, lebo hoci unikla len troška, tak ktorúkoľvek vzorku vezmem do ruk, tak okamžite smrdím benzínom. Tak som ich dnes poumývala a dala sušiť, neskôr sa k nim skúsim opatrne priblížiť:)))

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 19:25

slniecko Jéé.

Tak ať se separace podaří

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 19:40

slniecko A mělas tam jen vzorky od Francesca Bianchi, nebo i od někoho jiného???

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 19:53

Korsičanka len tie, brala som ten set z jej stránky.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 20:01

slniecko Hmm, tak v jiném jejím parfému benzín cítit není ani trochu

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 20:09

Korsičanka alebo prinajmenšom nebol pri balení

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 20:42

slniecko IMHO ses právě seznámila s The Lover's Tale.

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 21:11

ModestMourek tak uvidíme, či náš vzťah bude rovnako dramatický, ako zoznámenie

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 19:32

Ľudia, kde tam máte to erotično?

Resp. prečo to práve na mne robí toto???

The Dark Side: Tak teda jo. Bábi Zlopočasná sa rozhodla uvariť lektvar - tentokrát sladký. Teda niežeby JEJ záležalo na tom, či pacientovi chutí, alebo nie, ale nenechá sa predsa predbehnúť nejakými pokútnymi trhovskými ježibabami predávajúcimi sirupy vo veselých farbách a páčivých chutiach a arómach, keď sú tie jej SAMOZREJME omnoho účinnejšie. Mno. Vývar z dubovej kôry, dobre uležalé lístie, byliny, hadie nohy a oko z netopiera, všetko zaliate uhorkovým nálevom už nejaká tá naberačka medu veľmi nezachráni, tak to skúsi vylepšiť korením a ešte zahustiť živicami. Prítomná stařenka Oggová po očku sleduje a občas sa snaží nenápadne (hlavne nenápadne!!!) zachraňovať situáciu tu troškou vanilky, tam kandovanou fialkou, ale márne.

Under My Skin: Zrejme sa myslí podkožná injekcia, preto tá dezinfekcia na úvod. Pravdepodobne tetanovka, ešte cítim vôňu čerstvo rozodratej koženej bundy na vlhkej vozovke a všetkej tej rozmliaždenej zelene popri ceste, do ktorej som vletela. Momentálne ma bolí hlava, v nose sa mi prelínajú od nárazu do hlavy rôzne podivné nasládle vône. Ale raz to bude dobrá historka.

Sex and The Sea: Vôňa neurčitého ovocného dropsu postupne prechádzajúca do takých tých bielo-prúžkovaných tvrdých cukríkov. O chvíľu sa vymenia za zrelé mango (ak má byť toto ananás, tak jedine ak dobre osladený a doaromatizovaný ananásový kompót). Prímorská promenáda s obchodíkmi s pascičkami pre deti....občas zavanie trošku presušeného svetlého dreva, občas šľahačkový pohár. Tak si sadnem na niektorú z tých terások pod slnečník a dám si nejaký taký ten ovocno-lepidlový koktejl, ktorý má farebné vrstvy a milión pišišvoriniek na pohári. Sama. Toto je lepšie ako sex. (Tá pohoda, nie tá vôňa.)

Angel's Dust: Nalejem si mandľový likér, viac chľastu ako mandlí, vo váze už dobre nahnilé kvetenstvo, kto by to riešil, naokolo prach. Nazvime ho anjelský, nebude ho treba utierať. Postupne prejde do vône školskej kriedy. Bielej.

The Lover's Tale: Výslovne spomienková: Petrolejka!!! To vzrúšo!!! Doteraz som to videla len v telke v rozprávkach a teraz to naši odniekiaľ dovliekli v moderne-umeleckej sklenenej verzii a snažia sa to zapáliť.  Ďalšia reminiscencia...vezieme sa v úplne novej škodovke, v celom interiéri smrdí benzín a poťahy a mne sa to zároveň páči a zároveň je mi z toho trochu nevoľno a neviem, ktorý pocit prevažuje. No a tretia – idem prvýkrát tankovať svoje vlastné auto, obryndám sa benzínom a nakoniec to vzdávam a idem dovnútra poprosiť o pomoc, dúfajúc že moje v tom momente dosť pošramotené svedomie zdvihne aspoň tá chyprovka, ktorou som statočne obliata.