Roja Parfums

07. zaří 2014 13:47
Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 18. července 2017 22:28
Reakce na wendulka:

Chudák Puk , tohle si teda nezasloužil.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. července 2017 22:30
Reakce na blackviolet:

Copak Puk, ale JÁ jsem si to nezasloužila.

A zkoušela jsem opravdu poctivě v různém počasí. Někdy svojí kůži fakt nenávidím.

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 18. července 2017 22:35
Reakce na wendulka:

Ber to pozitivně, aspoň ušetříš . Nějakou lesní vůni už máš, ne?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. července 2017 22:41
Reakce na blackviolet:

No jenom Vol de Nuit a Vetiver Oriental. To je málo!

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 18. července 2017 22:56
Reakce na wendulka:

To je rozhodně málo . Ale něco ještě najdeme.

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 09. srpna 2017 23:18

Qatar

Vůně, barvy a chutě arabského světa. V tomto případě s dominující kůží, kvůli které mě z celé kolekce věnované zemím Perského zálivu asi zajímala navíc.

Kůže je tady v celé své kráse, ale Katar kromě ní nabízí mnohem víc. Třeba růži s orientálním šafránem a hřebíčkem. Taky sladce šťavnatou hrušku, zemitý kosatec a kašmírové dřevo. Pár kvítků jasmínu. Maličko cukrové vaty a vanilky. Balzamickou ambru, špetku oudu a santalové dřevo.

Vůně samotné kůže je kombinace té klasické z břízy a balzamické z labdana. A nakonec je svůdně ambrová jako hebká rozehřátá pleť pohlazená vonným olejem. Luxusní. 

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 10. srpna 2017 07:38
Reakce na blackviolet:

Mám 7,5ml ampuli Qatar. Nechtělo se mi věřit, že mi ji pošlou z Roja parfums zdarma jako dárek, ale opravdu asi před měsícem přišla  - tomu říkám péče o věrné zákazníky, kteří jsou pak ještě věrnější - teda alespoň na mě to funguje perfektně

Vůni vnímám hodně podobně. Jen bych dodala, že kombinace oudu a ambry mi v tomto případě připomíná čerstvě rozbalený balíček plastelíny - což je pro mě příjemná vzpomínka na výtvarnou výchovu na základní škole..vůni plastelíny jsem vždycky milovala. A té cukrové vaty v Qatar cítím větší než malé množství. Hlavně ze začátku.

Výstižná je poznámka o hebké rozehřáté pleti pohlazené vonným olejem, přesně takový pocit Qatar vyvolává.

Celkový dojem: sladká a velmi ženská orientálka, luxusní každým coulem.

Uvažovala jsem i o plném flakonu, ale včera se mi dostal do rukou vzorek A Midsummer Dream a je to přímý zásah do srdce - tu musím mít. Dostane před Qatar přednost

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 10. srpna 2017 09:19
Reakce na Martula:

A Midsummer Dream mě taky dostala .

Pro mě je ta sladkost v Qataru docela decentní a tipuju, že v těch ostatních vůních z Gulf Collection jí bude o něco víc. Myslím, že k ní přispívá i ten ovocný (u mě hlavně hruškový) tón. Bohužel nemám srovnání, ale Roja má ty vůně z jedné kolekce dost podobné, jako třeba ty Profumi d'Amore. 

A luxusní ženská orientálka, to je přesné.

No vzhledem k tomu, jakou má Qatar výdrž a projekci, určitě vystačí 7,5 ml na delší dobu a můžeš jít směle do A Midsummer Dream .

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 10. srpna 2017 09:27
Reakce na blackviolet:

Přesně to si říkám, že 7,5ml Qatar mi stačí (intenzita neskutečná, kapka na zápěstí zamořila celý dům) a tím pádem ušetřím a můžu si koupit A Midsummer Dream

Musím někdy vyzkoušet zbytek kolekce Profumi d´Amore. Mám flakon Amore Mio (to byla taky láska na první počich), ale zbývající dvě vůbec neznám.

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 13:05

Děvčata, nevíte, jestli se ještě vyrábí Lilac Roja Parfums? Ev. kde se dá ještě sehnat, na jejich stránkách jsem vůni nenašla 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 14:04
Reakce na Nadik:

Prý ne, taky by se mi líbil, ale odbornice ti to osvětlí s jistotou.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 14:33
Reakce na Nadik:

Nejsem odbornice na značku Roja, ale poslední dobou mě hodně zajímá a po lecčems jsem pátrala. Lilac extrait se už nevyrábí, tady se ještě dá koupit odstřik:

https://www.scentsamples.uk.com/roja-parfums-lilac/perfume/742

(spolehlivý obchod, nějaké odstřiky Roja už jsem tam kupovala a vše ok)

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 14:51
Reakce na Martula:

Marti, díky omrknu to, mě taky poslední dobou zajímá zn. Roja Parfums  

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 14:54
Reakce na Nadik:

Jsem ráda, že v tom nejsem sama. Je to jasná cesta k osobnímu bankrotu

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 14:58
Reakce na Martula:

Vyčetla jsem dobře, že do 100,- je poštovné je na scentsamples  £7.99 ? 

 

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 15:18
Reakce na Nadik:

Nene, poštovné je 14,99 při objednávce do 150. Těch 7,99 je jen pro UK.

Poštovné je docela vysoké, ale na druhou stranu je tady možnost dostat se k vůním, které není šance jinde sehnat a nebo které jinde stojí mnohem více (viz odstřik A Goodnight Kiss - ten jsem našla kromě Scentsamples jen na ebay a za mnohem víc peněz).

Navíc mi s objednávkou přišel kupon na 10% slevu na další nákup. Takže za mě dobré.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 15:21
Reakce na Nadik:

Kdybys náhodou objednávala Lilac, Nadi, jedu v tom s tebou, souhlasíš - li

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 15:28
Reakce na Korsičanka:

Kdybys náhodou objednávala Lilac, Nadi, jedu v tom s tebou, souhlasíš - li

Dík za nabídku, tak to chce k tomu ještě něco přidat neee? Já to musím nejdříve prostudovat, co tam mají dalšího a pak dám vědět OK?

Láká mě ještě Midsummer Dream, tady ho děvčata opěvují, to musím zkusit 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 15:30
Reakce na Nadik:

Mám ho kapku a nic se mnou nedělá:(( Ale taky ještě mrknu dál:) A Polibek na dobrou noc jsem zkusila právě od Martula  a musím potvrdit - ten je úžasný!

Offline Nadik
Avatar
140 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 15:33
Reakce na Martula:

Marti Ď, škoda, že to není aspoň v Eurech....  Ale co, když budu něco moc potřebovat, já se picnu! Třeba by šlo flakon rozdělit napůl  No, uvidíme.

Já se dnes rozšoupla na notinu, zlevnili mi Nishane Ambra Calabriii a naskladnili Ose Simone Cosac, to jsem přeci musela využít že?