Francesca Bianchi

01. ledna 2019 16:52
Offline ModestMourek blogger
Avatar
1061 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 19:44

slniecko Tak vidím, že ten benzín není způsoben zdrojem vzorku. To jsi mě uklidnila.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:00

slniecko a takto to vypadá, když nejsou parfémová   očekávání kreativní dámy se smyslem pro humot naplněna 

Online Martula
Avatar
1745 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:24

slniecko Luci, moc mě těší, že tvé benzínové očekávání se u The Lover's Tale naplnilo 

A já jen dodávám, že i při opětovném zkoušení (tentokrát vzorek pro jistotu přímo od Francescy) musím potvrdit svou recenzi, kterou jsem před časem k vůni napsala. Dám ji i sem:

Kombinace dehtu a benzínu s extrémní siláží i projekcí. Vůně pro vášnivé motoristy - kutily, kteří ve své propocené pracovní kombinéze se skvrnami od oleje i spí. Už dlouho jsem ze sebe nic tak divoce nedrhla..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:33
Reakce na slniecko:

Angel's Dust: Nalejem si mandľový likér, viac chľastu ako mandlí, vo váze už dobre nahnilé kvetenstvo, kto by to riešil, naokolo prach. Nazvime ho anjelský, nebude ho treba utierať.

slniecko všechny geniální samozřejmě, ale tohle mě rozesmálo

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 20:37

slniecko Tak jsi mě pobavila a sebe asi taky.  Nakonec jsem našla odvahu a The Lover´s Tale vyzkoušela na kůži (u rozprašovače bylo cítit nehezkou živočišnost). Vůně se ze zápěstí otiskla do svetru a bundy, čehož si druhý den všiml manžel a okomentoval to slovy ..."sprostá vůně, zvlhlé, téměř už tlející seno, něco špinavého, jo špinavá bunda..." Benzín už mezitím vyprchal. A já v ní zas cítila zanedbanou stáj. 

Angel´s Dust na mně voněla příjemně květinově, takový opulentní krémový hutný mix.

A obě mají výdrž i projekci velkou, přežijou sprchu a kdoví co ještě, možná ji z té bundy ani nevyperu. 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 23:13

slniecko Chudák Francesca , tak ta pro tebe nebude.

Martula Takže vzorek byl v pořádku, smůla no. Třeba ti ta příští zase sedne.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 12:51

A keby ste ešte počuli tie komenty rodiny...

- muž: nezačala horieť tá pokazená pračka?

- dcéra: nie, skôr sa mi zdá, že tu niečo hnije...

- dorazil syn: niečo tu divne smrdí....

- ja: to budem asi ja...

(všetci sa ku mne zhromaždia a oňuchávajú)

- áno, to si ty...

a potom zvyšok večera kecy ako"veď vieš, že my máme radosť z každého tvojho hobby, ale..." a "my to vydržíme, neboj, kľudne skúšaj aj nabudúce"....a prípadné nedôverčivé znovuoňuchanie "ale toto je FAKT divné"....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 12:53

slniecko ti jsou ale hodní

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 12:58

slniecko ti jsou ale hodní

​áno, aj oni sú o tom skalopevne presvedčení

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 17:52
Reakce na slniecko:

slniecko ​...niečo tu divne smrdí....???

- ja: to budem asi ja...

​ Je hrozné takto odpovědět na otázku. Normálně to říkám obráceně: (děti)"Co to tady voní?" "JÁ!"odpovídám hrdě.

Navíc to vypadá, že Francesca nebude tvůj šálek kávy...

Offline černá káva
Avatar
1889 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 18:56

slniecko Ale vtipně tu rodinnou idylku popisuješ, což je dobře. Humor jr koření života (a také ho prodlužuje)

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:48
Reakce na Korsičanka:

​ Je hrozné takto odpovědět na otázku. Normálně to říkám obráceně: (děti)"Co to tady voní?" "JÁ!"odpovídám hrdě.

Navíc to vypadá, že Francesca nebude tvůj šálek kávy...

​Ja to robím takto:

- Ja: čo to tu tak pekne vonia?

- Zase ja (spokojne): Ja predsa!

Ale tentokrát to bol fakt smrad a ten lovers tale nejde zmyť už druhý deň!!!

černá káva 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 20:02

slniecko Ale tentokrát to bol fakt smrad a ten lovers tale nejde zmyť už druhý deň!!!

 Viz závěr komentáře od Martula 

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 22. února 2019 17:33

Sex and the Sea

Moje méně oblíbená Francesca, ale vypadá to, že je někdy jednodušší ohrnout nos než chválit . Jó, kéž by se dala přeskočit fáze první půlhodiny, kdy jakobych žvýkala dřevitá hnědá vlákna z povrchu kokosového ořechu, s rukama načichlýma kovovou tyčí po marné snaze roztáhnout slunečník... To bych pak určitě našla pochvalná slova pro její líné rozkošnické převalování (lidí omámených vším možným, slaně-mastných vzdouvajících se ručníků, živých i mrtvých žíhaných škeblí v příboji, kelímků od vanilkové zmrzliny a koktejlů, tajuplného žhavého koláče těsně nad obzorem, vyhaslých šupin spáleného dřeva na ukrytém ohništi). Romantika - pro pokročilé.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 22. února 2019 18:22

Beverly podle tvého popisu si ji dokážu úplně přesně představit 

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 22. února 2019 19:12

alibi Díky, Li, nemám moc dobrou představivost, když zkoumám bianko cizí recenze, takže mě pak neznámá vůně většinou naživo překvapí, ale snažím se číst se vzorkem u nosu, což je úplně jiná káva a radost. 

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 22. února 2019 19:19

Beverly Perfektné, ale ja asi nebudem pokročilá romantička, výborná recenzia

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 22. února 2019 20:10

milacka Až přestaneš být romantička, začne doba ledová

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 23. února 2019 08:59

milacka Beverly :) 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 23. února 2019 09:44

Beverly Jde ti to výborně, Bev Ale asi mě nenalomíš. A myslím, že tato romantika pro romantickou duši milacka nebude:)