Dior

14. srpna 2014 17:48
Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 24. června 2017 11:39
Reakce na wendulka:

Dodnes si pamätám, ako som chodila okolo Dior butiku a Zakaždým sa zastavila ovoňať...ale vtedy som si také niečo nemohla dovoliť.

A teraz bojujem už dlho sama so sebou, či si ho kúpiť za hriešne prachy na eBay (a potom sa zdráhať používať), alebo ho oplakať a nechať v ríši navždy stratených lások. Detto Remember Me.

Pol kráľovstva a koňa k tomu za to, keby niekto dokázal nájsť za ne vyrábajúvšiu sa náhradu.

Od pôvodného Poisonu ma zachránil odstrek, bol síce úžasný, ale ako manžel skonštatoval, že mu pripomína nejakú pani učiteľku zo základky, ktorá ho mala ako signature, tak som ho oželela a odstrek darovala podobne nariekajúcej kamarátke.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. června 2017 11:54
Reakce na Ellen:

Darmo mluvit.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. června 2017 12:02
Reakce na slniecko:

No těžko radit s tou ebay.

Totiž jak Tendre Poison, od níž jsem získala vzorek, tak původní Dune, kterou jsem nedávno pořídila kinomě na ebay, jsou obě toaletky. Mají svůj věk a obě, přestože byly dobře skladované, už mají lehoulince jetou hlavu. Ono to během pár vteřin odezní, ale na nějakou dlouhou archivaci už to asi nebude.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 24. června 2017 12:33
Reakce na wendulka:

Tú pôvodnú Dune práve s eBay mám už nejaký ten piatok a drží sa veľmi dobre...akurát mám zábrany ju používať, keď viem, že .... proste, že už nebude.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. června 2017 12:51
Reakce na slniecko:

Hm, tak to asi bude i o štěstí, k jaké šarži se člověk asi zrovna dostane.

Každopádně ty dvě toaletky, které jsem měla možnost očichat, už na nějakou letitou archivaci nejsou, byť ten úvodní alkoholový závan netrvá ani 10 vteřin a krásný dojem z vůně nijak dramaticky nekazí, ale prostě už je tam.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 24. června 2017 13:11
Reakce na wendulka:

A aj absolútne nemáš prehľad, cez koľko rúk to šlo a ako to bolo skladované. Proste je to hop alebo trop.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 24. června 2017 18:08
Reakce na slniecko:

Tú pôvodnú Dune práve s eBay mám už nejaký ten piatok a drží sa veľmi dobre...akurát mám zábrany ju používať, keď viem, že .... proste, že už nebude.

Ja to mám rovnako s pôvodným Addictom, mám poslednú päťdesiatku a napriek tomu, že som mala veľkú radosť, keď sa mi ho podarilo uloviť - nepoužívam ho, lebo viem, že ho mám naposledy.

Minulý týždeň som na eBay práve Dune z r. 1991 už mala v košíku, no nakoniec som nekúpila. Jednak je to už dosť dlhá doba, ale ak by aj bola O.K. - budem ju používať? Ťažko...  len by som ju  šetrila a ofukovala.  Pragmatizmus v tejto chvíli zvíťazil, ale to nič nemení na fakte, že by som ju chcela mať

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 24. června 2017 19:23

Rozmýšľam, že aké podmienky musia byť splnené, aby sa do znovuzrodenia niečoho takého mohla pustiť nejaká značka ako toto:

http://www.parfumanie.cz/database/brand/911

Myslela som si, že kým je vôňa pod daným názvom na trhu (aj keď obsahom už dávno niekde inde) tak je to pasé....ale ak môžu robiť Veneziu ...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. února 2018 17:19

Jak je to, prosím, s vůněmi Miss Dior? Je jich tolik a vůbec se v nich neorientuji. To každý rok vychází nová MD Edp a nahrazuje loňskou verzi? Koukala jsem, že například Barb dnes voní verzí 2012. V nabídce e-shopů je také verze 2017 ... mám v tom chaos. Jsou si podobné? 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. února 2018 19:43

Prosím, nevíte někdo, co je tohle? (foto je z Notina)

To je zase nějaká další verze? 

DIOR Poison Hypnotic Poison toaletní voda pro ženy

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. února 2018 19:46

Jinak toto v nabídce (zatím?) zůstává:

DIOR Poison Hypnotic Poison (1998) toaletní voda pro ženy

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. února 2018 19:50

Ellen Na oficiálních stránkách Dioru vidím jen ten starý známý Edt flakon z Tvého druhého fota.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. února 2018 19:54

Dalia 

Já právě taky. Proto mě ta první verze, o jsem tu postovala, tak mate.

Nějaká speciální dárková edice? 

No, ať je to co chce, nechci to. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. února 2018 19:57

Ellen Je to možné. Krabice vypadá dárkově.

No hlavně ať už Hypnotic Edt nechají takový, jaký je! 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 03. března 2018 11:01
Reakce na Dalia:

Jak je to, prosím, s vůněmi Miss Dior? Je jich tolik a vůbec se v nich neorientuji. To každý rok vychází nová MD Edp a nahrazuje loňskou verzi? Koukala jsem, že například Barb dnes voní verzí 2012. V nabídce e-shopů je také verze 2017 ... mám v tom chaos. Jsou si podobné? 

​Připojuji se s dotazem. Jaký je rozdíl mezi Miss Dior EdP 2012 a 2017?

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 03. března 2018 11:04

Fleur 

To by mě zajímalo také.

Jen vím, že 2012 se mi svého času až tak nelíbila(pak zas ale ano...),

resp. lepší mi přišla EdT, která je typově podobna Coco Mademoiselle EdT, takže jsem asi dva flakony s radostí využívala...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. března 2018 12:01
Reakce na Dalia:

Jak je to, prosím, s vůněmi Miss Dior? Je jich tolik a vůbec se v nich neorientuji. To každý rok vychází nová MD Edp a nahrazuje loňskou verzi? Koukala jsem, že například Barb dnes voní verzí 2012. V nabídce e-shopů je také verze 2017 ... mám v tom chaos. Jsou si podobné? 

​Pokud jde konkrétně o Miss Dior 2012 a Miss Dior 2017, tak obě tyto verze vycházejí z Miss Dior Chérie (2005), tedy nemají nic společného s původní chypre klasikou.

Jsou si podobné, ale jsou nezaměnitelné. Miss Dior 2017 je lehčí a sladší, květinovější, méně pačuliová. Jako by se z Miss Dior 2012 vypreparovalo pačuli, zakáplo se citrónem a růžovou vodou a na závěr se přidalo ještě pár kapek Poison Girl.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 03. března 2018 12:12
Reakce na Ellen:

Prosím, nevíte někdo, co je tohle? (foto je z Notina)

To je zase nějaká další verze? 

DIOR Poison Hypnotic Poison toaletní voda pro ženy

​To je úplně normální Hypnotic, jen v pěkné krabičce. Měla jsem tohle balení.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. března 2018 12:38

domenica Děkuji za přiblížení. Mám v řadě Diorových vůní mezery. Včera jsem koukala na Diorellu, Diorissimo ... chtěla bych je všechny poznat.

Miss Dior 2017 mě láká, ale doufám, že konkrétně Poison Girl tam není příliš znatelný. PG nepovažuji za kdovíjak povedenou vůni. 

Nakonec jsem upřednostnila Miss Dior Le Parfum. U té začnu. 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 03. března 2018 12:39

domenica 

...ještě lehčí než 2012.?..

chjo...